• Kaktus Car
    521
    Ovo je nova sramota za klub. Naslov je od danas ozbiljno ugrožen, ali ne samo to - dugoročno je klub ozbiljno ugrožen.

    Tip kojem je vrhunac karijere brzinski vritnjak u Mariboru, koji je apsolutno nekvalificiran za klupu Dinama, ali je zato Mamićev izabranik, dobio je poziciju na koju ga se već ranije neopravdano guralo nakon što se naprasno potjeralo Bišćana.

    Čini se da u klubu umjesto novih, opet pušu neki opasni stari vjetrovi.
  • Olmic
    3.6k
    naslov nikako nije ugrozen, ugrozen bi bio u nedjelju da je ostao Biscan jer bi nas novi trener naguzio usred Maksimira
  • dZg1986
    519
    Naslov bi bio ugrozen da je ostao amater Biscan, ovako mozda i ne uspije nesto Jakir napraviti, ali bar se promjena napravila, bar se pokusalo.
  • Neki tip
    21.3k


    Mislim da zaključke donosiš naglo i naprečac.

    Nije isključeno da si u pravu, barem ne 100%, ali mislim da trenerska pozicija nije ona na kojoj se išta dokazuje.
  • Kaktus Car
    521
    Ako je tako onda će valjda uprava biti dosljedna i u slučaju da ne ostvari ulazak u EL i pobjedu protiv Rijeke odmah tražiti novog, kvalitetnijeg trenera, dok još ima vremena.
  • Mr Anderson
    8k

    Naslov je ugrožen jer se pokušava nešto pokrenuti dok kola očito idu nizbrdo? Bio bi ugrožen da ništa nije poduzelo. Novi si ovdje pa ne znaš, ali kad je Bišćan doveden, 99% nas je bilo oduševljeno. Očekivali smo velike stvari od njega. Na žalost ništa od toga se nije dogodilo, a nitko mu nije prodan, sam je otpisao dosta igrača, igre nemamo, ekipa je nespremna, psihički ili fizički. I što sad, ostaviti ga po svaku cijenu ili naći neko vatrogasno rješenje. A vatrogasno rješenje ne bude neko ime top klase nego ovakvi ko Tomić, Krznar ili Jakir. A Jakir sigurno najprije može razbuditi ekipu.
  • Cosey
    509
    Neki kurac je se danas dogodio sigurno.....Ivdzo11

    Tim bitnije da danas ili sutra Šimić ili netko drugi istupi.
  • Jurki
    11.7k
    Čini se da u klubu umjesto novih, opet pušu neki opasni stari vjetrovi.Kaktus Car

    Novi vjetrovi? U klubu dok je god stara garnitura pušu isti usmrđeni vjetrovi.
    Kaj se Biscanove smjene tice vise ovak nije moglo ici. Nije vjeroval klupi, a to nije smio reci i jos k tome javno. Vidli smo i sami na kaj je zgledala igra. Zamjenjene pozicije igracima nepotrebno (Rile stoper).
    Biscan bez obzira na ovakav kraj trenerske avanture ostaje kao pozitivna licnost u Dinamovoj povijesti kao kapetana kluba.
    Ako cemo Jakira gledati na taj nacin da ga je glava postavio onda bolje da mu odmah sutra daju otkaz.
    Ova teorija ce se potezati nakon svake malo losije utakmice kaj je jako lose i štetno za klub.
    Jakir je sad novi trener i treba vjerovati da ce unaprijediti igru momcadi i vratiti igrace u psihicko optimalno stanje.
    Šok terapija smjena trenera nakon subote je cak bila nuzna da momcad psihicki totalno ne potone.
  • Cosey
    509


    S obzirom da se zna tko si, čisto kratko pitanje, jel se dešava nekaj ili ne? Znaš na kaj mislim.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kad se gleda izbor trenera valjda nije dovoljno da mu se malo prolista CV i kaže, eto, ovaj ima veći klub od Dinama, nešto je osvojio, može!

    Valjda je bitan stil igre, ideja, brzina adaptacije. Eto, taj De Zerbi na kojeg svi (s pravom) da ne kažem kaj, u karijeri ima jedan veći klub od Dinama prije Brightona i niti jedan bitan trofej. On nam ne bi bio izbor prije godinu i pol?
  • Keyser Soze
    10k
    Zgražam se nad Medinim stalnim negativnim tekstovima i kad treba i kad ne treba, ja ne znam je li on ikad napisao nešto pozitivno o Dinamu
  • Jurki
    11.7k
    Inace decki malo olabavite sa teorijama zavjera.. jer glavati ne moze fizicki preci granicu.
    A sranje koje je bilo jucer, prije 4ili 8 mjeseci, ce biti isto tak dugo dok ne dobijemo novi statut i dok svi poznati likovi ne odjebu u ropotarnicu Dinamove povijesti.
  • Zambatine škude
    2.6k
    S obzirom da se zna tko si, čisto kratko pitanje, jel se dešava nekaj ili ne? Znaš na kaj mislim.Cosey

    Da znam nešto precizno, ne bih to sigurno pisao na forum. Ljudi misle da novinari imaju puno više informacija nego što uglavnom imaju. Vjerojatno da pitaš tri osobe iz kluba što se dešava, dobio bi tri različita odgovora.

    Mogu dati samo svoje mišljenje. Pat pozicija sa statutom i upravljanjem traje cijelu ovu godinu. Ništa se suštinski nije promijenilo, osim što je zbog rezultatske/trenerske krize sve na steroidima i ljudi su paranoični i di treba i di ne treba.

    Ta bojazan svakako postoji, ali za mene postoji dok god ne izglasamo statut. Nije vezana uz to jel trener Bišćan ili Jakirović ili netko treći. A da je za imidž ružno to da "naš" čovjek ode ko jazavac i uzme se rješenje tko je htio Glava, jest. Ali imidž je u ovoj situaciji naš najmanji problem.
  • Neki tip
    21.3k
    Ma to kužim. Ne čitam ga, znam za njega jer ga se često na Zoni spominje, ali pitam te jer mi se iz citiranog čini da i sam imaš isto mišljenje o dolasku Jakirovića.
  • Keyser Soze
    10k
    Ne nužno, ssmo mi nije ugodno da ekspresno u sat vremena nakon odlaska "našeg" dolazi jedan "njihov", znamo ko ga je htio u klubu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.