• Nogo
    3.6k

    Doći će sigurno par pojačanja da to bude oko 75-80 (Kačavenda...).
    Meni je to stanje realnije, a ne da igramo protiv nekoga i komentiramo "vidi ove od 50 miliona šta nam mogu, mi smo duplo jači".
  • Cosey
    508
    cemu potreba za linkanjem tih spodoba (Lesicki, Medo i ekipa). Jedini lijek protiv takvih je ignore i oduzeti klikovi...Jaro

    Gle, da ne lažem, ja koji nisam baš pretjerano nikad pratio te novinarske priče, sad pratim malo više jer želim skužiti kaj se zbiva. Naravno, velika većina je spinanje, ali jbg. Na primjer, neki dan je Lesički bio kod onog Marijana u podcastu i kaže kako Biščan tek treba preživjeti. Voditelj, a i ja, kaj sam već spomenuo kaj ispafa da se branim jer sam to gledao, ostanem paf. Mislim si, ma pretjeruje, kad tamo sutradan stvarno. Hoću reći, ljudi samo pokušavaju skužiti kaj se događa. Normalno da su dosta tih likova smradovi. Jedan od rijetkih koje poštujem je Krušelj.
  • NORTE
    11.4k
    Sad kad su za 30 milijuna prodani doktor Šutalo i nenadoknadivi (!) primarijus Livaković vrijeme je da se stane s prodajom.
  • Oluja
    4.3k
    Obicno me nije bas puno briga u koje klubove odlaze nasi igraci ali u slucaju Orse, Ademija i Livija mi je neizmjerno zao sto nisu otisli u puno bolje klubove jer sam uvjeren da to svojim kvalitetama zasluzuju. Ne sjecam se da mi je ikada toliko igraca priraslo srcu kao u ovoj generaciji i tesko mi je kada nas jedan po jedan napustaju, i to bas oni koji su nam najvise dali.
  • cron1ck
    1.7k

    Ma mislim da je i Ivanusec na 90 posto da će otići, vjerovatno poslije Sparte. Petković mislim da nece i da će to na kraju prijelaznog roka biti objavljeno kao najveće pojačanje.
  • vjeko1701
    8k
    Kako se redaju odlasci i koje napadače najavljuju, ostanak Petka bi i bio najveće pojačanje.
  • NORTE
    11.4k
    Ovi novinari i mediji koji potiču priču o "mamićevom povratku" su nevjerojatno zlonamjerni i riječ je o mrziteljima dinama (u koje spadaju navijači drugih klubova) ili otvorenim mamićevcima.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Orsa više nigdje neće igrati kao u dinamu. Za njegovu igru je dinamo bio savršen. Orsa i dinamo su bili savršen spoj.

    Zato ne treba čuditi da sw on baš i nije proslavio igdj3 osim kod nas.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Po cemu se tocno nije proslavio? U Interu bio dobar, mlad (21) otisao u Italiju, Kek mu nije ni dao priliku. U Aziji igrao odlicno.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja nisam od onih koji cvile nad našom sudbinom u sezoni koja je najvažnija u povijesti. Ovo je bio sarkazam za one koji ne kuze jer najvažnija sezona ne postoji. Svaka sljedeća je važnija od one prije nje.

    Možda smo moglo prodat 4 reprezentativaca na početku sezone tj prij3 početka, kupiti prinove jer pojačanja ne možemo kupiti za 3-4 miliona koje mi nudimo koje bi sw uigrale do sad i možda došli do playoffa, možda ispali od astane..

    Ovo kolektivno jebanje majki upravi što je prodala igrača koji želi otići je gore od te prodaje. Da se livi prodao za 50 miliona, jel bi se onda čestitamo toj upravi? J3dino je bitno da livi nije htio produžiti ugovor. Dal zbog zasicenja, dal zbog toga što ovi na jugu imaju 25k na belupu a mi 10 u playoffu, nije ni bitno. Imao je svoje razloge.

    Isto kako je i sutalo izjavio da čim je ajax poslao ponudu, on je odmah pristao. Ili ivanusec koji je u 25-oj god8ni i želi na drugu pozornicu. Ova mu je postala premala.

    Seremo po petku skoro svaku drugu tekmu a možda on jedini pomisli da mu ne treba ništa više od dinama. Dinamo ga je izvukao kad je bio nigdje. A možda i on kaže sutra da odlazi sad ili za godinu dana.

    Sukus svega je da dinamo ne treba moliti nikoga da igra za dinamo. Ponekad treba biti čvrst i reci npr ivanuswcu da ima ugovor još tri godine i da će bit prodan kad za to dodje vrijeme.

    Dinamo će i bez ova 4 reprezentativca bit jak. Dal će bit jači. Možda ne danas, ali sutra vjerojatno.

    Ja odbijam vjerovati da netko želi da dinamo padne. Jer i ako padn3 kojim slučajem, vjerujem, zapravo sam siguran da će izaći još jači.


    P.s. prodaja najboljih igrača, a ne najvećih talenata je samo pokazatelj da je dinamo na dobrom putu ipak. Do prije par godina nismo mogli prodat igrača starijeg od 23.
  • Ludovic IX
    7.3k
    u aziji su i neki igrači koji nisu u segesti mogli igrati, bili zvijezde lige.
  • Jurki
    11.7k
    malo da covjek realno sagleda stvari, ne s navijacke strane.
    Imali smo privilegiju gledati zlatnu generaciju Dinama koja nam je donjela tolko lijepih trenutaka.
    Dal je žal kaj se ta generacija raspala? Naravno da je.
    Mozda da je duze trajalo nebi valjalo jer su se ti decki zasitili ove jadne farmerske lige. Neki zele vece pozornice i ok. Jebiga takav je zivot.
    Ocito je doslo vrijeme da ovi odu.
    Vjerujem da bumo imali dobru momcad vec ove sezone.
    Na klubu je da dovede igrace koji ce ove godine obraniti titulu, i da se pocne graditi neka nova momcad. I to vec od sutra.
  • IstokKa96
    671
    Meni je ovo recimo idealan trenutak za smjenu generacije jer je sezona dovoljno na pocetku za nadoknadu u HNL-u, a Europu smo osigurali.

    Takodjer mi se cini da je zajednicki stav Zone da onaj tko je 'prerastao' Dinamo neka ode sto prije i ostvari svoje ambicije na za sebe sretnijoj adresi i apsolutno je nepotrebno plakati za bilo kojim igracem ma kako se on zvao jer ovako na prvu ne postoji iole 'legendarniji' igrac otkad pratim klub (zaokruzit cemo na 30 godina), a da nije u necem razocarao. Dakle, ne postoje nezamjenjivi.

    Kvalitetu u momcadi imamo, takodjer imamo jos dovoljno dana za ulazne transfere i dodatno poboljsanje i vjerujem da ce novi trener imati znanja i sposobnosti izvesti nas na pravi put.

    Dinamo nas treba!
  • Facke
    3.6k
    Ovaj Medo je tuliki idiot. Ko da sve ignorira. Znaci on dalje stoji pri tomu da je zbog Jakirovica Mamiceva struja ojacala. Stvarne ko je dal Nove da ikad komentera sport? Uzasni su im prenosi (repka), uzasni su im ljudi zaduzeni za sportske teme. Mulec do mulca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.