• Georg Koch
    4k
    kako mislis 1000 neprebrojanih brojacima?
  • deda
    29.6k
    Mislim da svaki ćoravac vidi zadnjih godinu-dvije da uvijek ima više ljudi nego što prebroje brojači.
  • Neki tip
    19.6k


    Većina ljudi misli da bi to bilo privremeno, da stadion jest važan, ali ne presudan itd., no slažem se s tobom.

    Zagrebačka publika je takva kakva jest i neće biti ni "odgojena" ni "preodgojena". Čuo sam već tisuću puta da će dinamov "navijač" naći uvijek novi izgovor (i dijelom se slažem s time) pa i kad bude novog stadiona, a oni koji će doći doći će samo u početku dok to bude novina i event. Možda. No ja mislim drugačije. Mislim da će novi stadion odmah, ali i trajno značajno (duplo, trostruko..) dovesti ljude na utakmice Dinama. Pa staru Kranjču se lakše popuni dinamovim navijačima, nego Maksimir.

    Nemam potrebu nikoga opravdavati, o dinamovom prosječnom simpatizeru sam puno puta na Zoni pisao (i nikada pozitivno), nego polazim od činjenica, umjesto od želja.

    Maksimir se velikom broju ljudi koji na TV-u, u novinama i na portalima - prate Dinamo, gadi. I ne žele kročiti na njega. Što to govori o njima i njihovoj "ljubavi" prema Dinamu, prežvakana je tema i ne da mi se to ponavljati.

    Ali nema drugih.. nema nekih drugih 3, 5 ili 10 tisuća navijača koji će doći. To su ti, koji čitaju i gledaju, ali ne dolaze. Neki misle da neće doći ni kad bude stadiona, ja mislim da hoće, i to trajno, a tko je u pravu valjda bumo vidli. Naravno, pod pretpostavkom da doista i dobijemo novu Kranjču kroz 2, a novi Maksimir kroz 4-5 godina. Što je, dakako, dosta optimistično.
  • Nino Bule
    12.1k
    Otici ce ko i uvjek na dan utakmice bar 2 tisuce karata, nas ce bit 12 tisuca, brojaci ce rec 10 i to je to, za spartine nemam pojma
  • deda
    29.6k
    Samo da kažem da je danas krenula i online prodaja za Rijeku. Članovi tu mogu iskoristit benefit ulaska besplatno na tribine zapad i sjever dolje.
  • sport
    2.5k
    Normalno da brojači neće očitati one koji su dobili besplatne ulaznice jer je u igri PDV.
  • deda
    29.6k
    To je bulshit. Kod je kod.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Imam neki osjecaj da ce veca potraznja biti za utakmicu sa Rijekom, pogotovo ako sutra dobro odigramo.

    Sutra sigurno prelazimo 10 tisuca, meni osobno pun sjever dolje dovoljan.
  • zagr
    505
    deda, nadam se da si ga pretjeral za 2000 godisnjih koji neće doc.
  • deda
    29.6k
    Nažalost to su ti isto empirijske brojke. Realizacija godišnjih na sjeveru na HNL utakmicama ti je oko 35-40%.
  • Georg Koch
    4k
    Ja cu s pozitivom. 5K prodano +4600godisnjaka(3600 dolazi) = 8600, 600 nek ne dodje 8K. Otic ce danas jos preko tisuce, ajmo rec 1500, sutra 2500 sto daje 12000+.
    Sto i nije prelose.
    Ali mozda bude i bolje, jucer smo komentirali ovdje, mislim bas @deda da je pocelo dobro, mozda nakon Jakireve presice i ovog i onog to bude i bolje.
    Ajmo! :)
  • Nino Bule
    12.1k

    Malo je skuplja godisnja nego prije, godisnji su prosli, mislim da ce doci 70% godisnjaka sutra
  • Ludovic IX
    6.1k
    za to stvarno nema izgovora da ne dođe barem 8000 članova besplatno na tekmu
  • deda
    29.6k
    Izvještaj od 14.40 sati:

    Zapad gore
    zapad gore 1 - 662
    zapad gore 2 - 714
    zapad gore 3 - 194
    zapad gore 4 - 185
    zapad gore 5 - 712
    zapad gore 6 - 684
    Br. ulaznica u sektoru: 3154

    Zapad dolje
    zapad dolje 1 - 388
    zapad dolje 2 - 90
    zapad dolje 9 - 373
    Br. ulaznica u sektoru: 851

    Sjever gore
    sjever gore 1 - 428
    sjever gore 2 - 745
    sjever gore 3 - 520
    sjever gore 4 - 571
    sjever gore 5 - 766
    sjever gore 6 - 681
    Br. ulaznica u sektoru: 3711

    Sjever dolje
    sjever dolje 6 - 486
    Br. ulaznica u sektoru: 486

    Ukupan broj preostalih ulaznica: 8202
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.