• Jurki
    11.7k
    njegov odgovor je bio da je on tu, svi znaju da je tu i ako ga netko iz uprave pozove da ce se odazvatDiddyGuela

    Po toj izjavi mozemo zakljuciti da on i nije za promjene u klubu, vec da se samo ukrca na taj isti vlak.
    Zeko je legenda Dinama, ali nek bolje uziva u penziji.
  • xavier
    12.1k
    Zeko je meni realno uvijek bio osoba više za taj "menadžment" dio nego za trenerski posao i da je bio opcija prije 3-4 godine bio bih oduševljen. No rekao bih da je njegov vlak prošao (što je naravno ironično ako uzmemo u obzir da nam je predsjednik trenutno Mirko koji je 20 godina stariji od njega). Imao je zdravstvenih problema, udaljio se od nogometnih zbivanja, a davao je bome i pomalo zbunjujućih izjava.

    Bolje da ostane u pamćenju kao legenda kakva je bio nego da si komplicira život ulazeći u političke borbe oko vodstva Dinama, posebno u ovom trenutku kad realno zapravo ništa ne znamo. Piše se novi statut, ali nije ga problem napisati nego ga netko treba izglasati, a pitanje je kakav je danas odnos snaga u skupštini te, još važnije, što Mirko danas želi i u kojoj mjeri je promijenio mišljenje u odnosu na ono što je pričao prije pola godine.
  • DiddyGuela
    2k
    Ja mislim da bi on bio sjajan za nekakvu ambasadorsku ulogu u klubu.
    Sto se tice izvrsne funkcije... sigurno prije Barišića!
  • Droljo
    8k
    Ljudi moji da nije bilo mumije koji je pokrenuo stvari kontra mamiću niš se ne bi desilo. Daleko od toga da je mirko amnestiran za sve ove godine ali bez njega nikakvih promjena ne bi bilo...
  • Dinamosaur
    1.5k
    zanimljivo al ja bi rekao bullshit :chin:

    Taman negdje u vrijeme zadnje skupstine (koji dan prije il poslje) je pred menom i ostalim okupljenima na predstavljanju knjige izjavio: kad bi ja tamo dosao onda vise nitko nebi ostao hahahaha
  • DiddyGuela
    2k


    A jbg, sta da ti kazem.

    Prenosim sto je tada rekeao na pitanje iz publike.
    Bio sam tamo, cuo na svoje usi.
  • Jurki
    11.7k
    kaj se promjena tice nije se rijesilo skoro bas nista. Nakon kaj se izglasa novi statut, tek onda mozemo reci da se nekaj promjenilo kak spada.
    Šimica mogu sutra ispljunut van ako se dogovore međusobno. Onda im povjerenici nece ni trebati.
  • xavier
    12.1k


    Promjene će se dogoditi kad bude izglasan novi statut koji će imati smisla. Za sad smo imali dvije službeno neodržane skupštine na kojima nitko nije uspio potvrditi većinu te smo se riješili Antolića...protiv kojeg je svakako bio i Mamić.
  • mali M
    5.1k
    na predstavljanju knjige izjavio: kad bi ja tamo dosao onda vise nitko nebi ostaoDinamosaur

    ovo mi uopće ne zvuči kao negativna stvar :lol:
  • Droljo
    8k
    Velim da je mirko nešto pokrenuo što je bilo nemoguće godinama unazad. Znam ja jako dobro da se praktički malo toga desilo. Idemo polako... Sad bi ionako sportski dio trebao biti u prvom planu
  • Dinamosaur
    1.5k
    da, zato mi i zvuci cudno da bi poslije par mjeseci isao s tom gardom u dogovore
  • mali M
    5.1k
    ma u pravu je i @Droljo nemožemo preskakati stepenice. idemo sjeć granu po granu jer inaće piši propalo. Tolko se dugo čekalo "oslobođenje" a sad bi sve u 5 mjeseci bacili u vatru.. Ako ih odjednom sve steramo ostavit će spaljenu zemlju, ovako im režeš pipke lagano i mičeš ovlasti i tako i je najbolje.. Tko misli drukčije nema ni mrvicu logike kako se rade promjene u mastodontima.
  • dumitrumitu
    1.3k
    MIslim da Barišić nezna više ni kako se zove. Pretpostavljam da su stvari pokrenuli njegovi "savjetnici"
  • morales
    128
    kaze profa da je uvjeren da cemo biti prvaci!!
  • morales
    128
    mozda se sjeti svog zaboravljenog sina hahaa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.