• Dinaminjo
    929
    Navodno Uremovic vise ne prati Dinamo na instagramu, a prije je..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mene taj Uremovic blago receno nije impresionirao. U reprezentaciji je izgledao solidno ono malo na beku okruzen kvalitetom. Iskustva ima, ali jel to to nisam siguran.
    Ako ode dolje nek se ponovi Borevkovic.
  • Krizy
    43.1k
    Šta nije on rekao nešto u smislu da je rano za povratak u HNL, pa nakon što nije uspio u dva prosječna kluba (198 minuta u Championshipu u prva 4 kola, pa ni minute više, pa 22 utakmice za Herthu i ispadanje iz bundeslige) sad se vraća :rofl:
  • Nogo
    3.6k
    Niste razmišljali da bi možda mogao u Osijek isto. Prodali Barišića...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ali jeboga, tražimo stopera doslovno od početka ljeta. Pa je li moguće da doslovno zonaši mogu izvući 4-5 igrača koji te mogu ispast jeftini, a da ti daju instant kvalitetu dok naša čelična lady, mumija i šimićeva bilježnica nisu u stanju izbacit baš ništa inovativno i korisno?

    Da ti sirotinjski klub ukrade igrača na deficitarnoj poziciji za dž, koji je bio reprezentativac jedno vrijeme i koji je igrao u tvom klubu je meni baš wow.
  • austrijanac
    4k

    Sve ovo sto si tu nabrojao je glavni razlog zasto ne ocekujem vise nista o prinova/pojacanja
    Jednostavno kasnimo na sve, a i ne zna se tko pije tko placa.

    Za 2 tjedna,novinski clanci kako je najvece pojacanje ostanak Menala.
  • K3p
    168
    Nažalost postoji i let za graz iz berlina koji ide skoro svaki dan...
  • Klenx
    5.6k
    Nek ode u Hajduk.
    Prpić, Diallo, Uremović, Šarlija, Beckenbauer, Elez i Ferro

    Leko vraća 3-5-2, naslov bi nam sam pao u ruke :rofl:
  • Keyser Soze
    10k
    Nevjerojatno, a nije da je opcija malo, ovo me podsjeća na situaciju kad smo im maznuli Šimunića, al je i to imalo više smisla od ovog s Uremovićem. Ponavljam, meni je sramota da su odradili bolji prijelazni rok od nas samo s besplatnim transferima dok smo mi zaradili 60 milijuna eura bez da smo išta potrošili.
  • Infinity
    16.3k
    Berlin Zagreb nema direktni let. Negdje mora presjesti.marcio amoroso

    Onda bi ovo moglo donijeti i zadovoljstvo u vidu razocaranih tovara :lol:

    Sjecam se kad je Simunic vagao i da su novinari cekali pod prozorom da saznaju gdje ce. Tad se pisalo na sve strane da ide u Hajduk, jer je Srna bio taj koji je glasno u odusevljenju povikao 'gotovo je'. I ovi dolje su bili odusevljeni, ali ne dugo :lol:
  • Dinaminjo
    929


    Tko ce rentat auto u drugoj drzavi..
  • The Undertaker
    5.1k
    Da pisalo. Pa Maleš je na TV mahao "potpisanim" ugovorom. Epsko poniženje.
  • CastAway1986
    1.4k
    Jakir kaže trazimo stopera i desnog beka u Uremovicu imaš oboje , znači riješio si stvar s jednim igračem koji ima iskustvo igranje ruske lige gdje je bio jako dobar nešto malo Championshipa i Bundeslige, plus solidan je bio u reprezentaciji ono malo što je igrao! Ako ga tovari uzmu nama ispred nosa onda stvarno nitko u upravi nije normalan
  • Facke
    3.6k
    U Bubdeslige je Uremovic bil medu najgorim igracima Herhte. Jake jake los. I to moras uspeti. A gospon si je pre fin da igra drugu ligu te je ispal iz svih planova trenera.
    Po meni rizican transfer ak dojde. Nije mi bas neki igrac iskrene. Nadam se da se varam ali on mi nije neki "kapitalac".
  • Common Sense
    796
    Je, nekada bio. Sad više nije dovoljno dobar ni za cvajtu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions