• Imamo Dinamo
    3.6k

    Otkaz Bišćanu ne valja. Ostanak Bišćana ne valja. Zazivamo Jakira. Jakir dođe, ne valja. Da je došao Sopić, opet ne valja jer je trebao Jakir.
  • Common Sense
    798
    Nije on visoko u klubu i ne odlučuje o takvim stvarima. Klub ima kao što sam napisao dosta sektora i zaposlenika, a većina zaposlenika nema izravnog doticaja s prvom momčadi i direkto s upravom. Ljudi međusobno komuniciraju, vide nekog agenta ili igrača koji dolazi na sastnak i na taj način se informacije unutar djelatnika kluba šire.
  • Papastrumf
    12.3k
    Daj prestanite vise srati. Svi su culi nesto, svi nesto znaju, a nemate blagog pojma, doslovno niti jedan kvazi insajder blage veze nema. Svi bubate k’o maksim po diviziji.

    Nema ovo nikakve veze s onim dolje, a je li ova odluka dobra ili ne cemo tek vidjeti.

    Jbg, ovakav pocetak sezone se ne bi tolerirao nikome pa onda ne treba ni Biscanu, koliko god da je naš.

    Je li Jakirovic taj? Nemam pojma, meni nit smrdi, nit mirisi. Mislim da smo mogli naci i bolju opciju, ali necu suditi prije reda.
  • Jurki
    11.7k
    Je li Jakirovic taj? Nemam pojma, meni nit smrdi, nit mirisi. Mislim da smo mogli naci i bolju opciju, ali necu suditi prije reda.Papastrumf

    Upravo to.
    Ja sam osobno za trenera koji ima dobru trenersku karijeru naravno u nasoj plateznoj moci. Trenera koji nije iz domaceg dvorista. Vec prekaljenog trenera premazanog sa svim mastima.
    Stranca iz Cvajte ili Segunde.
    Dal je to u ovoj situaciji izvedivo pa i nije bas. Zato je Jakir trenutno najbolje moguce rjesenje. Nece mu trebati puno da upozna ekipu, kuzi kak klub funkcionira i to je to.
    Nadam se da ce nam donesti ono za kaj je angaziran i da bumo na kraju svi zadovoljni.
  • nwankwo646
    342
    Mislim da se Šimić ciljano nije javia Miškoviću, vjerojatno jer je ovaj izigra nekakav dogovor za Frigana...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ako je istina da je Šimić ovo odradio, svaka čast mudro.
  • Zagi
    7.7k
    Ja sam osobno za trenera koji ima dobru trenersku karijeru naravno u nasoj plateznoj moci. Trenera koji nije iz domaceg dvorista. Vec prekaljenog trenera premazanog sa svim mastima.
    Stranca iz Cvajte ili Segunde.
    Jurki

    Meni ovo zvuči kao onaj Cosmi.
    Zajebi to, samo mladi i talentirani treneri.
  • Mr Anderson
    8k
    Stranca iz Cvajte ili Segunde.Jurki

    Nemrem vjerovat kaj se piše. I neki takav bi bio po defaultu super rješenje za Dinamo?
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Vec prekaljenog trenera premazanog sa svim mastima.
    Stranca iz Cvajte ili Segunde.
    Jurki

    A taj ne zna nijednog igraca Dinama,pa mu treba prilagodba,pa upoznavanje sa igracima,pa neko odredjeno vrijeme da se uvjeri sto mu jos treba za njegov stil.
    U ovom trenutku je Jakir najbolja opcija jer zna sve,i zna sigurno da igru nece graditi na Spiki,da Petko nije kralj sesnaesterca itd itd
  • Jurki
    11.7k
    naravno da ne po defaultu. To je bil samo primjer. Ima i tam dobrih mladih trenera.
  • Jurki
    11.7k
    pa to isto sam napisal u nastavku posta da je Jakir najbolje rjesenje koje se moze instant uklopiti u klub. I da trenutacno zbog tek zavrsenih priprema nekakva strana akvizicija nije najbolje rjesenje.
  • Mr Anderson
    8k
    Trenera, potpunog stranca ne možeš dovoditi u ovakvim situacijama nego isključivo na početku sezone ili polusezone. Da je sad doveden neki takav, niš nebi napravio, samo bi bio još veći kaos.
  • Jurki
    11.7k
    a kaj sam u nastavku napisal?
    Drugi odlomak.
  • Mr Anderson
    8k

    Je, u pravu si, čitao sam samo ovaj dio koji je Zagi citirao.
  • Zagi
    7.7k
    Prvi asistent Marko Salatović, kondicijski trener Marin Ivančić, analitičar Anđelo Roguljić i trener vratara Gojko Mrčela.
    Op, uzeli smo im i trenera vratara. Nije da znam išta o gospodinu ali sudeći po golmanima koji izlaze od tamo u zadnje vrijeme trebao bi biti dobar ulov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.