• jedan u nizu
    6.8k
    ovdje svi vole suditi igrace prema dojmu sa jedne tekme.

    sljedecu tekmu ak kulenovic fula zicer a mierez zabije dva komada bit ce obrnuto
  • Orc123
    6.1k
    A mislim to su takve gluposti...tog Kulenovica vec saljemo po posudbama nekoliko sezona, nitko ga ne zeli otkupiti, nitko od svih silnih skauta ga ne primjeti da bi ga kupio ali odjednom da gol i najjaci je i trebao bi valjda biti zamjena za Petka. U Dinamu je 4 ili 5 g i jedino sto znam o njemu je da ga placamo da bi igrao po posudbama. Sjecam se iste situacije prije pola godine kad je zabio gol a ja sam rekao da mi se Aliyu cini kao bolji igrac pa me se popljvalo tu ali vidi vraga netko je iz MLS-A ipak odlucio se iskrcat 2,2m za Aliyua, a Kuleta se nismo mogli rijesiti ovaj prijelazni rok cak ni da ga uzme netko i preuzme placu nego ga mi placamo opet da igra u Loxi.
  • dumitrumitu
    966
    NIsam mislio ni da je Kulenović za nas. Obojica su panjevi.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Produži Petku i daj Vidovića da se rotira s njim na devetki. :party:
  • OsamŠest
    2.7k
    Jesam ja jedini koji ga ne vidi u vrhu napada? :grin:
  • hardek
    1.9k
    A ni ja, al ako je između toga i 5 milja za Miereza biram Vidovića u špici
  • Keyser Soze
    8.7k
    Otkud vam da dolazi? Vidim da je zapratio, al ak je to jedini izvor onda ne znam baš :lol:
  • Ali
    2k
    Usput kaj se nikome ne čini suludo da neki krivi toranj iz druge talijanske lihe plati više od 2mil € za panja Mlakara iz Hajfuka a istovremeno se spominju slične cifre oko Petkovića u Trabzonu ???
    Pa tko je tu lud?
  • Svi na Sjever
    2k
    Sve u svemu puno je tu bilo nelogicnosti kod Igora, nije se snasao i to je to.scooniepenn

    Bome puno nelogičnosti i veliko razočaranje, nadam se da šteta nece biti i veca nego što je do sad.
  • Orc123
    6.1k
    Bojim se da si opet ne pretrpamo kadar igracima koji ne donose trenutnu kvalitetu koja ce nam trebati da bi prelomili prvenstvo ili napravili nesto u europi! I ne vidim nikakvog smisla sto smo dovodili Kacavendu na pola sezone jer ocito nije bilo nikakvih ponuda za njega, i jos k tome jer ocito nije prosao lijecnicki...koji je smisao toga posla ja ne razumijem i jos k tome ako smo stvarno doveli vidovica, cemo onda i Kacavenda? Nisu to kapitalci koje je Jakir spominjao...
  • Captain America
    15.3k
    Nisu to kapitalci koje je Jakir spominjao...Orc123

    Jakir je tražio Vidovića. Nama je i dalje ofenzivna linija Stojković-Baturina-Špika i naprijed nadam se Petko. Lani se bez problema istrpilo Baturinu, ove će se godine Stojkea.
  • Mihaljević
    8.7k
    Nisam siguran jel ijedan Dinamov mladi igrač upao na ovako bitnu poziciju u ovako teškom trenutku , velik je teret na njemu.
  • Georg Koch
    4k

    Sve mi je cudno da pisete centarfor, pa ovo kaze google(intervjui a njim)
    1.Na poziciji centarfora nije ti neka konkurencija?
    "Haha ma nisam ja klasični centarfor, više prednji vezni. Konkurencija je dobra, vidjet ćemo što će se dogoditi."

    2. 'Najviše volim igrati kao prednji vezni. Naravno, ako me se stavi na neku drugu poziciju, mogu i tamo igrati. Neće biti problem. Bitno mi je samo da igram.'

    1. Je intervju od prije godinu ipo, 2. Od prije 3mj.

    Dakle, nije rjesenje za spicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions