• dumitrumitu
    849
    Zato što je bolji od naših igrača. Uostalom Kačavenda je iz dinamove škole.
  • Captain America
    14.8k
    Zanimljivo je da njih nitko ne spominje, a svi su se uhvatili samo Šimića.Teofil Kateran

    Ljudi su očekivali ozbiljnije prinove od drugoligaškog stopera, desnog wing-backa iz prosječne japanske ekipe, zamjene Ante Ercega i defanzivnog veznog 9. kluba alžirske lige. Ovi ostali mamlazi ne znaju ni di se nalaze Alžir i Japan, a kako bi tek gledali igrače od tamo. Hypeala se famozna bilježnica, najavljivala pojačanja poput Kalulua, a 2 najveća pojačanja je i Mirkova Božica mogla dogovoriti.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Naravno da volim kad imamo igrače sa imenom i prezimenom, sa karakterom kao orsa, ademi, livi ili sutalo. Ali ne robujem imenima. Prvenstvo hrvatske i 4.mjesto u LP nij3 nešto što će zadovoljiti takve igrače. I dobro što neće jer inače nebi u zadnjih 5 godina vidjeli toliko velikih pobjeda, toliko slavlja.

    Ali kad ti i u recimo najjačem sastavu ti ne možeš biti ni treći u LP, onda razumijem da oni koji misle da mogu igrati na puno višem nivou od HNLa požele otici.

    Mi smo imali sreće pa smo kostur ekipe držali 5 godina pa se skoro nije ni osjetilo odlazak olma, gvardijola, jakica ili majera.

    U zadnjih 8 mjeseci je otišlo 5 igraca koji su činili taj kostur i osjetit ćemo to. I man city bi osjetio.

    Ali dolazak stojketa i kace i nadam se još barem dva igrača koji mogu dati nešto više, uz ostanak petka, i mi ćemo opet biti jaki.

    Nadam sw da ćemo za 5 godina pričati o ovim dečkima da su nam dali toliko radosti kao ovi prije njih.

    Patetika. Možda. Ali dosta mi je negative ovdje. Ja vjerujem da ćemo slaviti velike pobjede već ove godine..
  • Jaro
    5.9k
    pa nije simic glavni nego perasica (na papiru, ko njoj sapce na uho ne znam) i ona ima 2 glasa ako zatreba prebrojavanje, makar - tesko posto ima ova 2 zetoncica kraj sebe... Krivnja sva na Simica, znamo odakle dolazi...
  • veselko tenžera
    1.5k
    Mislim da Barišić poznaje Dinamove navijače više nego mi sami sebe. Razviče povratak Šimića kao evo po želji navijača, u Upravi mu namjesti omjer 1 naprema 4, a navijačima Dinama sad Šimić glavni Pedro. Sad kad ga makne, bit će da opet ispunjava želje navijača.

    Šalu na stranu, vjerujem da Dario radi za dobrobit Dinama koliko je u njegovoj moći. Nije on ovca da ne vidi kakvi su ovi oko njega. Može se maknuti i ostati čist, čak i heroj navijača ako pljune po Upravi, ali odlučio je ostati i pokušati nešto. Sve su prilike da će mu to naštetiti imidžu, zato još više cijenim što pokušava.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    To je posljedica medijskih napisa, samo jos jedan dokaz koliko mediji kreiraju javno misljenje. Transfer zapeo u pregovorima Peras ce presjec i dovest, igraci prosli lijecnicki Peras presjekla nije to ta kvaliteta. Sirotom Simicu dodijeljena uloga maskote koja dogovara i dovodi a tek kad sve odradi strucno oko Vlatke Peras ce presudit jel moze il ne.
  • Teofil Kateran
    967
    Ispada da kad transfer propadne ili kad nam igrač ode da je Šimić kriv, a kad dođu Stojković i Kačavenda onda je Perasica zaslužna i ona je to sve dogovorila
  • Facke
    2.5k
    Ja same neznam otkud te nezadovoljstve. Pa na pocetku sezone je bile jasne da ideju Ivanusec i J.Sutalo i to sto posto. Za Livija mi je jedine bile onak 50/50. Dosli su Kaneko,Bernauer,Miki,Stojkovic i Kacavenda. Pogotove za Stojkovica i Kacavendu se plakale mesec dan. Di su , kaj su, uprava je nesposobna itd. Sad kad su tu opet su si nesposobni. A ja vam velim da u 90% clanki o Dinamu po novina nema nikakve istine i sve su obicne lazi. Puna mi je kapa te konstantne negative.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    bolji? Zar mislite da u Dinamovoj skoli nemamo takvih igraca. Bio je Lukas u Dinamu a kad smo se vec toga dotakli otiso je iz Dinama jer nije igro. Tipa jedan Barišić ove sezone nije dobio sansu a drzi sve rekorde golova u Dinamovoj skoli nogometa. Iza sebe ostavio Kramarica i mnoge druge. Prosle sezone dao je 10 plus golova u prvoj Slovenskoj ligi! I zasto niko o tome ne pise? Dinamovo dijete veliki talenat i nevjerovatan golgeter a sanse nigdje na vidiku
  • Orc123
    5.7k
    Skoro 2 tjedna smo cekali da Kaca potpise nakon lijecnickog, znaci nadam se da smo ta nova pojacanja poceli dogovarati i da su ru negdje blizu jer ovom dinamikom cekanja rezultata s lijecnickog preblizu je 8.9.! Salu na stranu za mene kao pevo nisu dosljedni onda jer je Kaca imao puno vece probleme na lijecnickom od Alzirca i ovog su doveli na posudbu a ovog ne...ako nisu prosli lijecnicki onda nemaju sta raditi u Dinamu! Toliko o dosljednosti!
  • Nino Bule
    11.9k

    Koliko para toliko muzike, vidjet cemo kakvi ce ispast japanac i francuz jer za milju eura ces tesko dovest neko instant pojacanje, za sve ostalo se moralo manje stedit a vise strateski ulagat jer su ocito znali da ce ici bar 3 od 4 reprezentativca, no ocito je cjela ili vecina uprave odlucila da se ne smije trosit tako da ne moze tu dario bit glavni i odgovorni, da je potrosio 15 milijuna i doveo lose igrace onda da
  • dumitrumitu
    849
    Jel moguće da nemožemo dovesti boljeg igrača od Miereza za 4-5 mil?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ide mi na k sto smo zapeli za miereza. I to za ne bas male novce. Jakir je rekao da ga zeli. Ok care imas pola europe na raspolaganju za 4-5m
  • Orc123
    5.7k

    Otisla su ti 3 reprezentstivca ti si doveo 5 prinova ... I potrosio 5m eura...jel treba jasnije biti od toga? Ako zelimo titulu nek zasucu rukave i dovedu najmanje 3-4 kapitalca koja nam trebaju za osvojiti prvenstvo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions