• austrijanac
    4k
    ja sam siguran da ce se oni jos pojacati!Orc123

    Oni za 20 deka mortadele nemaju, kamoli da dovode.

    Vraga bi oni prodavali Mlakara na prvu ponudu da nemoraju.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Polažem vjeru u Jakirovića i da će dati listu od 2-3 imena koja želi u svlačionici, znači konkretna imena, ne pozicije na terenu...u protivnom će ovi neodlučno-nesposobni tipovi u upravi blejat ko telad u šarena vrata do 8.9.


    Ali su ga prodali, i to navodno za 3 milijuna eura, mi nismo u stanju iskoristiti svoj europski renome da igrače koji nam ne trebaju prodamo za bilo kakav novac, umjesto toga djelimo potrebitima.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako u ofenzivi imamo sada Stojkovića, Kačavendu, Baturinu, Kaneko, Rukavina, Marin, i potencijalnno Vidovic, onda nam Špikić i nije potreban, ia a te novce sasvim solidan transfer.
    Na kraju smo se dobro pojačali ofenzivni dio veze, znamo da nam fali jedan defanzivac, stoper i napadač.
  • Orc123
    7.8k
    od svih nabrojanih jedino spika ima europskog iskustva i mislim da bi njegova prodaja nila najgluplji potez ikad jer kao prvo nit su neki novci nit je neka potreba! I meni nekad Spikic ne isporucuje sto bi trebao ali on definitivno nije panj. Dobar je igrac i definitivno on ce sad na krilnim pozicijama trebati raditi razliku!
  • Captain America
    17.6k
    navodno za 3 milijuna euraSan Lorenzo

    40% duguju Brightonu. Također, Pedulla kojem ipak više vjerujem nego našim novinarima kaže da je 2 milijuna transfer (vidjeli smo i sad na primjeru Livija i Olivarijevog postotka za Šutala kolko su naši novinari informirani).
  • Jurki
    11.7k
    Ali su ga prodali, i to navodno za 3 milijuna eura, mi nismo u stanju iskoristiti svoj europski renome da igrače koji nam ne trebaju prodamo za bilo kakav novac, umjesto toga djelimo potrebitimaSan Lorenzo
    Problem je kaj u Dinamu igraci koje mi hocemo transferirati..primjer Jankovic, Kulen, Bockaj, Drmic..imaju prevelike place. Jos bi ih neke ekipe uzele ali ne zele/ne mogu isplatiti place koje ti igraci zele.
    Spadaju u grupu igraca “unable to sell”
  • Droljo
    8k
    Ja bum optimist dok god ne spomenu unutarnje rezeve i krpanje sa istima.
  • PlaviDuh
    40
    Treba nam hitni reset, uvijek smo do sad imali senatore i jedan, dva projekta mladih igrača (u izlogu kak se veli). U ovoj sezoni to nije slučaj, doveli smo prinove, a ne pojačanja, ima još par dana do kraja prijelaznog roka i mi moramo uloviti jednog kapitalca, ako ne i dva
  • Endeavour
    571

    Nitko ne omalovažava Hajduk. Naša momčad je na papiru jača na 10/11 pozicija, o klupi da ne govorim. I to bez 3 jako dobra igrača koja smo prodali.

    Ja sam uvjeren u naslov prvaka sa minimum 8 bodova prednosti.

    Ali, veliko ali, ukoliko Hajduk bude pobjeđivao u serijama, u što ne vjerujem, mi tu ne možemo ništa. Čestitat im na naslovu i okrenut se novoj sezoni. To nije nikakva tragedije već normalni slijed u sportu. Nećemo biti doživotni prvaci makar imali budžet od milijardu eura.

    A što se tiče transfera, treba nam još zadnji vezni i lijevo krilo. A Petko je jedini igrač koji je po meni nezamjenjiv. Da imam $40M na raspolaganju nisam siguran kojeg bi igrača htio i mogao dovesti umjesto Petka.


    Sad vidio članak o stoperu, ok Perić i Boško su dosta načeti pa još jedan stoper i nije za naodmet.
  • Captain America
    17.6k
    Kako prepisati članak Germanijaka 101
  • Orc123
    7.8k
    Stoper, bek, vezni i napadac ili barem stoper/bek ovisno jel ce igrati risto beka ili stopera, zadnji vezni i napadac neovisno o petku! Krilne pozicije smo popunili sada nadam se da ce netko iskociti! Minimalno 3 kapitalna pojacanja a ne momci od 18-19g! Igraci sa europskim iskustvom!

    Jasno je ko dan da jedino tko ima neke ali bilo kakve info iz kluba su Lesicki, Olivari i Tironi...ovi ostali recikliraju jedno te isto!
  • NitkoBitan
    17k
    Minimalno 3 kapitalna pojacanja a ne momci od 18-19g! Igraci sa europskim iskustvom!Orc123

    Ti momci ce za par sezona biti kapitalci. Nema potrebe za njihovim omalovazavanjem.

    A mozda ce se vec ove sezone isprofilirat, tko zna...
  • Juznjak
    3.8k

    Nije nikakav problem što se njih dovelo, dapače. Problem je što nama trebaju kapitalci za ovu sezonu, a ne igrači koji će bit kapitalci za par sezona. Neki omjer treba postojat. S ovom zadnjom rečenicom se i ja slažem, mislim da se s pravom svi možemo nadati da bi se bar jedan mogao itekako nametnuti i zacementirati svoje mjesto u prvom sastavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions