• Blue Austrian
    337


    Komunisti kao Komunisti. Na Fejsu uzvracaju pojedincima koji im se sprdaju zbog poraza da ce ih uskoro putin ubiti. Pa GIF Bombardiranja itd.
    Grcki ljevicari su ocigledno najodvratniji sljam
  • NORTE
    9.5k
    Za koje je zabio Djurasek, a pocrvenio Pavičić.Mali dioničar
    Nije tema, al da Aris ima 11 hrvatskih igrača opet bih navijao za Kiev protiv kluba grčkih ljevičara putinovaca.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Nije tema, al da Aris ima 11 hrvatskih igrača opet bih navijao za Kiev protiv kluba grčkih ljevičara putinovaca.NORTE

    Slažem se, naveo sam to kao zanimljivost, a ne argument za navijanje. Trebao sam staviti pod temu Bivši igrači, u pravu si.
  • über alles
    1.5k
    Al su se slovenci osramotili...
  • agramZ
    2.3k
    fk austria wien - legia warszawa, 17.08.2023
    24austria2_f55.jpg
    24austria2_f70.jpg
    24austria2_f85.jpg
  • SAS1987
    13.7k
    Al su se slovenci osramotili...über alles

    1000 turčina samih protiv jednog ludog (ili glupog) mariborčana :lol:

  • NORTE
    9.5k
    Svaka poruka podrške u navijačkom svijetu zaista ima značaja jer time širi istinu.
    Prva je izašla Armada i poslala jasne poruke i time otvorila put ostalima u Hrvatskoj, ali treba pohvaliti i Kohortu koja je imala brojne sukobe s Boysima, kao i Torcidu koja je pomalo neočekivano digla poruku koja je odjeknula.

    Od prijatelja je to bilo očekivano, kao i onih s kojima nema neprijateljstva.
    Sporting i Lokomotiv Plovdiv su svakako ugodna iznenađenja.
  • Slavonac86
    346
    Jesu ovi iz Pao odnosno Gate13 digli kakvu poruku? Nisam primjetio, al nisam baš ni pratio..
  • TresnjevkaZG
    674
    Za Sporting mi nije nista cudno, cak su i neki nasi bili gosti na njihovoj domacoj tekmi nakon nase tekme u Lisabonu protiv Benfice 2019
  • Zagreb1992
    1.3k
    [KNOT LIBER] Seven fans of Petrolul (Romania) went to Athens on August 10th to support their friends from Genk in match against Olympiakos. They were stopped right at the Bulgarian-Greek border and arrested because police found picnic knife in their rental van... All because of what happenede between AEK and Dinamo. They are still jailed in Greece and they don't even have support from romanian authorities. Many romanian groups already did "Knot Liber" messages and national team group as Uniti Sub Tricolor even went to Greek Embassy in Bucharest to protest.

    Ultras tifo cp
  • Georg Koch
    3.8k
    ja ne znam zasto je Torcidina poruka neocekivana bila?
    Radi se o ultras svijetu, radi se o tome da se 100 ultrasa jedne grupe nepravedno drzi, jer nije 100 ljudi za zatvora(sto svi znamo). Uglavnom, meni ocekivano da su se tu solidarizirali, kad se vec pola europe solidiziralo. I usput, Torcida je to uradila puno poslje svih grupa iz RH, poslje tekme sa Paok-om doma(gdje su isto imali priliku za to). Po meni sve su cekali, vagali, i na kraju vidili da je to jedino normalno u cijeloj situaciji, s obzirom na sve okolnosti.
  • agramZ
    2.3k
    sk rapid wien - debreceni vsc, 10.08.2023
    08.jpg
    17.jpg
    18.jpg

    sk rapid wien - tsv hartberg, 13.08.2023
    01.jpg
    05.jpg
    17.jpg
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Šta je na poruci?
  • agramZ
    2.3k
    poruka za jednog zelenog iz atene koji je imao prometnu nesrecu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.