• veselko tenžera
    2.1k
    Jakira sam sreo u Mostaru u vrijeme pauze, u restoranu kojeg je na jednom podcastu naveo kao omiljeni. Upoznali smo se, čestitao sam mu na rezultatima sa Zrinjskim i Rijekom. Pitao sam ga hoće li Matija u Dinamo, ostao je malo iznenađen, zastao pa rekao - hoće ako se još malo otvore. Uživo kao i na javnom nastupu, jasan, razgovijetan, ima gard za respekt.
  • nemapredaje
    3.2k


    To sam i ja primijetio i isto na taj način shvatio.
  • Joey Barton
    255
    Odavno nisam čuo kako je neki igrač Dinama posvetio pobjedu treneru, još k tome treneru koji je došao u Dinamo prije nepunih sedam dana. Sinoć Bulat posvećuje pobjedu Sergeu, pa to već govori kako trener odlično radi s igračima i već njeguje odličan odnos.

    Iz više izvora znam kako su ga u Mostaru obožavali i igrači i publika, a čini mi se kako i nama lagano ulazi pod kožu.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Evo uzivo sa sesvete dubrava …..sergej i cijeli stozer na utakmici
  • Georg Koch
    4.5k
    prijatelj mi radi u Zrinji. Kaze svako poluvrijeme, od 15min odmora, 10ak bi objasnjavao im kroz videoanalizu tih nekih stvari iz 1.poluvremena.
    Takticar totalni. S druge strane, motivator i psiholog samo takav.
    Vole ga ljudi u Hercegovini nemoguce.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    čini mi se kako i nama lagano ulazi pod kožu.Joey Barton

    Kakvo je stanje kod @Infinity?
  • Infinity
    16.3k
    Nesto malo losije nego prvog dana kad je dosao.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Zašto lošije ako se smije znati?
  • Infinity
    16.3k
    Da ne objasnjavam sad sve, ukratko, ne svidja mi se sastav.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Mislim da zasad ide na sigurno/uigrano. Neke vece promjene (pozicija Rileta, primarni l. bek, l. krilo...) oko ekipe se mogu ocekivati nakon pauze.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Da nekima bude bar malo lakše. Sergej je u Zrinjskom u ljeto 2021. potjerao preko deset igrača. Većina njih je bila zaslužna tri uzastopne titule u tamošnjem prvenstvu ( 2016/2017/2018). Dakle, preuzeo je momčad za Božić 2020. dok su bili šesti na tablici, dali su mu cijelo proljeće kao kredit, par kola prije kraja kad su osjetili napredak rekli mu da će ostati i sljedeću sezonu. Nakon toga je on odradio spomenuti rez, najavio nogometni " rock and roll " i momčad kojoj će svi gledati u leđa. Sve ostalo je povijest. U bosanskohercegovačkoj kaljuži je napravio europsku klapu koja može parirati svakome.

    A da ne pričam o tome da su svi navijači negodovali, igrače koje dovodi nazivali anonimusima ( dosta ih je bilo iz prve federalne lige u BIH ili druge HNL) , budući da je klub navikao " keširati " raznorazne poluproizvode ili kako neki to vole reći " kapitalce".

    Svi ste vidjeli što je napravio i u Rijeci ovu zimu. Dajmo mu povjerenje da dovede baš ono što mu treba, bez obzira na cijenu, godine, CV ili boju frizure igrača. Nema predaje !!
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mislim da zasad ide na sigurno/uigrano. Neke vece promjene (pozicija Rileta, primarni l. bek, l. krilo...) oko ekipe se mogu ocekivati nakon pauze.IstinaZaDinamo

    Ma to, lik je 2 tekme trener, za sada ide na sigurno i provjereno, a promjene u igri su već vidljive što je jako dobro u ovako ranoj fazi. Plus vidi se velika promjena na psihološkom planu što je em normalno jer je to famozni new manager bounce, ali i promjena u odnosu na trenera koji je imao potpuno drugačiji pristup, prepasivan uglavnom.
  • Patak
    2.9k
    Kad na zimskoj stanci razbuca momčad i zahvali se desetorici igrača kak je to napravio i u Rijeci i u Zrinjskom..bit će veselo
  • Jaro
    7.3k
    nadam se da nece imati takvu slobodu jer, ajmo realno, kolko traje jedan trener u HNL i Dinamu?
    A kak funkcioniraju nasi klubovi, pokazatelj je Rijeka koja nakon sto je Jakirovicu dala da potjera 10 i dovela mu 10 po zelji, za njegovu zamjenu dovedu Sopica koji vjerojatno nema pojma sta ce sad s ovih 10.
    Ista stvar u Dinamu - Cacic dovede Perkovica, Biscanu ne treba, on dovede Francuza, Jakirovicu vjerojatno ne treba...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nema tu nista lose, igraci dolaze i odlaze kao i treneri. Biscan je pricao o RBSu, a igrao tiki taku Ante Cacica. Jakir je dosao i ovoj ekipi odmah nametnuo svoj stil. Kod njega je jasno sto zeli i da zna kako implementirat to. Nije se zalio na kadar, a kad ti je Marin prva opcija onda ima svako pravo se pozalit :lol:
    Bjelicin nogomet je donio najbolje rezultate, Jakir forsira isti stil, cak malo ofanzivniji cini mi se, i treba ga ispratit u pronalasku profila igraca koji to mogu ispratit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.