• mali M
    5.1k
    e o tom ja pričam, za Stojkovića kažu da je prinova, tko zna ako se ikad razvije, ali ako dođe mladi Gruzijac to je instant pojačanje... to smo mi navijači dinama.. samo da ima stranu putovnicu i već je pojačanje..
  • Zagi
    7.7k
    Dobro kaj, optimističan je.
    Neutemeljeno optimističan ali bolje i to nego ovo raspoloženje zadnjih par mj.
  • Jurki
    11.7k
    ocito smo dosli do toga da se igraci prelagano proglasavaju bofl robom ili top pojacanjem.
    Oni koji nisu jos nist odigrali, a tu su .. su za otpis.. a one za koje smo jedva i culi su top pojacanja.
    i onda se cudimo Vlatkici kaj se nebre odluciti koji igrac valja a koji ne valja.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ako netko dominira u klubu ranga Dinama ili malo lošijem onda je po meni pojačanje ili bar naznaka pojačanja. Ako je netko u svom klubu koji nije ništa bolji od Dinama najlošiji ili jedan od lošijih onda ga ne možeš prozvati top ili instant pojačanjem.
  • Orc123
    7.9k
    Livi je bas dobio docek kakvog zasluzuje...jbt mi smo rezultatski i talentom puno vecinklub od Fenera barem zadnjoh 5-6 g ali na svim ostalim nas sisaju 10 svjetlosnih godina!
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa to i je posao ozbiljnog sportskog direktora. Mladom igraču treba predstaviti njegov dolazak kao projekt, uzeti najrecentnije primjere obrambenih igrača Gvardiola i Šutala, ali i ostalih zvijezda koje su ovdje lansirane u europske visine. Dinamo ima puno aduta za privući takvog igrača, a ako to nismo u stanju onda treba naći stručne ljude koji to jesu. Pritom ja ne mislim da ćemo mi dovesti svakog top mladog igrača kojeg poželimo, ali nismo baš Rudeš pa da nemamo nikakvih aduta. U suprotnom sportsku politiku kluba može voditi svaki forumaš na Zoni.
  • Patrik11
    164
    Ima 21 godinu i u ruskoj ligi je koja je svakako daleko iznad hnla prosle sezone s 20 godine imao je ocjenu 6,83 dok je sutalo s 20 godina u istri imao 6.90 nije bas neka razlika ako se gledaju samo sofa score statistike ali izgleda je to mjerilo kvalitete
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Sofascore ne može biti jedino mjerilo kvalitete, može eventualno biti jedno od njih, pa Bočkaj je bio najbolji igrač Dinama po Sofi u 2021/22...
  • Mihaljević
    9.8k
    SN DOZNAJE : Ivanušec odlazi gotovo je!

    E moj Luka... Tolko smo te igrali i dok si bio van forme , i kad si bio izvan repke i sad kad te trebamo svim silama želiš otić...
  • Facke
    3.6k


    Pa nek ide. Zamjena se bude nasla. Uprava pod hitne mora dovesti nekakvoga kapitalca.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Luka Ivanušec u petak u 8.30 sati u društvu svog oca i menadžera Marka Naletilića leti za Rotterdam na liječnički pregled nakon kojeg će potpisati četverogodišnji ugovor s Feyenoordom. Dinamo će na ime transfera inkasirati 9,3 milijuna eura plus 15 posto od budućeg transfera.
  • Captain America
    17.7k
    Mislim da će se ovaj naletilić usrat od sreće ujutro kad potpiše.

    Navijaču Feyenoorda, zbogom i hvala na ničemu.
  • Zagi
    7.7k
    Konačno je i taj flaster odlijepljen.
    Za njim sigurno neću plakat.
  • Juznjak
    3.8k
    Totalni promašaj uzet postotak za Ivanušeca, a ne uzet za Šutala.
  • Droljo
    8k
    Baš. Ak je istina nek si ga pljuga i nek se nađemo sa njima u polufinalu el i da ih otresemo ko baba gaće. Samo dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions