• ksapi
    2.9k


    Ne slažem ti se baš s Dončićem, ovo nisu tekme gdje se njega išta ganja jer će igrati sa smanjenom minutažom. Osim ako možeš dokazati da je u takvim tekmama svejedno išao na 10+ asista, ali ja mislim da baš i nije :)
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ma on i za jedno poluvrijeme ti može doći na 10+ asistencija ..ono što ide u prilog da nije kao u NBA -u kad fauliraš igrača da se ne piše asistencija ..Zato očekujem ga dosta danas u pnr i pnp sa Tobeyem ...Uzeo sam ovo sa Jakom po 3.05 kvota
  • ksapi
    2.9k


    Pa mogu i ja zbarit Scarlett Johansson, ali to nije baš realno za očekivati, kao ni ovo.

    Evo gledam zadnji Euro, osim Litve nema nijednu preko 8 asista.
  • Zagreb1992
    1.7k


    A ovo je moje mišljenje samo .Ne znači da će proći :D
  • ksapi
    2.9k


    Pa govorim ti da je mišljenje neutemeljeno ikakvim brojkama, povlačim raspravu i govorim logične stvari, a ti odgovaraš ovako :lol:
    Prošlo ili palo, mišljenje ti je neutemeljeno činjenicama i brojkama.
  • Droljo
    8.2k
    Kad kolstadt misli krenuti? :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Idu, idu, samo si se sje*ao sto si igrao 6.5.
  • Droljo
    8.2k
    Sam je to i bilo u ponudi. Našao sam i prijenos :snicker:
    IMG-20230826-174754.jpg
  • Droljo
    8.2k
    X ko kuća :rofl:
    A i ja popušim foru sa analizama potkrepljenima egzaktnim brojkama..
    Od sad samo na osjećaj i sreću junačku!
  • Infinity
    16.4k
    Imali su +6 do pred kraj i onda raspad. Prosjecni kladionicar ce reci da je namjesteno :rofl:

    Kolega ksapi na ovoj temi ima prilicnog uspjeha i nemoj izbjegavati prepisivanje, proci ce prije nego nesto na srecu. Mene je pokopao i Dortmund, pa mi nije tesko palo.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ma samo nek' napiše kad bude htio (nadam se što češće), mora nekad i pasti ali će proći više puta nego kad ja ili bilo tko od nas bez neke dublje analize uplati zdravoseljački listić.
  • ksapi
    2.9k
    Pa kladionica je maraton, a ne utrka na 100 metara. Na 10 oklada svaka budala može biti u plusu na sreću, a isto tako i dobar igrač može biti u minusu. Mrtvi se broje na uzorku od barem 200 oklada, to je dovoljno velik uzorak gdje je faktor sreće minimalan. Inače na ovoj temi sam u debelom plusu za sve što sam objavio. Ovo ne pišem da se opravdam nekom Drolji, nego da objasnim malo detaljnije onima koje zanima i koji su skeptični trebaju li prepisati ili ne.

    Par je bio apsolutno na mjestu, igrao bih ga sutra opet. Palo je jer je Kolstad odigrao obrambeno najlošiju tekmu do sad, lani kad su bili slabiji nisu odigrali nijednu tako lošu. Imali +6 pred zadnjih 10min, sve kako treba za završiti posao s očekivanih +10 i onda im je nestala obrana. Jebiga, idemo dalje :)
  • Rex Ramae
    2.8k
    Na 10 oklada svaka budala može biti u plusu na srećuksapi

    Ne može, odgovorno tvrdim. :lol:
  • ksapi
    2.9k


    Dobro, ne baš svako :rofl:
  • dumitrumitu
    1.3k
    SnVh0Gp zahvaljujući tovarima mogu kupiti novi crni dres.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.