• The Undertaker
    5.2k
    Tko je proteklih godina bio Uprava, odnosno tko je donosio ključne odluke?
  • mali M
    5.1k
    Tko god da je nikad nije bio kriv za ništa... Znaš na šta sam poentirao tako da đabe bacaš insinuacije...
  • The Undertaker
    5.2k
    Pa spominješ da se nije prozivalo Upravu...Prozivalo se onog koji je zapravo upravljao, i to u periodu povijesnih uspjeha kluba.
  • mali M
    5.1k
    Aha oprosti, mislio sam da mu zadnjih par godina nisu nosili koverte i oslobađali ga optužbi... Ajde nećemo dalje, sve loše se dogodilo i donjele krive odluke u zadnjih 6 mjeseci. Mene samo smeta što se ponavljam ko papagaj da čekamo valjda 20 godina da se nešto promjeni i sad kad se barem malo pokrenulo svi bi odma riješenje i sve srušili i kamenovali.. al zbilja neda mi se dalje.. neka bude ispravno kako vi vidite i sve ok
  • boem
    309
    Moram se malo osvrnuti na posjetu Dinamovim utakmicama. Inače nisam iz Zagreba, povremeno sam tu zbog posla na par dana. Na Spartu nisam išao zbog bolesti, ali sam bio u Zagrebu. Gledao na streamu tekmu, Dinamo zabije za 1:1, a u kvartu gdje sam smješten čujem slavlje iz okolnih kafića, čak i par petardi itd.

    Ono zbog čega ovo pišem je sljedeće - zašto ti ljudi, kojima je Maksimir desetak minuta autom, nisu na utakmici i kako ih pridobiti na budu redovni na domaćim utakmicama?

    EDIT: Da sam sebe nadopunim, očito im problem nisu financije ako sjede u kafiću, navijaju za Dinamo... U čemu je onda problem?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Dosta ljudi smatra sve oko dinama preskupim iako mogu priuštiti. Evo prijatelj plaća preko 30eura članstvo za real ali kad je čuo da je za dinamo 20 onda šok i nevjerica.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Reci mu da se preseli u Madrid

    Cuj placa clanstvo za real . Jebote koji identitet
  • NitkoBitan
    17.1k
    Neki ljudi nikad ne odrastu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Pa naravno, sve što je daleko i strano nije skupo, dok je naše sve skupo. Tko pita koliko košta recimo put u Milano, London, itd + možda noćenje ili dva. Uz to se uzme i žena koja obavi obilan šoping. Ne mislim uspoređivati stadione i infrastrukturu, ali mi je smiješno da na atraktivna gostovanja može otići nekoliko tisuća ljudi, dok je doma problem u 5 ili 10 eura koliko su ulaznice preskupe.
  • BBBaranja
    2.5k

    Jel taj prijatelj nekad vidio Madrida?
  • jedan u nizu
    8.3k
    Taj Madrid ima nogometni identitet u cijelom svijetu, popularan je. Igraci im imaju milione pratitelja na drustvenim mrezama. Najpoznatiji su nogometni brend u cijelom svijetu, imaju trziste diljem cijelog svijeta.
    Osvojili su 14 liga prvaka. U jednoj hrvatskoj prodaju skolske torbe, pernice, torbe za tenisice, u svakom ducanu prodaju svoje majice, silterice itd.

    Na skolskom ces vjerovatno vidjeti više klinaca u dresovima reala, barce nego dinama.

    Dinamo ima manje trziste realno, zalosno je sto na svom domacem trzistu ne moze mjeriti sa Realom.
    Nazalost, mediji i opcenito misljenje naroda oko Dinama je zagadeno vec vise od desetljeca (glava i to).
    Nije jedini razlog, ali je definitvno razlog zasto se Dinamo nije izgradio kao brend (kao npr tovari dole).

    U zadnjih 2 godine se to polako mijenja, ipak sad imamo 3 fan shopa gdje se mogu kupiti suveniri, naletis na klince u Dinamovim dresovima, poneki klinci idoliziraju Petka, Livija, Oršu, ide se u dobrom smjeru. Ako se to nastavi, i pojaca bit ce sve bolje i bolje.
    Nazalost ove generacije smo izgubili, dok je Dinamo demoniziran od javnosti, u nase trziste su usli i preplavili suveniri od velikih klubova.

    Nažalost, rezultati imaju veliku ulogu. Nekako je porasla atmosfera oko kluba onda kad je klub prestao biti kanta za napucavanje u LP. Ne govorim za zagrižene fanove, većinu sa zone ovdje. Govorim najviše o klincima koji počinju voljeti nogomet, i koji su više zagrijani gledati klubove koji osvajaju LP nego Dinamo koji ruši negativne rekorde. Svakom klubu raste popularnost kako mu rastu rezultati, to je čista realnost.

    Klub neka samo nastavi i pojača prisutnost među građanima, društvenim mrežama, neka nastave sa dobrim merchom (nova šilterica, novi dres), neka toga bude sve više, i s vremenom će se stvari mijenjati.
    Nemogu se odrasli navijači preobratiti, ali mogu se nove generacije učiti većoj ljubavi prema klubu. I mogu se ovi 'stari' zaspali navijači ipak malo probuditi.

    Meni osobno to stanje trenutno izgleda daleko bolje nego prije 5 ili više godina. A bit će i bolje! :D
  • LeonianWrynn
    162
    Mislim da je Dinamo 3:0 Tottenham utakmica dosta toga promijenila
  • jedan u nizu
    8.3k

    ma općenito uspjesi u europi, prezimljavanje, dolazak do čevrtfinala. Taman se u to vrijeme i klub otvorio više prema navijačima. K
    Jer kako igrači mogu biti uzor nekoj djeci ako ne smiju doći do tribine i mahnuti navijačima?
    Ima tu puno faktora, nije sve crno/bijelo, ali da se stvari mijenjaju na bolje, definitvno!
  • emilperska
    5.5k
    Na kraju ce ispast da je Stojkovic bolesnik, a Kacavenda zdrav..
    Jedino smisleno pojacanje nam se povredi na zagrijavanju..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.