• Maximo
    490
    U svakom slučaju gledano transfere...nadao sam se da će Vidović već biti tu, nekako se standardno kod nas to odugovlači...stvarno bi nam dobro došao napadač koji može odmjenit petka...iako kod jakira mi se sviđa, a neko je već spomenuo, što od postojećeg kadra želi izvući maksimum...tako da možda oživi Drmića koji nije loš igrač...
  • Georg Koch
    4.5k
    Dobro su se smanjila medijska spekuliranja zadnih 4-5 dana.
    Ne znam jel bolje ovako u miru, ili da nas loze nekim imenima bezveze haha
  • vjeko1701
    8k
    Da on ima godina kolko tvrdi, vjerojatno bi to bilo puno bolhe, al on je bio bas na vrhuncu karijere u Gorici.
  • Noel
    5.9k
    Bojim se da je to to od transfera možda taj Vidović. Kapitalca nažalost nećemo vidjet. Sve mi zvoni da se ide na Jakirovu energiju i Petkov ostanak.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Po teretani u kojoj treniraju Kacavenda i Stojković kruze price da su im obojici pukli prednji krizni ligamenti
  • morales
    128
    nezz za vas al ja polako sto se sportskog sektora i transfera ludim....
  • Keyser Soze
    10k
    Znači dali smo 3 milijuna eura na polomljene igrače koji su nekako prošli lječnički...
  • i more je plavo
    1k
    Po teretani u kojoj treniraju Kacavenda i Stojković kruze price da su im obojici pukli prednji krizni ligamentiMiro Vugrinec

    Bolje da šute, i nije im to neka reklama za teretanu :cool:
  • Istočnjak
    93
    Javiti koja je to teretana da ju svi izbjegavamo u širokom luku...
    Treba čekati magnet, Luka nije jučer izgledal kak da je potrgal ACL, nadajmo se da je nekaj blaže.
  • Nino Bule
    13.4k

    Dali smo 3 milijuna za jednog igraca koji nije imao do sada nikakvih problema s ozljedama, drugi je na posudbi i nema veze sa transferom prvog.
  • Orc123
    7.8k

    I ako se ro dogodi mi bi trebali zazmiriti na to nakon sto se zaradilo preko 50mil eura na transferima? Gdje na klupi nemas veznjaka osim Sucica? A u obrani bek igra stopera pa na svakom beku nemamo poduplane pozicije! Pa neka ne dovedu prinove neka dovedu 2-3 igraca koja cw raditi razliku...pocetak je sezone...nama dalje slijede utakmice svakih par dana i paklen ritam do polusezone a vide nismo lovine nego smo lovci! Pojacanja, a ne prinove su nuznost a ne nesto na sto bi trebali zazmiriti jer wto povijedili smo rijeku i spartu....
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Vrlo vjerovatno tracevi nadamo se da nije nista ozbiljno. Cekamo do tad sluzbeno objavu
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne zna se jos nista kad tek danas ide na magnetsku, molit se bogu da nismo skroz uklet klub
  • Georg Koch
    4.5k
    Ne znam sta pametno reci
    Nama nuzno treba:
    Zadnji vezni, jer Misic konstantno da igra cet-ned, nema sanse nije robot
    Stoper- dokazano ime za 1.sastav
    Napadac(Drmu rjesiti)
    To je pod mus.
    A uz to valja konkurencija na LB, da se Ljubu ne seljala konstantno.
    Ako sad ove presudne sezone,sa nikad punijom kesom necemo istresti pare, onda ga jebi, nema nam pomoci!
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    ne znam jel smo istu tekmu gledali zadnje dvije tocnije* od dolaska Jakirovica. Baturina jucer daleko najbolji na terenu malom treba dat jos vise slobode. Strasan igrac jedan na jedan, istrco jucer 100 kontri i polukontri. Nisu ga kogli zaustavit osim faulom i mali se odma dize ko da nije nista!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions