• deda
    29.5k
    Evo vam izvještaj od 13.05 sati:

    Zapad gore
    zapad gore 1 - 663
    zapad gore 2 - 713
    zapad gore 3 - 226
    zapad gore 4 - 235
    zapad gore 5 - 708
    zapad gore 6 - 684
    Br. ulaznica u sektoru: 3229

    Zapad dolje
    zapad dolje 1 - 399
    zapad dolje 2 - 140
    zapad dolje 9 - 393
    Br. ulaznica u sektoru: 932

    Sjever gore
    sjever gore 1 - 429
    sjever gore 2 - 748
    sjever gore 3 - 541
    sjever gore 4 - 581
    sjever gore 5 - 773
    sjever gore 6 - 682
    Br. ulaznica u sektoru: 3754

    Sjever dolje
    sjever dolje 6 - 577
    Br. ulaznica u sektoru: 577

    Ukupan broj preostalih ulaznica: 8492
  • Georg Koch
    4k
    Mali prijedlog. Iako je sve ovo sramota, i svaki put nanovo fascinira, iako je sazvakana tema, klub nam je stvarno u teskoj situaciji, ajmo probat svi koliko mozemo, za sve stvari, tako i ulaznice, nesto uradit da bi guro ljude. Jer ocito moramo, glupo/smijesno/zalosno ali istinito.
    Svi koji imamo neke stranice gurati kupnju i slicno. Loziti raju. Nema druge ocito.
    Znam da Zona to radi, ali prijedlog mozda kroz story-e j vise, i slicno.
    Tako je kako je.
  • rob ljubavi
    791
    Ako je kapacitet s ložama i bez juga 20.920... minus ovih 8521 to je to je 12399 prodanih ulaznica?

    Ajmo oduzet ovih 399 kao da se cuva za Spartine prijatelje ovo ono , iako je to previse, ali 12 soma je dosad prodano? Ili sam fulao neku racunicu
  • mali M
    4k
    Odavno ja govorim da Dinamo treba stadion od 25.000 mjesta.. da naprave takav novi stadion sa kvalitetnim sadržajima i komforom imali bi 10-15.000 ligaške prosječne a ostalo bi punili. I dalje sam uvjerenja da su u zabludi oni koji misle da novi stadion nebi privukao ljude. Gotovo sam stopostotno siguran da bi i to na zavidnoj razlici nego sada.
  • deda
    29.5k
    Fulao si. Prodano je oko 5.000, plus 4600 godišnji, minus 2000 godišnjih koji neće doći, minus 1000 neprebrojanih brojačima. Tu smo negdje na 7000.
  • morales
    128
    onih koji stalno dolaze
  • rob ljubavi
    791
    plus godisnje 9500. Gdje je onda ovih još skoro 3 tisuce?
  • Infinity
    15.4k
    Nije pusteno u prodaju, sponzori i slicno
  • rob ljubavi
    791
    Jasno...jer da se gleda ovo sto je ostalo za zapad i sjever dole, po racunanju s ukupnim kapacitetom bilo bi da je samo na te dvije prodano 9800 cca.
  • deda
    29.5k
    Sektori zapad 4 i 8 su sponzori i takva sranja. Njih sigurno pola ne dolazi. Sektor 10 nije ni pušten u prodaju.
  • morales
    128
    moze se ljutit ko hoce zagreb je odavno izgubio osjecaj za dinamo,cast izuzetcima ja sam iz hercegovine protiv aeka je nas pet zavrsilo s poslom u 2 u auto za zagreb poslije utakmice odmah kuci jer svi ujutru radimo u 7 i tako 10do 15 utakmica godisnje,tako da su ove brojke lose uvijek samo pusti izgovri,samo da se ne ide....
  • maksimirski istok
    202
    Znaci neki maksimum koji se može očekivati sutra je 10k.
  • deda
    29.5k
    Ali evo čovjek je dao dobar prijedlog. Ložite ljude preko svojih veza, stranica, čega god imate. Ne znam što drugo reći.
  • deda
    29.5k
    Pa ja se evo nadam nekih 11, ne znam koliko će Spartinih doći.
  • austrijanac
    2.9k
    Deda, vasa nekakva procjena, mozemo 10 tisuca ocekivat ili preoptimisticno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.