• dinamo u srcu
    1.6k
    Vidim da svi daju svoje viđenje oko trenutne situacije na tablici, pa ću i ja.

    Reći su samo 'nikad ne podcjenjuj srce šampiona' jer naša ekipa je pobjednička i ja vjerujem u njih!
    Oni(naši igrači) trebaju gledat samo sebe i svoje izvedbe i ići na svakoj utakmici maksimalno ozbiljno i uz nas navijače to će iznjedrit pobjedu, a ako ne ja ću prvi čestitat tovarima ili nekom tko bude ispred nas, a neću tražit krivca u drugima jer smo si sami zaslužni za trenutnu situaciju, a i sami ćemo si biti zaslužni za sve što napravimo u budućnosti.
  • blue heart 72
    1.7k
    Meni ne bi smetalo da oni uđu stopostotni u derbi, pod uvjetom da mi do derbija isto sve dobijemo. Neka se onda na školjci vidi, čija ovca crnu vunu prede. Za početak danas riješiti Rijeku i onda na novom pozitivnom valu nastaviti istim ritmom
  • The Undertaker
    5.2k
    Nije čudno da je Zona SN 2.0 kad je većina ljudi prvotno pisala tamo. Iz anketa se vidi da je većina članova studentska populacija koja, po prirodi stvari, misli da o životu i nogometu zna sve a ne zna ništa. Prvenstvo je predugo da bi se dobilo na euforiju i motivaciju. Prvenstvo se dobija prvenstveno dobrom pripremom, iskusnom i posloženom upravljačkom strukturom gdje se zna tko i što radi, kvalitetom kadra, širokom klupom i logistikom, svime onim što mi trenutno nemamo a Hajduk trenutno (osim duge klupe) ima. Ukratko, mi se bavimo sobom a oni nogometom i skupljanjem bodova. Situacija je potpuno obrnuta od one prijašnjih godina i vjerovatno će im donijeti prvenstvo. Ovo nije defetizam već realnost.
  • The Undertaker
    5.2k
    Ova Uprava je imala komfornih 6 mjeseci da napravi Plan za osvajanje prvenstva 23/24. Da li vama ovo što sada gledate i vidite u klubu liči na plan? Ako je ovo najbolje što su uspjeli smisliti u 6 mjeseci, kolike u realne šanse da će smisliti dobar Plan kako nas izvući iz govana u sljedećih 15 dana? Egzodus igrača najbolje govori što oni misle da će se dogoditi.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Reći su samo 'nikad ne podcjenjuj srce šampiona' jer naša ekipa je pobjednička i ja vjerujem u njihdinamo u srcu

    U pola godine smo izgubili Livakovića, Šutala, Ademija, Oršića i Ivanušeca...dva stalna kapetana i dokapetan...taj karakter bi trebali zamjeniti kvalitetom, vidimo da uprava blage veze nema što želi...možda ih Jakir malo pogura.
  • IceMan
    2k
    Prvenstvo se dobija prvenstveno dobrom pripremom, iskusnom i posloženom upravljačkom strukturom gdje se zna tko i što radi, kvalitetom kadra, širokom klupom i logistikom, svime onim što mi trenutno nemamo a Hajduk trenutno (osim duge klupe) ima.The Undertaker


    Nisam neki znalac, stručnjak ili štoliveć, jel…

    Ali da Hajduk to sve kao ima, kvalitetu, upravljačku strukturu, logistiku a mi ne…

    Prvo kolo su nas pukom srećom i lošim izvođenim penalom pobjedili… ostale tekme pomalo spretno i sretno dobili, osim nas imali težu utakmicu s Rijekom doma jedino. Da ne govorim da su odmah opet ispali iz Europe protiv li-la protivnika a kleli su se na Europu i svi znamo da im je to jedini izvor para kojih baš i nemaju. Lukša je kockar i jebeno se kocka, ja iskreno neznam ko to sve dolje plaća jer bile su priče da se lova posuđuje izvana, dugovi sve veći a prihoda nema pa čak i da osvoje HNL. Sve ono suprotno što si ti naveo gore.

