• Mali Zeus
    12.6k
    A uz to valja konkurencija na LBmm8

    To je Mihaljičenko.
  • Georg Koch
    4.5k
    a tko je spomenuo Baturinu? Ili njegovu poziciju?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    samo kazem za prosle dvije tekeme. Al da smo defcitarni na pozicijama jesmo. Pogotovo kad krene cet-ned tekme bit ce gusto. Jos losiji start u prvenstvu, ozljede itd…
  • Georg Koch
    4.5k

    Ma on je meni za 1.sastav i gotovo. Samo dok jos fizicki dodje do toga da moze tempo igranja uhvatiti, i ceste utakmice.
    On mi je LB, Ljubo nije koliko god se trudio. Mozemo ga mi voliti, i simpatizirati, ali on je primarno veznjak za mene i gotovo.
  • Georg Koch
    4.5k
    majstore ja sam napisao da nam treba zadnji vezni, stoper i napadac pod mus. Od toga troje, Baturina je nijedna pozicija.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    ma sve pet, slazem se s napisanim, prvi sastav po meni je dobar. Treba vidjet kako cemo se sad snac bez Ivanuseca, Livija, Sutala. Mislim da imamo zamjene za Livija i Sutala. Samo pitanje kako ce se mali Stojkovic snac na krilu. Ali klupa je svakako tanka, osim Emrelia ne vidim igraca koji kad ude u igru mozde donjet nesto vise. I naravno Drmic klasa, sjecam se ko jucer kad je haro po Bundesligi ali i njega su malo godine sad stisle ali vidi se taj napadacki “nos”
  • Ivanmtk
    1k
    stari ti si najveći paničar na forumu.
  • Keyser Soze
    10k
    Najveće pojačanje bi ovo bilo!
  • morales
    128
    ajmo po despodova fali nam krilo
  • Orc123
    7.8k

    I bit cu dok god ne odrade posao a to je Petkov novi ugovor i 3 kapitalna pojacanja! Nakon prodaja koje smo imali do sad ovo mora biti pod normalno, a ne nikakva panika.
  • K3p
    168

    Kakav mamlaz :roll:
    Nažalost prošo na vlastitoj koži i zvuči mi nevjerojatno trenirat s tom ozljedom. Jedino ako su menisk i hrskavica ostali netaknuti.
  • Keyser Soze
    10k
    Onda ćeš nastaviti paničariti jer 3 kapitalca nećeš dobit nikad, a s obizirom da ti Vidović nije kapitalac onda ne znam. Brunin ostanak je realan i tu će nam se svima želja ispunit.
  • austrijanac
    4k
    Prije nego lupate Post Comment i enter, provjerite temu. 3 stranice naklapanja o ligamentima, imalo bi smisla da kupujemo nove ligamente.

    Hvala
  • morales
    128
    3 pojacanja obavezno u svakoj liniji sad ce ista postav igrat u cetvrtak pa u nedjelju 3 utakmice u tjedana fali nam sirine
  • Vučko53
    210
    Ima tko broj od Šimića, čisto da mu javi za Despodova pa da konačno barem budemo sigurni da je pravi upis za njega na temi Transferi - tračevi nagađanja, a ne Scout služba- Igrači koje bismo željeli vidjeti :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions