• Mihaljević
    9.8k
    Momci , evo recite mi...
    Gvardiol cca. 15M
    Majer cca. 4M
    Broz i Kova cca. 3M
    Šutalo 23M
    Ivanušec 9M.
    Livi 9M.

    Ovo je 63M točno , vjerojatno sam i još nekog zaboravio... I da zadržimo Ivanušeca , mi svakako moramo dovesti nekoga , da ne možemo dati eto tom Morelosu 1,5 godišnje i Bog ga veselio , znamo da on garantira sigurno 15+ u HNLu... Ne kažem da to mora biti Morelos, ali igrač tog tipa, 25+ , stranac , golgeter , iskustva u Europi , isto mislim i za stopera... Baš me zanima kako planiraju nadoknaditi reprezentativne od 15+ milijuna...
  • morales
    128
    ko god misli da se moze nadoknadit odlazak ivanuseca,neznam koji je dinamo dosad pratio
  • dinon7
    870
    I dalje ne kužim plakanje za Ivanusecom. Teška bolikurcina, bezvoljan, nezainteresiran s željom da nestane iz Dinama. Izuzev Astane doma i Istre vani, ništa konkretno ja od njega nisam vidio.
  • Klenx
    5.6k
    Bez Livija, Šutala i Ivanušeca fali nam:
    - rezervni lijevi bek
    - stoper
    - osmica
    - jedno, a možda i dva lijeva krila
    - desetka kao zamjena Baturini

    I to ako Jakirović oživi Drmića, te Špikiću i Kaneku ne tražimo zamjene. S Ristovskim na prirodnoj poziciji. Nisu uračunati dolasci Stojkovića i Kačavende.

    Sa debelo zahuktanom sezonom, pri kraju prijelaznog roka.

    Teško smeće od prijelaznog roka, vjerojatno najgori u modernoj povijesti kluba.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Mene zanima koliko će prilike Kaneko dobiti kod Jakirovića. MIslim da će nam desno krilo igrati Špikić i Menalo.
  • Olmic
    3.6k
    Ivanusec inzistira na odlasku.. isto kao Orsa, isto kao
    ademi. Dinamo se moze j..
  • Klenx
    5.6k
    Dinamo se moze j..Olmic

    Ne treba nam para, da netko ima muda pa da zakuca ovakve kao Ivanušec na tribinu.
    Nek se prodaju za godinu ili dvije onda u "Feyenoorde".

    4 godine Dinama, 6 mjeseci dobrog nogometa. I on bi van. Ajde.
  • Maximo
    490


    Bilo bi šteta...jer ima kvalitetu
  • Krizy
    43.2k
    Ja bih prodao sve koji žele ići i krenuo sklapati momčad za sljedeće tri sezone.
  • Ivdzo11
    4.2k
    nismo za Majera imali nista, a i upitne su isplate za Sutalo negdje je pisano kako ce vjejr kroz ovu i iducu godinu biti isplacene polovice... Ali nebitno uglavnom budzet je rjesen s ovim transferima, europom i ostalim prihodima....

    Vidit cemo sta ide do kraja roka... Ak dolaze stojkovic kacevenda, stoper, napadac moglo bi to ispast opet dobro
  • Captain America
    17.7k
    Dinamo se moze j..Olmic

    Inzistirao je Orša i na Burnleyu pa se to stopiralo. Za 9 ga ne bi dao taman da mi sjedio na tribini i bio gori od Rukavine i Marina. Popusti sada njemu, za godinu dana ti može doć Kačavenda ili Stojković s nekom smiješnom ponudom i isto pritiskat klub da ga mora pustit.
  • mali M
    5.1k
    al ja ne kužim vas, pa brate mili šta bi vi da se dovede 15 novih igrača (od kojih ako može molim lepo 5 kapitalca)?!?! Što se tiče odlazaka, tako to bude kad se plješće svake godine kako smo zadržali reprezentativce pa ti se dogodi da dva-tri skupa odlete pa je drama. trebalo se jednog po jednog mjenjati.. šta je itko mislio da ćemo moć zaustaviti ili spriječiti odlazak šutala ili livija ili ivanušeca?!?! šta glumite sad nije mi jasno! jedino Petka se da nagovoriti da ostane viječno jer zna da mu šetanje nebu drugdje prošlo. I još jednom da se ponovi kad se pola tu ljudi igra menađerke: mi nemožemo dopeljati kalibar šutala, ivanušeca, livija! n e m o ž e m o. vi bi zamjenu za Šutala koji je koštao 20+mil. zbilja? zbilja? kako su vas mediji uzeli u žrvanj ove godine, a pola vas je nasjelo ko muhe bez glave...
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja bih dogovorio sastanak s njegovim vrlim menadzerom Naletilicem i njim, a razgovor bi tekao otprilike ovako:
    Ti si nama kljucan igrac za stvaranje novog Dinama, nudimo ti potpisivanje aneksa ugovora s kojim bi postao uz Petka najplaceniji igrac i vidimo te jos najmanje jednu sezonu s nama. Ta bi ti sezona mogla biti kljucna jer je na ljeto Euro, nametni se dodatno pa ce biti i ponuda jacih klubova od Feyenoorda. Ako on kaze, ali vrijeme mi je za iskorak, ne bih ostajao vise. Dobro ako je tako, dragi nas Marko nagovori Nizozemce da ponude 15 ili barem 12.5 plus 3.5 milje kroz realne bonuse i 20 posto od iduceg transfera. Ti si Luka nakon toga ekspresno slobodan pojuriti u obecanu Zemlju Tulipana. I to je to.
  • Infinity
    16.4k
    Ja bih prodao sve koji žele ići i krenuo sklapati momčad za sljedeće tri sezone.Krizy

    I ja isto, ali jos prije dva mjeseca. Ovo sad je sve rezultat nerada i zakasnjelih reakcija. Cekajmo 15.8. Eto im 15.8.
  • Captain America
    17.7k
    mi nemožemo dopeljati kalibar šutala, ivanušeca, livija!mali M

    Ja nisam vidio nikog da traži kalibar Ivanušeca jer ga se ne može dovest. Ali se može dovest kalibar igrača na krilo kakav je bio Boško Šutalo ili Ljubičić umjesto da gledamo suca kako maše zastavicom iste sekunde kad Špikić primi loptu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions