• Mihaljević
    9.8k
    Sa sadašnjim rosterom ne možemo bit prvaci taman i doveli cijelu U21 reprezentaciju.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ajmo mi vidjet kako cemo izgledat danas, mozda izvucemo nesto iz kaneka i mihajlicenka za hnl, mozda se i bulat jos digne sto znaci da i u vezi imas malo ostriju konkurenciju jer se otvaraju minute i za ljubu, pravo pojacanje na stoperu i u napadu i ja stvarno ne vidim zasto ne bi do zimske pauze bili jesenski prvaci.

    Naravno sve to pocinje danas, i imperativ je dobiti rijeku.
  • blue heart 72
    1.7k
    pa i sa ovim kadrom smo bolji od tovara, samo da se malo sve primiri. Dosta je više te histerije, danas je prvi korak u tom smjeru. Zato je i važno da dobijemo večeras
  • Captain America
    17.6k
    Kako misliš da se gleda lijevi bek?boem

    Traži Dinamov trener barem jednog stopera, a nije isključeno, kako je sam rekao, da će potražiti i još jednog desnog beka! Možda i lijevog!? U zadnjoj liniji Dinamo je, po Jakirovićevu mišljenju, najtanji i tu se najviše treba popuniti.
  • The Undertaker
    5.1k
    Još uvijek imamo dužu klupu od njih (s tim da očekujem da će oni proširiti kadar), imamo i igrače koji znaju kako se osvaja prvenstvo a imamo i nešto novca za potrošiti, sada ili na zimu. Ostalo se istopilo.
  • Ivanmtk
    1k
    zaboravljaš ko nam je konkurencija? Oni osim euforije koja je iza njih i Livaje koji je najbolji igrač lige, nemaju ništa na svojoj strani. Nemaju stopere, nemaju krila, nemaju zadnjeg veznog, nemaju alternativu u napadu. Kako ne možemo bit prvaci? Šta vam je. Mi moramo i hoćemo bit prvaci. Roster nam je bolji i širi.
  • boem
    309
    Po meni isto nema alarma još uvijek, ali moramo sad riješiti Rijeku i Osijek. S dvije pobjede u tim utakmicama nema straha, bit će njihovih kikseva, a uskoro će i derbi kod njih...

    Ako dođe Vidović, po meni još jedan obrambeni igrač i to je to, uz ostanak Petkovića.
  • Ivanmtk
    1k
    U situaciji smo takvoj da ne trebamo gledat dalje od sljedeće utakmice.
  • Orc123
    7.8k
    Opet se omalovazava Hajduk bezveze umjesto da sutimo i radimo...ovi su na plus 11 i imaju iznimno iskusnu momcad i odlicnih 12-13 igraca dovoljnih za igrabje u hnl...podsjetit cu da igramo mi svaka 3-4 dana a oni ne...ovim u21 reprezentativcima necemo dobit na trenutnoj kvaliteti vec tek mozda u buducnosti...nama treba kvaliteta sad! Igramo na 3. Kolosijeka a trenurno samo dovodimo potencijale koji nemaju svi zajedno ni 1. Utakmicu u europskim natjecanjima! Treba nam instant kvaliteta a ne se natovariti samo s pitencijalima za buducnost!
  • Orc123
    7.8k

    I tebi je to dovoljno za igrati na 3. Kolosjeka? Podsjetit cu te da smo izgubili 3 od 5 najboljih igraca! A i sa njima smo izgubili doma od Hajduka! Nema veze kako se utakmica razvijala pobijedili su nas doma! Od tad mi smo izgubili 3 najboljaigraca i ja sam siguran da ce se oni jos pojacati!
  • IstinaZaDinamo
    2k
    imaju iznimno iskusnu momcad i odlicnih 12-13 igracaOrc123

    Kojih 12-13 odlicnih igraca oni imaju? Pricas gluposti, imaju livaju i pukstasa. Ostali su daleko od odlocnih igraca.

    i ja sam siguran da ce se oni jos pojacati!Orc123

    Hoce, kako da ne. To je to sto su oni doveli, eventualno Zaper ako Osijek popusti mada ne vjerujem u to.
  • Orc123
    7.8k

    Decki moji dragi ako ne postujes konkurenciju i ne shvatite ju ozbiljno nikako ne mozes ici naprijed! Prvi su, imaju tu euforiju, dobeog trenera i najboljeg igraca lige! Ne smijemo ih shvatiti neozbiljno! A ulazimo sa minusom u tu bitku i sa borbom na 2. Kolosijeka!
  • Jurki
    11.7k
    Opet se omalovazava Hajduk bezveze umjesto da sutimo i radimoOrc123

    Gledal sam ih jucer protiv Varazdina i nisu me uopce impresionirali. Varazdin je bio slabiji međutim s malo vise hrabrosti i angazmana su mogli izvuci barem bod. Tovari imaju losu klupu. Osim Ođiđe i Benhraoura na klupi imaju panjeve.
    Ok dobivaju utakmice to je tocno ali sumnjam da mogu izdrzati do derbija da ne kiksaju.
    Slazem se da se mi jos moramo pojacati i da moramo raditi vise i gledati sebe i svaku sljedecu utakmicu. Ocito su u klubu skuzili da sa ovakvim rosterom nebremo igrati na 3 fronta pa su poceli dovoditi igrace. Treba vjerovati u Jakira i decke da ce sve biti kak spada.
  • Ivanmtk
    1k
    niko se ne omalovažava. Oni imaju dobru ekipu i vrhunskog trenera. Najbolji su u zadnjih deset godina sigurno. Ali. Mi smo bolji. Na barem 7 od 11 pozicija imamo bolje igrače. Sigurno imamo širu klupu, financijski smo nemjerljivo stabilniji. Nemojte padati u zamke njihove euforije. Ne treba ih podcjenjivati, slažem se, ali ne treba se od njih praviti ni City. Oni su jedna dobra momčad. I to je to.
  • Orc123
    7.8k
    Sve to stoji ali mi igramo obu polusezonu duplo vise utakmica nego oni! Ni jednu ne mozes shvatiti olako jer u europi svaka nosi koeficjent i novac a u Hnl svaka spjedeca je najbitnija! Shvacate o cem pricam! Moras imati dovoljno kvalitete za igrat sa kupom na 3. Kolosijeka!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions