• Benito
    824
    sigurno će ga pogodit taj tvoj minus
  • Markelo
    2.6k
    Čovjek se samo zahvalio na podršci i to je to. Otkad je došao kod Jakirevića nema ni patetike ni populizma. Drži se baš korektno
  • dzggzd
    171
    Jakirovica* nije e naucite molim vas
  • Kepec
    5.5k
    Kad je Bišćan šutio i gledao ko tele u šarena vrata nije valjalo.
    Kad Jakirović kaže par riječi navijačima i zahvali se opet ne valja.
    Ne smatram to nikakvim populizmom jer ne vidim nikakvo uvlačenje navijačima već samo zahvala.
  • Nino Bule
    13.4k
    Obratio se i vaha onda navijacima, to je sasvim normalno kad se pojavis na treningu, ajmo bit normalni i dat neki pocetni kredit novom treneru
  • Mlađi referent
    12.3k
    Bravo za potez Jakira. :up:
  • Georg Koch
    4.5k
    A ne, bolje bi bilo da je ukrstio ruke i sutio.
    Ocigledno nama ne moze Bog ugodit. Dodje trener, u 7 dana brutalno upgrade-a igru, govor tijela, sve.
    Na treningu se zahvali igracima na dolasku, podrsci, zapjeva s njima kao njihov. Dodatno zapali vatru koja gori i dize atmosferu. I opet ne valja...
    Profa, za ovo do sada sve kapa do poda. Povedi nas i dalje!
  • Blueshadow86
    1.6k
    Konačno malo živosti od trenera. Poslije uštogljenog Čačića i anemičnog (uz svo dužno poštovanje) Bišćana, godi vidjeti ovakvog trenera za kormilom Dinama, što nadam se najviše osjete sami igrači. :strong:
  • Mrvica
    3.9k
    Frende daj ti njemu minusa koliko hoćeš, ali čovjek je ispoštovao navijače koji su došli na trening. Sigurno bi nam bilo "draže" da je bio u pozadini i da nije doživljavao. Meni je ovo plus obraćanje navijačima, skakanje i praćenje navijanja. Nek nastavi ovako kao i do sad.
  • Jurki
    11.7k
    Ljudi pa kaj je vama.. covjek je zahvalan za podrsku koju je dobio on kao trener a i cijela momcad. Kaj je tolko ljudi doslo na trening.
    Tu nema ni trunke pateticnosti.
    Kaj mi bas od svega moramo napraviti cirkus?
  • Droljo
    8k
    Ja sam samo koljena pratio dok su igrači skakali na početku treninga :snicker:
    Da netko krivo ne doskoči..
  • diebalo77
    184
    Jakir bude napravio povijest kao Neno budete vidjeli jer napokon trener i igrači žive kao jedno
  • Mali Zeus
    12.7k
    U čemu je točno problem da se obratio navijačima?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tu si 5 dana, taman da si i Dinamovac, populistički potez. Ja osobno ne volim populiste. Prvi minus od mene.Guinness

    :lol:

    Kakvi zaključci iz 3 Jakirove rečenice.
    Fascinantno.
  • Twisted1
    537
    čak je i kačavenda skakao...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.