• Patak
    2.9k
    Livaković je introvert, mislim da njemu ne igra ulogu pred koliko će gledatelja igrati, možda čak što manje to bolje. Tak se meni čini...
  • Ludovic IX
    7.3k
    pa mogao je citya uložiti 20 milja odmah u gvardijola a ne recimo 4 u palaversu i imao bi top stopera za 20-25 milja a ne za 100..zato što nam ne vjeruju dovoljno..
  • Fanboy
    2.6k
    Turska je najmnogoljudnija zemlja sad koja igra europska natjecanja, no ne gledam ja Livakovića kroz prizmu punih stadiona i velikog tržišta. On je za mene velik igrač i sjajan golman, a turska liga je daleko ispod njegova nivoa.
    Već sam rekao da se golmanima jako teško probiti, većina čak favorizira svoje igrače i Livaković da je bilo koja druga pozicija uz onakvo SP , pa i Ligu Nacija bi birao klub u koji hoće.
    Poštujem njegovu odluku i nove izazove, ali kažem mislim da je njegov potencijal u tom smjeru nedovoljno priznat.
    Kakve smo "balvane" gledali u velikim klubovima on bi mogao bez problema braniti u nekom od velikih.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja čak sumnjam da nitko nije kontaktirao livija ali ne za prvu opciju već drugu jer što je englezima dt 10 milja.. ali manadzer vjeroijatno nije htio ni počinjat razgovor u tom smjeru
  • Mali Zeus
    12.7k
    ja čak sumnjam da nitko nije kontaktirao livija ali ne za prvu opciju već drugu jer što je englezima dt 10 milja.. ali manadzer vjeroijatno nije htio ni počinjat razgovor u tom smjeruLudovic IX

    I dobro da nije, zašto bi išao negdje biti drugi gdje bi eventualno igrao u početnim fazama kup natjecanja, ako i to.
  • scooniepenn
    3.3k

    Slažemo se da se slažemo onda. :wink:

    Jedino što bih dodao je da je sada zaista izvjesna Kranjča pa bi već tamo po meni mogli vidjeti te prosjeke od barem 7.000, 8.000 što bi na takvom stadionu bila već super atmosfera i dojam i na stadionu i na telki potpuno drugačiji.
  • Nino Bule
    13.6k
    Daj boze da vec u 2025oj zaigramo na novoj kranjci pa cemo vidjet di smo, ja tamo ocekujem na svakoj utakmici 7-8 tisuca ljudi
  • Neki tip
    21.3k
    oprosti na upadu al mislim da je Neki tip - Zoran MilanovicDinamosaur

    E sad mi fali ono moje profiliranje koje sam spominjao. (U pm, opet ću morat krenuti sa svojim anketama, previše vas je novih. :snicker: )

    O tebi nedovoljno znam (ne mislim na osobno poznavanje), a da bih mogao procijeniti je li ovo zamišljeno kao uvreda na koju se trebam naljutiti ili pohvala na kojoj trebam zahvaliti. :brow: :lol:
  • NORTE
    11.4k
    Ivanušec izgleda odlazi već prije Rijeke.
    Hvala i doviđenja.
    DZIS!
  • dumitrumitu
    1.3k
    I ja se nadam. Iako će tada vjerovatno najeftinija karta biti 50eura.
  • morales
    128
    kad se pise ta brojka turaka od 25 000 u prosjeku da je losa,nije ni neka brojka na milijunski grad Zagreb 8 9 tisuca
  • Bruh
    947
    aha hahahahha... mislim oni će to sagradit a sad za dvije godine sumnjam
  • scooniepenn
    3.3k
    Malo je offtopic, ali ipak ima poveznice s turskim klubovima i precjenjivanjem istih. Jučer sam baš gledao paralelno Bragu PAO i Molde Galatu. Još jednom sam dobio potvrdu, bez obzira na poraz Moldea, kakvi su Turci mediokriteti. Njih je taj prosječan Molde masakrirao. Samo u prvih 20 minuta su trebali voditi par razlike, a do kraja su imali brdo prilika. Da je s druge strane bila jedna Braga, PSV ili čak AEK ovi bi otišli kući s tucetom u mreži. Sve u svemu, to će i dalje biti liga ocvalih zvijezda pa tko voli nek' izvoli. Osobno bih da sam profesionalni nogometaš 3 puta radije otišao u Belgiju ili Nizozemsku nego tamo, ali to je samo moje skromno mišljenje.
  • Nino Bule
    13.6k

    Zato sam napisao daj boze, njihov plan je da u 2025oj bude gotova, ja se nadam da ce zbog izbora uradit sve da bude tako
  • scooniepenn
    3.3k

    Ako ju gledaš isključivo kao brojku slažem se, ali ako zagrebeš ispod površine u srž i koliko je u Zagrebu danas ljudi sa svih strana Hrvatske i svijeta ta baza nije veća od 1/5 koji su odgojeni u Dinamovom duhu ili su ga sami zavolili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.