• dinamozivivjecno
    2k
    Probao sam jednom na fan shopu u jurisicevoj preko mobitela posto nisam imao clansku sa sobom i nisu dali tak da moras fizicki clansku imat tamo.
  • Boycie
    1.1k


    Daju na clansku prek moba, naravno moras imati uslikanu drugu stranu di se vidi ime i uz sebe osobnu (ili isto na mobu)... 10x sigurno sam tak kupio... 1x su me samo osobnu trazili.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni redovno daju na sliku, ne bi trebalo bit tu problema.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Pa znam da bi trebali dati, ali evo kazem kaj se meni desilo, doduse nije bilo sad nego prije godinu dana otprilike, ali svejedno. Opcenito taj u jurisicevoj izbjegavam jer mi se cini da imaju manju ponudu nego recimo u Areni ili na maksimiru.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ove godine meni i plavi i crni brutalan,dugo sam u fan shopu udarao majice,trenirke i ostalo a preskakao dres al ove godine dres se mora uzet.
  • Nolifer
    8.1k
    Dijelimo treći uzorak dresa sa Panathinaikosom, ak se ne varam. :ok: :up:

    Screenshot-20230826-180735-Chrome.jpg
  • blue heart 72
    1.7k
    normalno bi trebalo ići na fotku. Meni su ljudi već više puta uzeli i u Jurišićevoj i na stadionu. Jasno, uvijek se može naletiti da ti netko kaže samo fizička članska, ali meni je svaki puta prošlo bez ikakvih problema
  • pencilneck
    670

    Sad je Varaždin igrao u crnim hlačicama i štucnama, a Hajduk u plavim i nije bilo problema. Nema izgovora da u ovoj crnoj garnituri ne istrčimo na Poljudu.
  • Armagedon13
    959
    Zašto mi ne smijemo u Splitu igrati u plavom dresu?
    Gledam Lokomotiva Osijek,igraju plavo-bijeli i bijelo-plavi
  • Bosskovitz
    12k


    Ako je tako, onda odlično.
  • The Undertaker
    5.4k
    Uvođenjem VARa te razlike u bojama gube na važnosti. Ne vidim više specijalnog razloga da i mi i Hajduk ne igramo međusobno u prvim garniturama.
  • Derby
    271
    Bio ujutro u Jurišićevoj, u 5-10 min koliko sam bio unutra prodano 5 crnih dresova. Mislim da su pogodili sa crnim - mogli bi se dobro prodavati. :ok:

    Šteta što nema novih polo majica.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Dijelimo treći uzorak dresa sa Panathinaikosom, ak se ne varam. :ok:xFire

    Evo mog komentara od prije cca mjesec dana.

    "Adidasu smo zadnja rupa na svirali. Pogledajte kakvu prvu drescinu ima Panathinaikos, oni po nicemu nisu veci i bolji klub od nas."

    Eto i mi dobili odlican dres u odlicnoj boji. Tak mi je svejedno i ak je dizajn prekopiran od nekog drugog kluba ak ovak dobro izgleda.

    Inace nikad do sad nisam kupio dres od Dinama ali ove godine radim prekretnicu :ok:
  • Nolifer
    8.1k
    Osim novih dresova, nova oprema kasni ili je neće biti?
  • Mihaljević
    9.9k
    Mi kasnimo komplet sa svime a kamoli sa opremom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.