• NitkoBitan
    17.2k
    Totalni promašaj uzet postotak za Ivanušeca, a ne uzet za Šutala.Juznjak

    Imamo i od Sutala.
  • Orc123
    7.9k
    Ma nemoguce...ovo je stvarno bilo tesko za pretpostaviti u 6mj na samom pocetku prijelaznog roka da bi se moglo desiti....bas nas je uhvatilo nespremne pa cemo sad 5 do 12 slagati momcad za tekucu sezonu! Cekamo samo drugi tjedan da prodamo i Brunu pa u borbu za naslov s -8! Ne brinem se, sad cemo mi sa 50+ mil eura krenut u shooping po hnl i uhvatit Hoxu iz belupa i Brodica iz Varazdina!
  • diebalo77
    184
    Svi koji ne vole Dinamo neka slobodom idu uvijek bude zamjene
  • Juznjak
    3.8k

    Tko je to objavio? Ja nisam nigdje mogao naći nakon što se ovdje pokrenuo razgovor o tome.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Ivanusec, kakav god da je i koliko god inzistirao na transferu, je ipak danas s nama i vjerujem da ce dat sve od sebe. Kapetan kojem se svi zahvaljuju je na dan tekme na letu za jbnu Tursku.
  • Captain America
    17.7k
    Tko je to objavio?Juznjak

    Olivari... Fabrizio nije spomenuo.
  • Droljo
    8k

    Da i? Nebi ga sekunde stavio (opet velim ako je istina) sa tribine bi mi gledao suigrače.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Okolnosti su takve kakve jesu. Mogao je danas/jucer otic da je htio, kao i kapetan.
  • Juznjak
    3.8k
    Ja se i dalje ne mogu pomirit s tim da mi moramo pustit svakog tko inzistira na transferu. Ako se ovako nastavi, nama će kroz par godina najbolji igrač biti u rangu Špikića.
  • Zagi
    7.7k
    Sigurno će ulaziti u duele sa famoznih 120% kada ima ugovor sa drugim klubom, a žarko želi otić.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Luka je odigrao odličnih utakmica i među najzaslužnijima je za prošli naslov. Nema potrebe da ovo preraste u pljuvanje i omalovažavanje njega. Ide dalje kao što su i svi prije njega, i kao što će svi poslije koji dobiju priliku.

    Navijamo za takav klub i to je to.

    Mislim da je zaslužio da mu poželimo sreću i da je zaslužio pljesak.
  • Orc123
    7.9k
    Ovo je prirodni slijed, idu i igraci iz drugih momcadi...odlaze nakon par sezona. Ovi nasi se zadrzali fugo i hvala im na puno prekrasnih zajednickih uspomena, bas svima. Problem je sto mi nismo na vrijeme razmisljali sto nakon njih, sto de stedilo na svemu mogucem i nemogucem a znao si da ri je realna dobit ovaj prijelazni rok preko 60m eura i to sam pisao jos u 6mj. Eto nadam se samo da je ostalo dovoljno vremena i zdrave pameti da se dovede 3-4 kapitalna igraca minimalno s kojima bi mogli biti konkurentni u borbi za naslov jer ulazimo u tu borbu sa zaostatkom i bez 3, a mozda uskoro i bez 4 reprezentativca! I zao mi da ako su vec morali otici da nisu otisli u ligu 5....
  • NitkoBitan
    17.2k
    a znao si da ri je realna dobit ovaj prijelazni rok preko 60m eura i to sam pisao jos u 6mj.Orc123

    Jel znas razliku izmedu prihoda i dobiti?
  • Zagi
    7.7k
    Naknadna pamet nakon kaj smo ispali od grka i loše startali u prvenstvu ali sad bi mi bilo puno draže da smo sve izlazne transfere odradili prvog dana prijelaznog roka.
  • Droljo
    8k
    Mislim da je zaslužio da mu poželimo sreću i da je zaslužio pljesak.marcio amoroso

    Svakako, osim ako je istina da sam forsira transfer i sere. Na žalost ne znamo detalje pa možemo samo pretpostaviti šta je...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions