• Krizy
    43.2k
    I ova slika odlična
    F4ttZ8aXcAMwIQ9?format=jpg&name=large
  • IceMan
    2k
    Svakim danom sve jača i jača sinergija… :heart:
  • Jura
    225
    Deda legenda
  • Eduardo
    20.1k
    Dida je bio jak k'o hrast iz gore, od zla i nevolje branio svoje. Život mu brigama crtao bore, a on je živio za snove svoje. Dida je bio slab na sitnice, nježan k'o oblak kad miluje ptice... :heart:
  • i more je plavo
    1k


    Na slici su i Perkovic (znaci patka da je na putu u Nizozemsku) a i Deny Juric.......znaci rijesili smo i pitanje golgetera.
  • scooniepenn
    3.3k

    Od sestre frendica je direktorica najvece jaoanske turisticke agencije za cijelu Europu i puno sam s njo pricao o Japancima i njihovoj kulturi. Stvarno zvuci cudno, ali kod njih je takav standard i mogucnosti da 95 posto njih ne treba znati niti jedan strani jezik. Jednostavno je to tako. S obzirom da ima prevoditelja vjerujem da bi Kaneko vrlo brzo mogao nauciti 30 nogometnih fraza na engleskom koje smo mu dovoljne za sporazumijevanje i igranje. Uzeo sam primjer Celtica koji ima 4 Japanca i 2 Koreanca i sve funkcionira.
  • Orc123
    7.9k

    Bas sam rekao daj Boze da i ja tako dozivim starost i da ljubav prema Dinamu bude sve jaca i jaca...deda respekt i da dozivis barem 100 i da svake godine s Dinamom slavis naslove prvaka!
  • Rakovica1986
    632
    U svakom slucaju, novi stadion bi zaokružio našu priču jer galama koju bi omogućila akustika nebi dopustila nijednoj ekipi da pobjedi na našem terenu. Na svakome od nas je da naše klince učimo ljubavi i odanosti Dinamu, ma što god radili u životu.
  • OsamŠest
    3.3k
    Na svakome od nas je da naše klince učimo ljubavi i odanosti Dinamu, ma što god radili u životu.Rakovica1986

    Potpis!

    Cijela smisao nas navijača je stala u ovu rečenicu.
  • deda
    32.6k
    Dozvolite samo da dodam da ih moramo više "radit" :wink:
  • San Lorenzo
    15.5k
    Bruno me jako ugodno iznenadio otkad je postao kapetan, imam osjećaj da se uozbiljio maksimalno.
  • ZGBhoy
    1.7k
    ja sam napravil trojicu neznam kaj vi ostali čekate
  • Droljo
    8k
    Ja sam se borio kao lav al ispalo jedno dijete samo....
    Polažem velike nade u majkija po tom pitanju
  • Majki2111
    3.1k
    Ma bolje u nekog drugog vjeruj mi. Treba djece, al ja sam zadnja osoba u koju se možeš pouzdat. Mene žene neće. Prije ćeš ti trojćeke nego ja prvo dijete.

    Ako imaš sredstva, snage i volje samo nastavi.
  • SAS1987
    14.7k
    Mene žene nećeMajki2111

    Možda hoce trans muškarci :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.