• Papastrumf
    12.2k
    Nije to ništa, AEK koji po TM vrijedi 60 milja EUR izbacio je Dinamo koji je tada vrijedio 110 milja.Mali dioničar

    Što bi navijači Chelsea onda trebali reći nakon poraza od dinama!?

    Druga stvar, dinamo je razvojna momčad, za razliku od AEKa koja je očigledno natjecateljska. Dinamo ima par mladih igrača koji vrijede puno jer su veliki potencijali, dok AEK ima možda malo lošiju ekipu, ali s iskusnim igračima, koji nikako ne mogu vrijediti toliko na transfermarktu, što nikako ne znači da je kvaliteta momčadi duplo lošija.

    Od svih, valjda bi tebi prvom to trebalo biti jasno.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Druga stvar, dinamo je razvojna momčad, za razliku od AEKa koja je očigledno natjecateljska. Dinamo ima par mladih igrača koji vrijede puno jer su veliki potencijali, dok AEK ima možda malo lošiju ekipu, ali s iskusnim igračima, koji nikako ne mogu vrijediti toliko na transfermarktu, što nikako ne znači da je kvaliteta momčadi duplo lošija.Papastrumf

    Ovo si malo površno opisao. Dinamo je također natjecateljska momčad što se vidjelo po sastavu. Dinamo je naime u prvih 11 imao samo jednog igrača mlađeg od 23 godine (Bulat 21).

    Koliko je Dinamo natjecateljska momčad pokazuje također da je Dinamo u prvih 11 imao 6 aktualnih seniorskih reprezentativaca te samo jednog mladog (opet Bulat).

    Ne znam na koga misliš kad pišeš par mladih koji vrijede puno, ali u ove dvije utakmice je od mladih koji vrijede puno ozbiljno participirao samo Josip Šutalo koji vrijedi puno nebitno jel mlad ili star.

    Dinamo je ispao od slabije momčadi od sebe i to je činjenica. Dinamo je energetski pregazila momčad koja ima nekoliko igrača koji su debelo pregazili tridesetu i to je također činjenica.

    O dinamovoj sportskoj politici je čovjek u svom postu sve objasnio, a ja bi nadodao da sam siguran da bi mali dioničar sigurno ovo odradio bolje od njih. Tu se nadam se slažemo.


    Što bi navijači Chelsea onda trebali reći nakon poraza od dinama!?Papastrumf

    Chelsea je na kraju prošao, a Dinamo ispao. Samo to je bitno u grupi.
  • Papastrumf
    12.2k
    Ovo si malo površno opisao. Dinamo je također natjecateljska momčad što se vidjelo po sastavu. Dinamo je naime u prvih 11 imao samo jednog igrača mlađeg od 23 godine (Bulat 21).marcio amoroso

    Pa pričamo o relevantnosti cijena na transfermarktu i kvalitete momčadi. Martin Baturina nije igrao, a cijena mu je 15 mil€ po toj stranci, znači 1/4 AEK-a.

    Cijena jednog Zubera je 2,5 mil€. Sad ti meni reci tko je od dinamovih ofenzivaca bolji od Zubera? Baturina je znači 6 puta bolji igrač od njega?

    Ne pričam o sportskoj politici ili ne daj Bože da istu opravdavam, samo pišem da te cijene nemaju nikakve veze sa kvalitetom momčadi.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ja sam se referirao na to da si napisao da Dinamo nije natjecateljska momčad.

    Što se tiče Zubera naravno da nitko od naših nije bolji od njega nekoliko puta. Lik je klasetina i primjer igrača kakav nama treba.
  • Olmic
    3.6k
    nema sanse da ova nasa uprava potpise kapitalca
  • Mali dioničar
    15.2k
    Što bi navijači Chelsea onda trebali reći nakon poraza od dinama!?Papastrumf

    Točno.

    Chelsea je rekao da je poraz od Dinama posrtaj što je istina. A Bišćan ima narativ “što biste htjeli, ispali smo od AEK-a.” Prije utakmica je najavljivao da će biti teško. Vice je xy puta dokazivao da je varijabla vrijednost momčadi praktička ona koja determinira pobjednika jer nije moguće da svi koji prate nogomet toliko pogrešno procjenjuju. Stojim pri tome da je Dinamo bolja ekipa od AEK-a. AEK je prošao u 2 utakmice. Chelsea si ipak nije dozvolio da Dinamo u 2 utakmice bude bolji.

    Treća stvar je govor tijela tog, uvjeren sam izvrsnog čovjeka, osobe.. Pa njegova presica nakon ispadanja u sudačkog nadoknadi po mimici, nastupu i na bilo koji drugi način ne odstupa od najave za Dinamo-Gorica. Da, kaže da mu je to najgori dan u životu, ali isti govor tijela ima vječito i očito ima problema sa vodjenjem kompleksne grupe ljudi kakva je Dinamova seniorska ekipa.
  • Papastrumf
    12.2k


    Ma ne idem dalje od transfermarkta. Slazem se s velikom vecinom posta, samo sam se nadovezao na poveznicu s transfermarktom jer to nije nikako relevantno.

    Reprezentacije Srbije i Hrvatske imaju otprilike istu vrijednost na transfermarktu inace.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Tko ce u Rijeku.... Mozda Garcia... Netko cak spominje Sopića
  • Rex Ramae
    2.8k
    Možda Bišćan
  • dZg1986
    505
    Garcia bi im odlican izbor bio
  • miro
    4.4k
    Garcia bi i nama bio odličan izbor, bar bi mali Perković igrao i razvijao se
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne zaboravimo da je garcija sa sestim budzetom lige bio dvije sezone deveti, dugo je on gradio igru u istri, ako biscan i jakir nisu kvalificrani za dinamo (a nisu) onda je garcia jedno dva ozbiljna angazmana daleko od dinama
  • Cosey
    501


    Da, vidiš malo iz dosade sam gledao taj podcast. Uglavnom, malo dalje kaže Lesički kako Biščan treba preživjeti danas i sutra, na kaj voditelj, a i ja, ostane paf. Uglavnom, ovo sve kaj se odvilo danas je paf.

    Hoću reći, da ne duljim, a i da ne bi bilo da se opravdavam zašto slušam Lesičkog, k... kužim kaj se oko i u klubu događa.
  • Mihaljević
    9.8k
    Zdravko Mamić na fejsu. Šta bi ovo trebalo značit?
  • Droljo
    8k
    Zdravko Mamić na fejsu. Šta bi ovo trebalo značit?PlavaSlavonija86d

    Tekst sam odustao nakon dvije rečenice pa skrolao dole. Isusbog sreća da nemam fejzbuk. Pa jel to neka zajebancija ili to legende stvarno pišu? Hahaha, umirem! :lol:
    Screenshot-2023-08-21-18-53-45-779-com-android-chrome.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.