• Olmic
    3.6k
    ma nece on jos nigdje i sam zna da mu je rano
  • Hrc-Vg
    346
    Pa otišao je Kova tim putem dok je bio i mlađi od njega…Možda se malom ne sviđa rasipanje momčadi i smjer u kojem idemo. Mi se kao navijači nadamo najboljem, a ovaj si možda misli: “ak Petko fakat ode s kim ću igrati”. A i Baturina mi se čini jako samozatajan, on mi djeluje kao netko tko ne voli da ja fokus očekivanja na njemu…Ne znam, možda brijem…
  • Hrc-Vg
    346
    Jel ko razmiškjao o Erliću: https://www.transfermarkt.com/martin-erlic/profil/spieler/357003

    Znam da je zadrti Hajdukovac, ali pare rade čuda. Meni je on izvrstan stoper, nije bezveze odmah iza Joška i Šutala u repki
  • Facke
    3.6k


    Nema sanse da njega kupimo. Odma zabi na to.
  • Eduardo
    20k
    Martin Erlić - 03.06.2023.
    OX3w284.png
  • Hrc-Vg
    346
    Pošteno od njega, nema se kaj reći
  • dzis
    807
    Ma kakav odlazak Baturine, molim vas. Nije bilo priče o Baturini dok se nisu prodali Livi i Ivanusec, sada odjednom odmah interes Milana.. Ne silujete index svojim likovima.

    Mali je tu još barem dvije sezone. Ne mora nigdje barem dok nije standardni reprezentativac
  • Georg Koch
    4.5k
    Ma nema od tog odlaska Baturine nista.
    Meni je samo zanimljivo, 3 dana novinari ne pisu o nasim nekim novim imenima, pojacanjima itd.
    Ili se dogodilo da su zatvorene bas sve pipe oko informacija, ili ne znam sta
  • Mlađi referent
    12.3k
    Želim da nam Vidović igra kaj je Nkunku igrao u Leipzigu. Napad bi nam bio u 3 brzine više za ove šleper obrane HNL-a.
  • dzis
    807
    Jučer malo bacio oko i na tekmu Osijeka. Pokušavam se prisiliti i vjerovati da je Mierez pojačanje s kojim ćemo pomesti ligu, ali jednostavno to ne vidim, nije igrač za dinamo. Mozda za rotaciju ali definitivno ne 4milje.

    Petko mora ostati! Još mi se mora iskupiti za onaj penal protiv tovara
  • Joey Barton
    255
    promatram ga već 2-3 utakmice, lik ima odlične nabačaje, izvrsno podvaljuje lopte i korektno igra na krilu
  • vjeko1701
    8k
    Modric navodno sve blize odlasku iz Reala...eh, u nekom paralelnom svemiru...zbilja steta svega kaj se izdogadalo.
  • Droljo
    8k
    Baturina

    Mišić Modrić

    Samo da dalić vidi kako je lud bio...
  • Beowulf112
    323
    Ma nece modric ici ca iz reala..to su gluposti...trebao je biti sam svjestan da kad je real kupio Bellinghama da ce biti izguran iz prve momcadi jer real mora slagat ekipu za sljedecih 10 godina...modricu je ovo zadnja sezona
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Volio bi da iduce ljeto magarad dovedu perisica i da se jebeno nabriju a da nekako luka prelomi i vrati se nama :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions