• San Lorenzo
    15.4k
    Ne postoji veći i manji navijač. Navijač je onaj koji ide na stadion i točkaTom vg

    Znači netko iz Australije nemože biti navijač Dinama?
  • Tom vg
    1.1k
    I moj frend gleda bayern svaku tekmu, ali ga ne smatram navijačem. Moje mišljenje je da je navijač onaj koji je redovan na stadionu.
  • San Lorenzo
    15.4k

    To ti je glupa klasifikacija iskreno, ja sam na 200+ km od Zagreba i fizički ni logistički nemogu biti na velikoj većini utakmica, ali gledam sve od prijateljskih s Koperom do LP protiv Chelseaja...članarinu i suvenire s webshopa isto ne plaćam novcem iz monopolyja, nego pravim eurima koje zaradim na poslu.
  • Tom vg
    1.1k
    Ali si na tekmama kad možeš.. Moje mišljenje, svjestan sam da većina drugačije razmišlja.
  • Patak
    2.9k
    Pa moj rođak iz Australije se ne bi složio s tom klasifikacijom. Do odlaska u Australiju bio je redovit na tekmama, a sad gleda svaku utakmicu preko streama, uglavnom usred noći i sve prati i zna informacije kao i kad je bio ovdje.
  • NORTE
    11.4k
    Ovaj put punimo Hitrec i nadam se da će nas vrijeme poslužit.
    DZIS!
  • Joey Barton
    255
    Možda nije tema ali može biti poveznica. Gledam malo Varaždin-Hajduk i na kraju prvog poluvremena Fran Jović ne sudi čisti penal za Varaždin kod rezultata 1-1. Vrlo vjerojatno bi kasnije utakmica otišla u smjeru 1X, ali na ovakav način se mnogo gura Jogurt.

    Ovo se dešava konstantno zadnje 2-3 sezone kako se Hajduk nenormalno sudački gura, pa zato ove godine trebamo biti maksimalno ozbiljni i krenuti dobivati.
  • BBBaranja
    2.5k

    Ja bi rekao da je tvoj frend simpatizer Bayerna u tom slučaju,navijač je ipak level iznad toga..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nitko tu ne priča o ljudima koji ne mogu ili koji su daleko. Priča se o onima koji mogu i koji su blizu, ali radije gledaju pod klimom i na TV-u.
  • Tom vg
    1.1k
    Tako je. Točno to.
  • Cosey
    501


    Kaj se opravdavaš? Nitko ne misli na tebe i ekipu kojima je Maksimir zapravo gostovanje.
  • emilperska
    5.4k
    Bit ce ovo jebeno teska HNL sezona..
    Ovi su se pojacali, ne igraju opet 2 tekme tjedno kao i svaki put od 1994., rekao bih da da im ide, a uz to sve imaju i srece konacno..
  • hardek
    2.8k
    Baš sam se nadao da će Varaždin otkinut koji bod danas šteta
  • Boycie
    1.1k


    Plus imaju poguranac, u HNS-u ljude, u medijima, kamermane, rezisere, komentatore... Al nemre ih ovak srat dugo. Trebamo gledat sebe.
  • Mihaljević
    9.8k
    Brodić panj nad panjevima , ako je on za Dinamo i ja sam... Mi se protiv Rijeke i Osijeka na glavu moramo bacat , bez 6 bodova možemo se jebat , al doslovno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.