• marcio amoroso
    33.5k
    Mi sme cude od kluba. Igrame europu svake lete.Facke

    Također smo čudo od države. U europskoj uniji smo.
  • og1986
    2.9k
    ostal je zbog nasFacke

    Ostao je jer su mu zabranili transfer jer se Hajduk približio. Da se njega pitalo prvim avionom bi išao u Englesku
  • Facke
    2.5k


    Znas na kaj mislim. Ima po europe ja ni neznam kulike financijski jacih klubova od nas a neznaju kaj je eurospka skupina 10 let i vise.
  • Jurki
    9.4k
    Znaci kad je Mamic bil tu niste bili zadovolni. Sad kad je Simic s ekipu tu opet niste zadovolniFacke

    To je jedna te ista ekipa. Šimić im sluzi kao gromobran i dezurni krivac za sve.
    S kojom ekipom? Nosačicom koverti za Bosnu? Mumija koji mirno gleda pljacku kluba 20 godina i boli ga kurac.
    Šimica su bacili u kut i dalje rade kaj hoce. Jer ga preglasaju kak im se kurac digne.
    Tak su sposobni kaj ne mogu vec 3 godine naci klub partner dal u 2.hnl ili Sloveniji da razvijaju nase klince.
    Tovari nas deru u marketingu zesce. Pogledaj Loksine drustveme mreze kak se radi posao. A mi smo gdje? Po jako puno parametara koji su u domeni samo uprave kluba na razini nekog nizeligasa.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Samo ako su u jačim ligama od naše. Klubovi sa usporedivim ligama i državama su također svake godine u skupinama.
    Cigani
    Slavia
    Salzburg
    Oly itd
  • Common Sense
    527
    Ajax odgoji fantastičnu generaciju igrača koji naprave vrhunske rezultate, pa opet rasproda tu momčad jer igrači žele na još veće pozornice. Benfica, Dortmund, Porto također...
  • Facke
    2.5k


    Previse si negativen. Tulke od mene.
  • veselko tenžera
    1.5k
    ti si kralj! Zbog dijalekta u pismu prije svega, a onda i zbog stava!

    Ako mi dopustiš, ovaj izraz koristim u potpisu:
    Mi sme cude od kluba!
  • Jurki
    9.4k
    Skurili smo u zadnjih par sezona 25 milijuna eura na igrace koji bi u Belupu bili na klupi.
    I to je sposobnost te uprave.
    Mah..
  • Jurki
    9.4k
    kaj bumo zabili glavu u pijesak ko noj? I pravili se kak je sve divno i krasno?
    Kaj sam ja napisal da nije tocno?
    Dal je kucketina Vlatka nosila kovrte u Bosnu? Je
    Dal je Mumija gledal pljacku kluba 20 godina i sutio? Je
    Dal nas tovari deru u marketingu? Da.
    I ok onda sam ja negativan kad iznosim nepobitne cinjenice.
    Pa daj onda pobij moje teze sa pravim argumentima.
    A ne sa izjavom “previse si negativan”
  • Bosskovitz
    8.2k
    onome tko je zabijelio rukave ove sezone bih dao otkaz odmah nakon drugog šamara.veselko tenžera

    Zašto? Nije da su crni, magenta ili zeleni, imali smo nekoliko puta kroz povijest bijele rukave, od vremena Gradjanskog do legendarne utakmice sa Zvezdom 1990. i to je definitivno dio naše povijesti. Nisam za to da ih uvijek imamo, ali svakih nekoliko godina nabaciti neki retro đir s bijelim rukavima ili šorcevima kao pretprošle sezone… skroz ok fora.
  • Jurki
    9.4k
    sve stima kaj si rekel. I to je u nogometu tako. Svi klubovi osim mozda njih nekoliko ne prodaju igrace da bi prezivjeli.
    Ali me jebe to kaj kad prodamo igrace, umjesto da se novac investira u klub, skolu, momcad, kamp..nekaj korisno kaj ce koristiti klubu u buducnosti i kaj ce generirati nove odlicne igrace i novu dobit.
    Novac kluba se investira u jaccuzije, bijelo, kurve, rikverce i naknade posrednicima.
    Edit: kroz 20 godina smo natukli 300 milijuna eura kroz prodaje igraca mozda i vise..kolko ligi prvaka se igralo.. mi nemamo ni jebeni posteni kamp.
  • Joey Barton
    255


    Ako je Šutalo već mogao u Manchester City zašto je prodan ispod cijene za 20mil + kikiriki jer Man.C. dovodi stopere za 70+mil??

    Zašto za Livakovica nije isplaćena puna otkupna klauzula?

    Ivanusec je prodan ispod cijene, a i vjerojatno će i Petko otići za 3-4milijuna.

    Očito nisi shvatio poantu kako je kralježnica ekipe izgubljena i prodana je ispod cijene, a konkretnih zamjena nemamo - sve u zadnji tren. Smijali smo se Mamicu, a ovaj sportski sektor jedno govori a drugo radi. Po meni i Biscan može zahvaliti za otkaz Simicu, jer mu nije doveo igrače - a prijatelji su ?!
  • veselko tenžera
    1.5k
    nije stvar povijesti, čak ni neke simbolike, više stvar mog osobnog ukusa. Npr. na prošlosezonskom dresu mi je onaj bijeli dio ispod ruke bio bespotreban. Razumijem da su to adidasovi tipski dresovi i sve što možeš je poigrat se s komadićem dresa i staviti malo bijele. Da se mene pita, prvi dres isključivo plav, bijeli broj i eventualno logo sponzora. Drugi i treći bi bili za eksperimente. Sudeći po tvom stavu, bolje da me se ne pita :smile:
    Također ne volim ni monokromatski grb. Na svakom dresu bi bio jedan jedini Dinamov grb s crvenom, bijelom, plavom i žutom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions