• Miro Vugrinec
    4.7k
    Samo mi recite jel ima smisla dovodit igrača koji zna da će Morat na operaciju i za njega Dat za pola godine par sto tisuca eura …..
    Samo želim ko navijač Dinama najbolje našem klubu? Evo za kraj necu vise pisat onda nista
  • ZGBhoy
    1.7k
    Neki dan sam si mislio da konacno zavrsava prijelazni rok, pada bude ovdje mir.
    Medutim sam se sjetio da onda krece rasprava zakaj nismo ovoga il onoga doveli...

    Prodali smo tri Reprezentativca sve mi je to jasno, al malo manje Panike nebi skodilo, Za Stojkovica nisi mogao znati da se bude ozlijedio, kod Kacavenede se postupilo pametno, Posudba tpa onda kaj bude da bude.
    Vidovic odlicno pojacanje po meni, al za Bernauera i Kaneku smatram da tek budu dobili svoju sansu.

    Medutim, da, trebamo jos 2-3 Igraca za sirinu Klupe jel borba na dvije fronte ne bude laka.

    Ali samo da borba na dvije fronte je jedina nada onima sa Stadiona J.B.T da osvoje Prvenstvo, ja sam duboko uvjeren da ne budu
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nisam siguran.

    Je li @Miro Vugrinec išta napisao o Kačavendi i operaciji? Zna li se kaj?
  • Georg Koch
    4.5k
    napisat cu kako je, sto mislim i imam dobre argumente za to. Sad je netko dobro napisao, da je Uremovic dosao kod nas svi bi ga slavili, jedvacekali i rekli da to je top transfer.
    Nisam mamicevac, mrzim ono govno maksimalno, na svoje nacine sam se borio protiv onakvog dinama, i to je najvece zlo. Ali ako nesto nije u redu, nije i gotovo.
    Da je ista normalno vec bi sad imali formirane zamjene za odlaske itd. Sad molit Boga da odrade to ovih 7 dana, i da nas zaobidju ozljede. Stojim ovu upravu, novi dinamo i sve ovo, ali da ima masa lose odradjenih stvari ima i to je nepobitna cinjenica.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Nije bitno ko sam i sta sam imam dosta insajderskih informacijama al vidim da to ovdje smeta… od mene cete uvijek dobit dobre i tocne informacije
  • Infinity
    16.3k
    @Miro Vugrinec ima zabranu pisanja na ovoj temi 48 sati.

    Svi istali imaju zabranu da citiraju i spominju Miru na ovoj temi 48 sati.

    U suprotnom ide ban.
  • morales
    128
    nemo pisat protiv uprave dobit ces ban.....
  • Ludovic IX
    7.2k
    oko kaćavende ćemo sve znat ako ne prije, barem u nedjelju.. ako bude u zapisniku, onda nejde na operaciju, ako ga nema, onda ide i vjerojatno ništa od njega u dinamu..100k bačeno u vjetar, ali ja radije bacim 100k na potrganog kaću nego na jacuzzie i golf jedinice..

    kaća stvarno nije bio rizik kad seradi o posudbi
  • superhik
    11k
    evo tebi lijepo ban
  • Papastrumf
    12.2k
    Vidović je na liječničkom. Jbg, kod nas to ništa ne znači, al eto :lol:
  • Jakov
    4
    slazem se sa tobom oko ovoga sto si pisao, ali moras malo pripazit da ne ponavljas istu stvar sto puta jer neces tako dokazati drugima da si upravu, sto mislim da mozda cak i jesi oko ove teme ali ubuduce preporucujem manje postova na neku temu <3
  • nemapredaje
    3.2k


    Može li se uvest ban za nepismenost ?
  • Nino Bule
    13.4k

    Radi li se na ikakvom stoperu ili je to pusti sanak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions