• cron1ck
    1.7k
    Mislim da će ovo biti najgore određeni transfer rok ikada. Pada mi na pamet i onaj kad je trener bio Cico 2016. kad su prodani Pjaca, Brekalo i Rog, a nikakva posebna pojačanju nisu bila. Mislim čak da će ovaj transfer rok nadmašiti i tu godinu.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Razumijem prodaju Šutala jer su novci bili dobri, Livaković je bio u zadnjoj godini ugovora pa i to razumijem. Ali nema nikakvog razloga da se proda Ivanušec.
  • Orc123
    7.9k

    Naravno da znam! I znam da ces me uvjeravati da nemamo za kruh sada....jedino znam da ako cemo svake sezone trebati 60 mil eura u transferima da pokrijemo godinu ukoliko ne uđemo u LP , da bi to znacilo da cemo propast za godinu dvije...naravno to je daleko od istina ali eto...
  • Noel
    6.2k
    Fali nam ono doba dolaska Bjelice. I izjava jednog od igrača. Prije smo svi htijeli otic iz Dinama. Sad svi želimo ostat.
  • Droljo
    8k
    Trebalo je sve prodat i dovest zamjene prije početka priprema. Možda bi bišćan još bio trener i igrali bi plejof lp.
    A možda i nebi
  • Mihaljević
    9.8k
    Da ta dva-tri kapitalca dođu za 15 minuta , bit će kasno, a realno neće doći još 2 tjedna.
  • Zagi
    7.7k
    Kaj imaš pretpostavljat kada Ivanušec svaki puta kada ga u intervjuu pitaju za ocjenu sezone odgovori u stilu "ok ali trebao bih poraditi na statistici".
    Koji sportaš tako odgovara na to pitanje?
    Osim onog koji ganja transfer.

    Već godinama smatra da je nadrastao klub i ligu. Sada je otišao.
    Sretno dalje.
  • Mali Zeus
    12.7k
    mozda uskoro i bez 4 reprezentativca! I zao mi da ako su vec morali otici da nisu otisli u ligu 5....Orc123

    Eredivisie je liga petice.
  • Droljo
    8k
    Ili šimiću nedaju radit ili nije za taj posel. Treće nema. Čini mi se da je dario iskren i pošten dečko i da bude sam rekao o čemu se tu radi.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ili šimiću nedaju radit ili nije za taj posel. Treće nema. Čini mi se da je dario iskren i pošten dečko i da bude sam rekao o čemu se tu radi.Droljo

    Šimić, Šimić, Šimić.. Tebi je jasno da on nije jedini član uprave?
    Ovo čak nije upućeno direktno tebi nego svi jadnog Šimića spominju i kritiziraju kao da čovjek sve sam radi ili ne radi.
  • morales
    128
    ako busi tog simica uprava nek izade u javnost,nije balavac znao je on vrlo dobro u sta ulazi
  • Orc123
    7.9k

    Mene zanima di su oni kapitalci iz Francuske za 2-3m eura....mislim to su njihove rijeci...
  • mlinchica
    1.8k
    I tad je Cico morao otići nakon nekih 3 mj., čini mi se, kao “ne zbog uprave”.
  • morales
    128
    puna ih biljeznica
  • Droljo
    8k
    Šimić, Šimić, Šimić.Mali Zeus

    Pa jel nije on član uprave za sportski sektor?
    Ako ga buše nek veli. Ja ne napadam nikoga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions