• Georg Koch
    4.6k
    dat cu ti ja privatno 13 kvotu za to!
    (Ne bi li ureko pozitivno Spiku vise ;) )
  • Rex Ramae
    2.8k
    Dinamo Z.-Sparta Prag 1 + D.Špikić daje gol

    koeficijent: 7,00

    Hvala!
    Maksim Maksimirski

    Bravo :ok:
  • ZgBlue
    566
    Sutra kad se otrijeznim ću čitat sve dosad napisano.
    A dotad da se i ja malo pohvalim, ovim dobitkom sam pokrio godišnju!

    20230824-235849.jpg

    Sretan dobitak svima koji slave!!
  • Zagreb1992
    1.7k
    FIBA SP

    Watanabe over 14.5

    Yuta je igrač koji pokriva poziciju 4/5 iako je u NBA znao provoditi i vrijeme iza linije za 3 poena ..Grupnu fazu igra u svojoj državi i očekivanja koje si je sam postavio su velika što samim time očekujem da dokaže na terenu da je vođa ..Također Yuta zna u trenutku kad dobije loptu od suigrača probijati i iznuditi i slobodno bacanje ...Puna dvorana i domaći teren za Yutu su imperativ pobjede


    Davis Bertans over 14.5
    Bertans koji je catch and shoot igrač i to bolesno dobar izostankom Porzingisa preuzima glavnu riječ u ekipi ..Granica koju očekujem da prođe protiv Libanina koji nema igrača da ga zaustavi ..Bertansa sam pratio i dok je igrao za Partizan ..Realizacija šuta samo takva..Centar postavi blok gdje se iz dotrčavanja Bertans zaleti i gađa trice

    Clarkson 25.5+
    Filipni isto domaćini svoje skupe dočekuju Dominikansku Republiku ..Clarkson prva violina ekipe i glavni potrošać lopte ..Uz silovanje šuta ne bi se čudio da ode na 30+

    Towns 26.5
    Isto kao i za Clarksona ..Towns prvi igrač i najveći potrošać lopte ..I njega i Clarksona očekujem na 30+ da bude pravi NBA dvoboj
  • Droljo
    8.2k
    Ja sam otpo ko ratkapa odmah na prvom paru šugavi partizan oba daju gol :lol:
    Spoiler alert: 5:0 :gasp:
  • Georg Koch
    4.6k
    dobro si ti ovo izgadjao majstore jucer.
    Imas za danas kosarkasa?
  • Mališan
    1.8k
    Čekamo nestrpljivo da se @ksapi vrati s godišnjeg
  • ksapi
    2.9k


    Nema godišnjeg u kladiteljskom poslu :) samo što ne smijem baš dijeliti s drugima parove zbog privatnih interesa i interesa firme za koju radim.

    Ali ajde evo jedan za danas, tko što uspije uloviti još (rukomet Norveška):

    Kolstad-Arendal / Kolstad -5.5

    Kolstad je ljetos doveo novu vanjsku liniju reprezentativaca Johannessen-Sagosen-Rod, dobrog PV Hovdea iz Hasluma za rotaciju, a ostankom Bergeruda, Sigvaldija, Gulleruda i Age ovo je praktički norveška repka. Otišao im je Smarason koji je lani bio glavni igrač, ovdje bi bio super tandem sa Sagosenom, no i dalje je Kolstad napredovao u odnosu na lani.

    Rotacija će sada biti bekovi Lyse i Setterblom koji su lani bili prve opcije i igrali prilično dobri kao i prvo LK Aalbeg, na crti je taj Hovde napredak za rotaciju. Sve u svemu ovo je apsolutno ekipa za LP.
    Veliki plus za njih je što se dobro poznaju iz repke, Berge ih je do nedavno vodio i pod njegovom su palicom ovi igrači osvajali medalje, a ostatak ekipe je pod Bergeom ovdje već godinu i pol.
    Ipak neko vrijeme prilagodbe je potrebno, pripremne nisu bile bajne: jaki GOG -1 i +2 (obje bez Age), solidni Skanderborg -2 i +5 te Kristianstad +7 (+8) bez Sagosena pa druga X bez Sagosena i Joahnnessena, no i suparnik je imao tri bitna izostanka. S obzirom da je Kolstad ekipa za LP ovo nisu bajni rezultati, ali za kontekst norveške lige ovo su sve lošije okolnosti.

    Rod je rekao da su rasli kroz pripreme, da im jako olakšava što su uigrani on, Sagosen i Johannessen kroz repku i ja mislim da bi ovaj Kolstad morao odmah 'proraditi', ne kao lani kada su hvatali zalet mjesec-dva, uostalom temelji su i dalje tu (obrana od lani s Gullerudom i Agom).
    Još nema najava za ovu utakmicu, upitan je DV Setterblom kojeg nije bilo u pripremama, no rečeno je da bi mogao biti spreman za prvo kolo. Ako ga ne bude onda Rod ima nešto lošiju zamjenu u mladom Haldu.

    Arendal je lani imao gomilu problema s izostancima i to ih je udaljilo od vrha, ali sada je to opet ekipa za top 4-5 što i sami ciljaju.
    Oporavili su im se jako bitni SV Matic i Larson, kao i sada prvi DV Inselseth, a doveli su tri vrlo dobra pojačanja – LK Gautasona, SV Vidovića i PV Gjerdalena koji će imati jako bitne uloge.
    Od bitnijih odlazaka imamo LV Hantarua, DV Sondene i PV Borma, na DV jedino gube u odnosu na lani, no s oporavljenima ovo je ekipa u rangu Arendala prošlu jesen kada su kotirali više.
    U pripremama imaju solidne rezultate, dobili su osrednje ekipe Haslum 37-30 i 34-30, KRS 31-28, Gdansk 41-30 te jači Naerbo 33-29.

