• xavier
    12.1k
    Prvo da kažem kako sam jako zadovoljan što je Jakirović naš novi trener. Dobro je netko napisao, godinu i 4 mjeseca prekasno jer sam smatrao da je najbolje rješenje i u onom trenutku kad je doveden Čačić. No dobro, u tom trenutku se činilo da bi njegovo dovođenje bio "povratak Mamića" i pitanje kako bi to utjecalo na cijelu sjajnu atmosferu koja se u tom trenutku stvorila.

    Sergej je svugdje veoma brzo posložio momčad te je igrao brzo, okomito, direktno i čvrsto. Sve što želim za nas. Ne treba zaboraviti koliki igrači su kod njega izgledali sjajno i igrali "preko svojih mogućnosti", a bez obzira na naše nezadovoljstvo prijelaznim rokom, ovo što mi imamo su daleko najjači igrači koje je on do sad imao u svojim rukama.

    Iskreno se nadam da će za nas ispasti "novi Bjelica", a ne "novi Bišćan".
  • Mali Zeus
    13.2k
    Javim tijekom dana.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sličan je kao i Bjelica jer ima liderstvo i zna kako voditi momčad. Drugačiji je u smislu da se Bjelici igrači bacaju na glavu jer im se postavi kao prijatelj, a Jakiru jer će nekog igrača maknuti sa strane bez frke ako se pojavi bolji ili ako taj igrač ne daje sve od sebe. Uostalom nešto slično je i rekao jučer u intervjuu. U svakom slučaju poštovanje igrača će imati maksimalno i bit će sve daleko ozbiljnije od prvog dana.
  • Droljo
    8.2k
    Ja da sam u jakirevoj poziciji isto bih postupio. Ako mogu preći u dinamo izveo bi to na bilo koji način. Pa tovari se hvale godinama kako svi navijaju za ajduk (tetovaže i sl.) te dolaze dole igrati za kikiriki i iz dišpeta a sada su i oni oštečeni u transferu trenera rijeke u dinamo. :lol: licemjerje
  • Orc123
    8.1k
    Ma kakav Jankovic! Pa nismo imbecili da ga pustamo peije 2mj bwsplatno a sad da platimo milju ili dvije....treba stajati iza odluke onda! Njemu i tako treba kontinuitet, to kod nas nece dobiti!
  • Captain America
    17.7k
    postavi kao prijateljMali Zeus

    Jakir je baš ovo naglasio da se van terena postavi kao prijatelj, al traži maksimalan angažman na terenu što je bio i kod Nene slučaj. Neno je igračima dao slobodne dane kad su dobili djecu što je tada bila revolucija u Dinamu, a nije mu bilo strano poslati Petka na tribine kad bi ga ulovila žuta minuta.

    Da je bar netko stručniji po tom pitanju tu. Baž me zanima analiza.Majki2111

    Igor stalno gleda u pod, govori tiho sebi u bradu, konstantno istim tonalitetom bez posebnog naglašavanja riječi, stisnuti body-language i stalno isti potišteni izraz lica ko da se ne osjeća dobro u vlastitom tijelu.

    Jakir se trudi što više gledati sugovornika, govori jasno i glasno, a opet se ne dere, neke riječi naglasi, a neke ne pa ga je lakše za pratiti, ubaci šalu tu i tamo, smirk (ne znam kak se na hrvatskom kaže) je zgodan dodatak kao i promjene izraza lica, geste rukama, otvoreni body-language, baš vidiš da odiše samopouzdanjem i da se dobro osjeća u vlastitom tijelu.
  • Majki2111
    3.2k
    Kako je to bitno, čudo jedno. To treba vježbat. Al treba se i iskreno osjećati ugodno u svom tijelu, cijeniti sebe, a ne prodavat maglu.

    Ja mislim i da ima i do tonaliteta glasa. Opet Bjelica nema neki dubok glas.

    Znaš općenito ponešto o toj temi?
  • Captain America
    17.7k
    Ja mislim i da ima i do tonaliteta glasa.Majki2111

    Svakako, al nije presudno ko ovo. Ne mogu svi biti Jasko Repeša :joke:
  • xavier
    12.1k
    Miško kmeči o tome kako je ovo "nekorektan potez koji nije ispravan zbog dobrobiti hrvatskog nogometa". Da se razumijemo, klub (Dinamo) je tu apsolutno čist. Željeli su trenera koji je imao fiksnu odštetnu klauzulu, trener je bio zainteresiran, klub je platio odštetu i tu je sve jasno. Ne razumijem o čemu tu Miško priča. Mogao je onda on poslati Frigana u Dinamo ako toliko brine o "dobrobiti hrvatskog nogometa". Vagone igrača koji besplatno odlaze uz Maksimira prema Rujevici neću uopće spominjati...

    E sad, što se tiče samog Jakirovića, tu su stvari malo kompliciranije i na prvu bi čovjek rekao da je trebalo sa svim pričekati do reprezentativne pauze, da vodi još Rijeku protiv Lillea i onda ode kao gospodin. Tim više što onda ne bi vodio Dinamo protiv kluba je do neki dan trenirao...ALI time bi se otvorila puno neispravnija i nekorektnija stvar.

    Da je to riješeno na taj način i da se pričekalo 10 dana do realizacije posla, to bi značilo da Sergej vodi Rijeku protiv kluba u koji prelazi za nekoliko dana. E to bi tek bilo neispravno, tako da iako ovdje ostaje dojam kako sve to skupa nije najelegantnije riješeno, ipak je ovako ispravnije nego da se čekalo tih 10 dana.
  • Majki2111
    3.2k
    Bjelica je jednom u intervjuu priznao da čita nešto da bude bolji lider, možda i on tako nešto čita...
  • Hrc-Vg
    349
    Koji kompleksi, strašno.
  • Mali Zeus
    13.2k
    I još ga zovu Veliki tata. Tako ga ne zovu ni najzagriženiji mamićevci. Zabrinjavajuće. :lol:
  • Mr Anderson
    8.2k
    Možda su mislili da je Dinamo veliki tata, a Rijeka mala curica.
  • Mali Zeus
    13.2k
    https://www.index.hr/sport/clanak/jakirovic-ce-imati-isti-problem-koji-je-imao-i-biscan/2489165.aspx

    Njegov osnovni problem je bila nerealna slika o Dinamovoj transfer-politici. Držao je 15 milijuna eura mrtvog kapitala na klupi, uz grubu riječ je otpisao skupocjenog Boška Šutala i Drmića kojem je čak pretpostavio i 18-godišnjeg klinca koji tek treba stasati u seniorskog igrača.

    Ovaj dio me zanima, zar je i Boška otpisao?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.