    Mi smo zasad osim tog poraza kiksali jedino protiv Gorice doma iako da je bilo mrvicu sreće to je trebalo otići na našu stranu. Sve ostalo smo odgodili, i u zaostatku smo. Europu - ako uđemo u Europsku ligu a tako se kaže - čist solidno.

    Po meni ako Petko ostane, i dovedeno još jedno il dva pojačanja uopće ni kadar nije tako loš, sigurno ne lošiji od njihovog tak da iskreno neznam čemu takva negativa zasad.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Mi smo zasad osim tog poraza kiksali jedino protiv Gorice domaIceMan

    ...a odigrali smo ukupno tri kola... :lol:
  • IceMan
    2k


    Pa da, u svakom slučaju bolje da su neodigrane nego izgubljene.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    U tamnici tvoji su vojnici
  • Ludovic IX
    7.3k
    Sa dve pobjede u derbijima i remijem, mi smo plus 1.

    Znači, boli nas kurac za njih . Mi samo trebamo brinuti o sebi.
  • Hrc-Vg
    346
    mene smeta kaj se više ne spominju bbb nakon one snimke di se vidi da se turci neđusobno bodu
  • Nino Bule
    13.6k
    Trenutno treba bit u modu utakmica po utakmica, racunat s koliko cemo mi i oni doci bodova do derbija nema smisla, stignemo i mi i oni kiksat do tada.
  • boem
    309
    Ključno će biti 10., 11. i 12. kolo. Naša pobjeda u derbiju na poljudu pa im slijede još Rijeka i Osijek...
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ljudi skupimo redove,ovo je jedno od najturbuletnijih početaka sezone u povijesti Dinama,kako situacijski,upravljački,kadrovski tako i emotivno;

    - fulaš penal u derbiju za laganu pobjedu
    - Atena šora ,decki u zatvoru
    - medijsko iživljavanje
    - šokantno ispadanje
    - odlazak Šutala
    - odlazak Bišćana
    - dolazak Jakira
    - odlasci Ivanušeca,Livija
    - igrači plaču,svaki navijač prolazi emotivni vrtlog jer su ti igraci ostavili nešto,ostavili su uspjehe i radosti koje smo skupa prošli (samo da si dvaput doživio Macolu bilo bi dosta a da ne pričam o europskim skalpovima)
    - u dvije ključne tekme VAR ti sudi dva smješna penala
    - pometeš prvaka Češke nakon smješnog penala

    Nakon ovakvog početka sezone Guardiola bi se pokupio iz Citya i otišao na plažu u Barcelonu i zapalio kubanku,karikiram, od ovog bi se City oporavljao do Sveta Tri Kralja al godine 2025.

    Ovo je emotivni rock and roll u manje od mjesec dana.

    Idemo tekmu po tekmu,jedna era je završila,hocemo necemo i znali smo da je to tu iza ugla,blizu.

    Po meni je Europa vrlo važna tj.da se Sparta prodje,kako za klub i nove igrače tako i za tribinu i poslije grupu proći.

    HNL ce doci na svoje,nitko u svijetu nije preplaćen na titulu.

    Život svoj,ljubav svu...
  • mali M
    5.1k
    jedna era je završila,hocemo necemo i znali smo da je to tu iza ugla,blizuSvi na Sjever

    Tako je i to mi se više neda ponavljati. Koja god da je uprava došla, ma po našem najboljem šmeku dočekali bi ju odlasci ponajboljih pojedinaca zadnjih par godina... Livi, Šutalo, Ivanušec očekuju odlazak već 4 prijelazna roka samo se sad pravimo blesavi da je "nova uprava" to kriva. Ademi i Oršić su otišli pod drugim ljudima... Ovi su kriminal po odlukama ali mi nije jasno da godinama nitko nije spominjao upravu osim tu i tamo nekog pojedinca a sada svi vrišteći upiru prste u upravu za sve, od neopranog vecea, pretople pive, odlaske, dolaske, marketing itd...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.