• Zagreb1992
    1.4k


    Ma kako god hahah ...sve u svemu istinu je rekao kako treba
  • miro
    3.4k
    Rekao je istinu, ali on je predsjednik države i ne smije tako kaubojski izlazit u javnost. Ovo može samo naštetit dečkima dolje
  • ZGBhoy
    1.7k
    Čekaj jel on nije na putu u Carigrad?
  • NORTE
    9.7k
    Ako je nekome slučajno promaklo.

    Luka Stojković je odabrao broj 86!

    Luka Stojković je moj idol.
  • NORTE
    9.7k
    Moram priznat da sam šokiran da je i onaj tovarski rektalni alpinist bio kandidat za novog trenera dinama.
    Takvu količinu patetike i ulizivanja navijačima nigdje nisam vidio.

    Nadam se da će Sergej i dinamo razvalit sve pred sobom i "začepit" tipkovnice svima koji nas mrze.
  • blue heart 72
    1.4k
    koliko su njemu puno usta tovarije, ne bi me čudilo ni njegovo bušenje samo da magarad osjeti kak je to biti prvak nakon 19 godina
  • diebalo77
    173
    kako bi volio da mu Jakir promjeni mišljenje
  • diebalo77
    173
    Makar samo za četvrtak
  • Jaro
    5.9k
    Realno o trenutnom stanju u klubu, objasnjenje kako "funkcionira" upravljanje i glavni krivac zasto to traje toliko digo:

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/krizu-u-dinamu-nisu-prouzrocili-ni-biscan-ni-simic-nego-onaj-koji-vara-navijace/2489407.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_m

    Kada se zna da Šimić ima samo jedan od pet glasova u Upravi (glas predsjednice Peras vrijedi dva), onda je sasvim jasno kako je teza o "Šimićevom Dinamu" promašena. Štoviše, Uprava se vrlo često ne slaže oko ključnih pitanja, a nije ni najmanje čudno što nema povjerenja između ljudi koji se prije imenovanja nisu ni poznavali.


    Kaneko valjda:
    Indikativno je da je Šimić jednog igrača koji je u klub stigao u ovom prijelaznom roku snimio "odavno" i taj je trebao s Dinamom započeti pripreme. No, Peras se za savjet obratila drugim djelatnicima kluba koji su podržali Mamića na skupštini i transfer je bio stopiran sve donedavno, a igrač nije prošao pripreme s klubom.
  • Jurki
    9.4k
    “ Ono što je dugoročno opasnije i neodrživo je da nitko iz Uprave nije smjenjiv dok god skupština ne izabere novi Izvršni odbor koji jedini po statutu može smijeniti članove Uprave. I dok se svi boje povući potez u klubu koji proživljava nešto što bi trebala biti tranzicija, glavni krivac je jasan - predsjednik kluba Mirko Barišić”

    Konacno da je netko situaciju u klubu opisao na pravi nacin. Bravo Vice
  • Mali Zeus
    10.4k
    Kao da mu govori ne ideš ti nigdje.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Rekao je istinu, ali on je predsjednik države i ne smije tako kaubojski izlazit u javnost. Ovo može samo naštetit dečkima doljemiro

    Mandat mu se svodi na to. Izjave kao da je u lokalnom bircu za šankom, a ono predsjednik.

    Moram priznat da sam šokiran da je i onaj tovarski rektalni alpinist bio kandidat za novog trenera dinama.
    Takvu količinu patetike i ulizivanja navijačima nigdje nisam vidio.
    NORTE

    Tko, tko?
  • Jurki
    9.4k
    Mandat mu se svodi na to. Izjave kao da je u lokalnom bircu za šankom, a ono predsjednikMali Zeus

    Potpis.. obican šarlatan koji moze drobit kaj hoce i nikome nist.
    Kaj reci kakav nam je el presidente kad je proglasen za najglupljeg premijera ikad.. a borme mu je za taj izbor konkurencija brutalna.
    A mi ga izaberemo za predsjednika.. kaj zapravo govori vise o nama nego o njemu.
    Zivimo u zemlji gdje je more bistrije od naroda.
    Nije ni cudo jer su politicari sami sebi svrha i boli ih kurac za obicnog covjeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.