    Pred ovu tekmu Fiala je rekao: 'Bolje je igrati s Kolstadom na otvaranju nego usred sezone. Izgledi nisu na našoj strani, moramo biti maksimalno iskreni, ali na kraju krajeva oni se isto moraju posložiti. Svašta se može dogoditi na otvaranju.'

    Meni cijela ova priča oko Kolstada izgleda kao 'real deal', unatoč nekim financijskim problemima ostali su svi osim Smarasona, igrači su pristali na smanjena plaća i Sagosen je rekao da ne igra rukomet zbog novaca. Pred vjerojatno punom dvoranom oni dolaze uživati u rukometu, a s ovolikom kvalitetom u sastavu ovdje je -4.5 jako potentno.

    Kolstad je lani imao vrlo jak domaći teren, ako maknemo početak sezone kada su se tek slagali od jačih su otresli ovdje Drammen +12 i +10 te Runar +6 i +13 (nije igrao Rambo, nešto bolja okolnost). Ovo je relevantno prema ovom Arendalu koji će sada biti u tom košu prema vrhu lige.
    Imao je Kolstad nekih neočekivanih problema u playoffu, to je kretalo od loše realizacije u napadu, ali mislim da sada s ovim pojačanjima više ne mogu na takvu razinu, apsolutno je točno da su barem 30% jači.

    Pripreme kod Kolstada nisu bajne, ali GOG -1 i +2, Skanderborg -2 i +5 te Kristianstad +7 i X su sve lošije okolnosti. Arendal prošlo ljeto ima poraze od Aalborga, BSV-a, Lemviga, Morsa i Holstebroa, te su danske momčadi dosta iznad norveških (ima još dosta paralela iz pripremnih koje to dokazuju), a nije Arendal sada napredovao ništa posebno što se kvalitete tiče.
    Arendal na početku sezone lani, prije ozljeda, ima Elverum vani +2, Drammen vani -6 pa i Kolstad ovdje -5 dok se suparnik još nije posložio kako spada. Ta pobjeda u Elverumu poziva na oprez, ali Elverum je imao dosta nizak limit lani, to nije usporedivo s ovakvim Kolstadom.
    Ja bih ovaj hendi igrao i lani, a pošto su sada lanjski prvotimci Kolstada u rotaciji s nestvarnom jakom prvom mislim da se ovo mora uzeti.
  • Infinity
    16.4k
    Natjerao si me da danas slozim nesto, makar vise parova za sitnu lovu kad imam tvoj zicer :grin:

    Imam 1.45 u Premieru ja 4.5 hendi, 5.5 i nema u ponudi
  • Olmic
    3.7k
    ja se nadam da si ovo sam kopirao , a ne stvarno i pisao.


    Svaka cast
  • ksapi
    2.9k


    Da, otišlo je u dosta klada to na -6.5.. to mi je već malo izvan domene igrivog za jače uloge, ali za neki tiket je i to ok.
    -4.5 po 1.45 je isto ok opcija :D


    Kopirao sam, svoj tekst od prije 2 dana :)
  • Zagreb1992
    1.7k
    Danas uzimam od košarke

    Reaves over 11.5

    Nakon odlične sezone u Lakersima dobio je poziv za SP u ekipu koji vodi Steve Kerr..Ovo je riječ o šuteru koji u serijama u NBA-u može pogodditi 5+ trica u komadu kad ga ide šut..Također jedna stvar bitna u svemu tome je da Kerr upravo voli takve igrače i mogao bi mu danas dati da se raspuca što će mu dobro doći u nastavku prvenstva..

    Jović 11.5+

    Bez Jokića svi očekuju Srbiju da ne ostvari dobar rezultat...Jedan od igrača koji bi mogao imati top prvenstvo je Jović..Sve će se podrediti Bogdanu i tu vidim uz timsku igru dosta lopti za Nikolu..Kroz sezoni u NBA nije nešto igrao specijalno al opet po izjavama koje sam čitao i po gledanju pripremne utakmice dečko je motiviran došao na SP i željan dokazivanja i svojem NBA klubu i izborniku ...Pokriva poziciju 4, a u small ball petorci može otići i na centra..Dobar pick and pop i pnr igrač i uz timsku igru Srbije over mi je za njega siguran

    Dončić 10.+ asistencije + Blažić 7+ poeni

    U SS bilderu uzimam ovo ..Luka je prije svega timski igrač i gleda kako razigrati ekipu..Danas nema potrebe za uzimanjem veće količine šuteva nego da se ekipa razigra ...Na pripremnima koe je igrao vidjelo se da mu je prioritet bio razigravanje ...Naravno da ga protiv jačih očekujem na 30+ poena, ali danas na manji broj ali više asistencija ...Jaku uvijek uzimam na ovom broju poena jer će taj šutirati dokle god treba ..plus igrač koji se ne libi ući u kontakt pod koš i iznuditi slobodna bacanja
  • Droljo
    8.2k
    Ispratio. Valjda sam dobro skužio
    Screenshot-2023-08-26-13-08-30-631-edit-com-android-chrome.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.