• über alles
    1.6k
    Ova tema nema veze s onim kaj pisete...
  • Gelipter
    3.7k
    brojkom je sve moćniji, ali dosta je tu "nenavijača" , koji su ove godine iskoristili jeftinije godišnje za sjever. Mislim da bi se malo rezolutnije trebalo reagirati na navijačkoj tribini na one koji se šlepaju, bulje u mobitel konstantno, ne navijaju i komentiraju, fučkaju i šire ruke na sve, osim kad treba širiti ruke prilikom navijanja. Razumijem zbog prije navedenih cijena godišnjih da će dio običnih gledatelja doći na sjever, ali ne razumijem među tom ekipom one koji doslovno dođu u kop i onda stoje ko drvene marije i ne navijaju. Inače, malo bi se i neke mlađe boyse trebalo "preodgojiti" u smislu da nisu došli na sjever biti manekeni i kurčiti se pred ekipom iz razreda već derati glasnice. Jednostavno su se neki previše opustili na sjeveru, ali u lošem smislu ili uopće nemaju respekta prema tribini. Dobra je ideja na većim tekmama da netko s megafonom bude i na sredini sjevera jer gornji redovi vrlo brzo posustaju već nakon jednog-dva ponavljanja neke pjesme, a često i ne prate upute sa "štange" i furaju neku svoju briju ili ne prate bubanj. Za onakvu brojku jučer, koja je za svaku pohvalu, navijanje je realno trebalo biti jače. Također, forsiranje nekih tiših pjesama, i to jedna za drugom kad se već ekipa opusti u drugom poluvremenu isto ne znam koliko ima smisla. Naravno sve ovo pišem iz želje da tribina bude još bolja i jača, a i realno jer sam već pomalo frustriran idiotima koji svojim ponašanjem na navijačkoj tribini kvare ugled i dojam cijele tribine.

    Edit: slobodno prebacite jer sam se zakačio na predhodne upise, a komentar i nije toliko povezan direktno s ovom temom.
  • masacusec
    3.6k
    Naziv ove teme očito otvara široki dijapazon shvaćanja iste…
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ljudi dodu sa djecom skoro u sredinu kopa i onda se zale kad krene naguravanje :lol:
  • Gelipter
    3.7k
    ili gledaju s velikim čuđenjem jer fanatično derem glas dok sam u elementu (konstantno) na NAVIJAČKOJ tribini.
  • agramZ
    2.5k
    bfc dynamo - fc carl zeiss jena, 25.08.2023
    f97c6c20-85e8-47c2-bd93-264899fa2309.jpeg
    IMG_1335.jpeg
    IMG_1336.jpeg
  • agramZ
    2.5k
    sk sturm graz - fc blau-weiss linz, 26.08.2023
    20230826-0217_R6SN8729.JPG
    20230826-0208_R6CB0451.JPG
    20230826-0600_R6CB0567.JPG
  • agramZ
    2.5k
    sampdoria - pisa, 25.08.2023
    doria uvijek puna romantike..
    media-F4c-GTDz-W4-AAv-Emz.jpg
  • agramZ
    2.5k
    laskova tribina se raspisala o mostaru ko da idu u bagdad.. bio sam par puta u mostaru, ali nikad u vezi nogometa, zar je stvarno toliko napeto? u objavi ne preporucuju setanje mostarom u obiljezima lask-a, ali su ipak objavili mjesto okupljanja, pored starog mosta.
    csm_4_Treffpunkt_Mostar_Neu_679ec71e2c.jpg
  • kinfa95
    489
    Kako za koga
  • Kepec
    5.6k
    Možda austrijanci okuse čari bacanja s mosta.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ha jebiga ima dvije grupe koje ce se na ulici pojavit sigurno i nece dat njihovim ultrasima da se secu, simpatizerima nebi smjelo nista bit.
  • agramZ
    2.5k
    samo da ne skrenu sa sluzbenih puteva.. lask je u svojoj objavi upozorio navijace da se paze mina, pa se navijaci sad zajebavaju :lol:
  • Nino Bule
    13.8k
    Svasta, dobro da ne misle da je jos rat tamo, mozda im niko nije javio.
  • agramZ
    2.5k
    1. fc nürnberg - sv wehen wiesbaden, 27.08.2023
    image?view=image&format=raw&type=orig&id=14839
    image?view=image&format=raw&type=orig&id=14841
    image?view=image&format=raw&type=orig&id=14843

    fc st. pauli - 1. fc magdeburg, 27.08.2023
    12674.jpg
    12675.jpg
    12671.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.