• Jurki
    11.7k
    I jos spičiš 2 milje.
    Da bi reč rekel.. koji jeben posao.
  • Klenx
    5.6k
    Vezano za spominjanje Basela sa prethodne stranice.

    Ovo ljeto su iskrcali 35 milja eura na transfere i odštete.

    Pa ispali od Tobola :lol:
  • Dinaminjo
    929


    2 igraca od 10m su odmah transferirali dalje za 33 m.

    Cini se da rade cijelu rekonstrukciju.
    Nemre to odmah profunkcionirat
  • Mali Zeus
    12.6k
    Jedan od prvih poteza u Rijeci ovog ljeta mu je bilo dovođenje Fruka i Pašalića, obojica šuteri...naša krila su Marin, Špikić, Kaneko i Rukavina...niti jedan nije ugroza za gol izvana...ja se unatoč svemu nekako optimistično/naivno nadam najboljem u ovih 9 dana. :confused:San Lorenzo

    Najavljuju se dvojica, trojica. Bit će dobro da makar jedan dođe.
  • NORTE
    11.4k
    Nadam se da će dovest tog Vidovića iz Bayerna jer vidim da mu je pozicija lijevo krilo.
    Je li ga netko od vas gledao ikad?
    Je li Vidović pojačanje za dinamo?
  • miro
    4.4k
    Gledao sam ga samo u mladoj repki i vidi se da zna igrati i kombinirati, bolji je na lopti od svih kolega mu napadača iz U21 repke. Rekao bih da je s njim slično kao s Pašalićem u Rijeci, velik potencijal, e sad kako će se pokazat kod nas, tko zna, ali ako je posudba + mogućnost kupnje,onda je to za nas odlična prilika
  • Orc123
    7.8k
    Vidovic ima jednu solidnu seniorsku sezonu! Dobra rotacija, nista drugo....trebat ce mu vremena.
  • BBB Baranja
    330
    Uremovic zamjena za Perkovica, raskida ugovor sa Herthom i dolazi bespla
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nagadas il je to pouzdana Informacija?
  • Yovitssa
    624
    Vidovic ima jednu solidnu seniorsku sezonu! Dobra rotacija, nista drugo....trebat ce mu vremena.Orc123

    ... ali zato neki "random Muhamed" iz švedske lige instant pojačanje i prevaga i "must buy" opcija.
    Prema tebi fakat ako nije stranac, nije pojačanje.
  • Common Sense
    796
    Razgovara se s Uremovićem i još par igrača, do ponedjeljka dolazi još jedan stoper jer je Perković na odlasku. Ja bi Uremovića radije preskočio, mislim da bez problema možemo naći nekog boljeg.
  • Nino Bule
    13.4k

    Sa 19 godina je tesko imat 5 dobrih seniorskih sezona, dominiro je trecom njemackom, malo sam trazio po redditu komentare kakav je bio u vitesseu i govore da je taj klub bio u raspadu i s obzirom na to da je vidovic izgledao ok i obecavajuce.
  • CastAway1986
    1.4k
    nije valjda da je Uremovic kapitalac Hajduka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions