• Imamo Dinamo
    3.6k

    Bravo frende, pročitao si Ničotin članak od jučer i sad piliš cijelo vrijeme s tom informacijom
  • IstinaZaDinamo
    2k
    doveden ja na posudbu s pravom otkupa sto znaci da dobiva od Dinama placu a ne od lokomotiveMiro Vugrinec

    Po kojoj ovo logici pises, tu nema nikakvih pravila nego je do dogovora klubova. Dinamo ce ga placati kad/ako ga otkupi. Do tad moze biti da ga placa Dinamo, loksa ili cak i pola pola.
  • morales
    128
    bolan vama je svimam maic u glavi nije meni kakav mamic ne zanima me ni on ni simicć ni niko drugi da vodi glup svaki potez cu kritizirat koji ja mislim da je stetan dinama a naravno za svaki palac gore nebitno o kome se radilo
  • Dinamouberalles
    218
    Mirek ne pričaj gluposti vise
  • Mr Anderson
    7.9k
    Znači, ikona ove teme napiše kako se tovari zanimaju za Despodova jer to pročitao na drugom forumu i nađu se likovi ovdje koji o tome pričaju ko gotovom poslu. Pa dobro, jeste li vi normalni? Uremović je sad novi Ruben Diaz jer ga možda ovi dolje žele. Ovaj dipli po Šimiću i sretan ko prase jer se njegov trač iz teretane pokazao ko točan. Kakve retardirane navijače imamo i dobar nam je klub.
  • Ludovic IX
    7.2k
    a gdje si bio do neki dan...ima vas hrpa ovdje koji ste počeli kritizirat odkad je mamić otišao.. do tad, ni glasa.. ako si šutio tad, šuti i sad..
  • Nino Bule
    13.4k
    Ma tko je ovdje ikad rekao da mu placu daje lokomotiva, naporan si vise svi su ti rekli da je na posudbi i da je financijski rizik kacavende 0 a ti nas dva dana jebes zbog 100k eura place.

    Sta nisi ti neko upozorenje pred ban dobio da prestanes spamat i maltretirat forumase jucer ?
  • CastAway1986
    1.4k
    Uremovic možda nije Ruben Dias Al da je kojim slučajem potpisao za Dinamo pola bi vas tu promijenilo mišljenje o njemu
  • morales
    128
    dobro kralju,najbolje da svi izademo sa zone ko god ima kontra misljenje naspram tebe
  • Joey Barton
    255
    Sve isto bi napisao, ali bi me onda optužili kako sam mamićevac, kritičar, kmečavac,… Dolazak Uremovića u Split je samo njihovo pokazivanje mišića i pametno investiranje novaca od Mlakara, dok mi dobijemo 50+ milijuna i ne možemo dovesti pišljivog kapitalca (nemojte sada pisati kako je Stojković kapitalac). Doseg je Mierez, po meni najužasniji transfer rok u povijesti - kičma momčadi skoro do kraja slomljena (ostao Petko), a nismo nikoga doveli i očekujemo od Ljube, Perića i Špikića da povedu ekipu u boj.

    Sretno sa živcima i sijedima!!!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Uremovic možda nije Ruben Dias Al da je kojim slučajem potpisao za Dinamo pola bi vas tu promijenilo mišljenje o njemuCastAway1986

    Naravno. Pa tak to ide. :D
  • Orc123
    7.8k

    Meni u inat? Kakvih sve ovdje likova ima...koji si ti... Znaci mene boli k..ac rko cw biti u ekipi i s kim cemo osvojiti naslov, nego zelim svom klubu dat bolju sansu u toj borbi...da klub kad zaradi 55m eura da reinvestira u ekipu! Jer dinamo ro zasluzuje, ne ja nego Dinamo. Tolko si me iznervirao da ri bi svasta napisao! Ali bas svasta! Ko da ja ne zelim dobro Dinađu, ti si veci navijac od mene a? Kojim sam ja ro postom zelio lose dinamu!!
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja sam za uremovića iz čistog razloga jel bi za koji tjedan rile mogao ponovo na bok..kad stavim na vagu uremović-rile ili rile-moharrami, nekako mi naginje na ovu prvu stranu
  • Krizy
    43.1k
    Ajmo malo odmoriti od teme jer ovo trenutno nije normalno.
    Glupe svađe nastavite privatno u porukama.
    Tko nastavi svađe na drugim temama bit će baniran na par dana.
  • Infinity
    16.3k
    Izrugujemo se, jer tu cijelo jutro pilis s 'jesam vam rekao'. Jesi, sta sad? Jos jednom ponovi i dobit ces ban zbog spamovanja teme, jer ponavljas isto vec 15x.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions