• zagr
    505
    nažalost dobro i kažu
  • NORTE
    11.4k
    Prodano je oko 5.000, plus 4600 godišnjideda
    Jedine brojke koje su bitne zasad.



    .24sata.hr/sport/video-gdje-su-svi-dinamo-prodaje-ulaznice-za-spartu-a-oko-stadiona-nema-zive-duse
    bbb medimurje
    I loša reklama nam je reklama.
  • Georg Koch
    4.5k
    hahaha, kako nam se rugaju to je strasno. Bas smo spali na nisko
  • jedan u nizu
    8.2k
    jedan od mogucih razloga je da su ljudi skuzili da AEK nije bio rasprodan pa nece ni ovaj, pa nemaju razloga stajati u podne na ovom suncu.

    mozda ih dode jos nes popodne, jao jako veliko i tesko vjerovatno mozda.

    uostalom, prodano je 1200 karata, znaci vecina online, mozda su neki ljudi konacno skuzili da imaju online opciju.

    neda mi se sad traziti po prijasnjim postovima, koliko je karata prodano za AEK onaj dan kad su pustene fizicke karte u prodaju? rekao bih 2-3 tisuce. od toga jedan dio sigurno fizicki.
    mozda je sad za razliku porasla prodaja online karata?

    nadam se da ce se ljudi ipak predomisliti i doci.
    makar ovim kvazi navijacima je i sunce i vrucina razlog da ne dodu.
    da ase razumijemo, da, odvratno je biti vani, makar i u 20h na ovoj sparini i sigurno nekog odvuce, ali nije razlog da se ne ide na tekmu.
  • jedan u nizu
    8.2k

    vezano uz to nebrojanje karata koje mi izrazito ide na k.

    moj okvirni izracun sa tekme sa AEKa, vec sam pisao o tome:

    nekako sam misljenja da je jucer bilo vise od tih 13 tisuca, ne znam sta im je sa brojacima, ili hrpa ekipe prode bez skinranja ulaznice (najvise vjerujem na zapadu)

    samo zapad dolje i sjever dolje zajedno imaju 11 321 sjedalica.
    za zapad gore se prodalo oko 3600 karata
    za sjever gore se prodalo oko 1900 karata

    ako cemo oduzeti godisnje karte, ispada da je prodano samo za jucerasnju tekmu oko 11 900-12 100 (za info uzimam onaj post sa stanjem u 19h, tako da mozda je otislo jos koja stotina karata).

    znaci 12 000 karata je prodano, dodajmo jos 4500 godisnjih, i to je onda 16 500 gledatelja
    nemoguca mi je info da je od 4500 godisnjih karata na tekmu doslo samo 1300 ....

    rekao bih da je na stadionu bilo ipak nekih 15 000 gledatelja
  • deda
    32.6k
    Izvještaj od 17.15 sati:

    Zapad gore
    zapad gore 1 - 662
    zapad gore 2 - 714
    zapad gore 3 - 121
    zapad gore 4 - 153
    zapad gore 5 - 709
    zapad gore 6 - 684
    Br. ulaznica u sektoru: 3043

    Zapad dolje
    zapad dolje 1 - 388
    zapad dolje 2 - 5
    zapad dolje 9 - 303
    Br. ulaznica u sektoru: 696

    Sjever gore
    sjever gore 1 - 426
    sjever gore 2 - 739
    sjever gore 3 - 470
    sjever gore 4 - 541
    sjever gore 5 - 768
    sjever gore 6 - 681
    Br. ulaznica u sektoru: 3625

    Sjever dolje
    sjever dolje 6 - 336
    Br. ulaznica u sektoru: 336

    Ukupan broj preostalih ulaznica: 7700

    S obzirom na mali broj na karatani dalo bi se zaključiti da online prodaja počinje konačno primati maha.

    Prema ovim brojevima procjenjujem kako je prodano i podijeljeno oko 5.700 ulaznica.
  • Keyser Soze
    10k
    Danas je glasnogovornik na presici rekao da smo na preko 10.000 ulaznica skupa s godišnjima
  • NitkoBitan
    17k
    Spartini navijaci kupili tocno 214 ulaznica za jug.
  • deda
    32.6k
    To odgovara mojoj evidenciji. 4600 + 5700 = 10.300
  • marcio amoroso
    36.4k

    Da, ali je on to rekao u 11.
  • deda
    32.6k
    On zna moj znaš šta :cool:
  • marcio amoroso
    36.4k

    A gle, možda i on malo motivira tim putem. Sve je to ok.
  • Georg Koch
    4.5k
    podiglo se to dobro od 13h(800).
    Jos toliko do vcrs, i sutra 2K.(mislim da je tako nesto sa AEK-om bilo na zadnji dan?)
  • zagr
    505
    jaki su bili u danskoj, al za zg treba skupit muda
  • Boycie
    1.1k


    Trenutno sam godišnjak na sjeveru, na jačim tekmama sam se nagledao da svaki treći/četvrti ide na guranac sa frendom bez karte + kad su gužve roditelje puštaju sa strane sa klincima. Dakle svi oni ulaze bez brojača. Protiv AEK-a sam bio u loži, ušao sa strane bez brojača, znači i to ne ulazi u službenu brojku. Plus svi oni koji dolaze na 'pusti ga rođo' i ostale metode. Javna je tajna da su nam službene brojke koje pokažu na semaforu 10-15% manje nego što je realnost. Moraš biti samo malo ozbiljniji navijač da znaš da je nelogično i nemoguće da je na AEK-u bilo samo 13.3k
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.