• Captain America
    17.7k
    Imamo recentne primjere Solbakkena i Bjorkana koji su izgledali odlično u Bodi, a nakon odlaska je došlo do pada. Trener Boda je izvlačio maksimum od tih igrača. Eventualno neka posudba s prvokupom Mvuke pa ako eksplodira da se osiguramo.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Jedan igrač koji se u kuloarima spominjao da bi u budućnosti bio potencijalna zamjena za Mišića, barem u HNL utakmicama , je Igor Savić. Rođen 2000. godine, Odigrao 2021/2022 na top nivou u Zrinjskom , nakon toga vrhunski i europske kvalifikacije ( recimo puno kvalitetnije nego Sučić sezonu kasnije), i onda nažalost isforsirao transfer u Torpedo Moskvu ( igrao s Ćurićem iz Šibenika i onim Caimacovom ).

    Sada ,naravno nakon stagnacije u Rusiji ( skupio dvadesetak nastupa, uglavnom u prvih 11) otišao u Zulte Waregem koji se pokušava vratiti u prvu belgijsku ligu i vidim da je i tamo zauzeo mjesto u prvih 11. Znam da ga je Torpedo platio pozamašno za bosanskohercegovačke prilike. Identičan Mišiću, klasična " šestica" , jako inteligentan, za svoju visinu izuzetno pokretljiv, prema nazad doslovno " kupi " sve. Nije mu strano ni doći " ademijevski" iz drugog plana i zabiti gol. Znam da sada kad je u drugoj belgijskoj to nije neka realna opcija, ali tko zna. Relativno je mlad i vjerujem da ima priliku doći do većeg nivoa. Koga zanima nek isprati par videa na YT.
  • markoli
    1.7k
    Komnenu svaka čast na borbenosti i trudu, ali nije on kalibar za Dinamo.
  • Nogo
    3.6k
    Tekpetey, Despodov, Mvuka, Agoume, Nguen, Adama Traore, Morelos...ovakvih ima puno i mislim da bi nama bili svi instant pojačanja.
  • Dinamouberalles
    218
    bivši igrač HNK Imotski je bio najbolji strijelac druge austrijske lige .
    Liga je u rangu 4 njemacke ,
  • mali M
    5.1k
    eto.. zato i kažem.. ja sam mislio da je to jača liga, ali i meni je sve ispadalo kao neka četvrta liga...
  • OsamŠest
    3.3k
    Pjacu treba uzet još jučer..
  • Dautbegović1
    92

    Imali bi "ranjenika" više nego tito na neretvi
  • OsamŠest
    3.3k

    Ma jebeš te fore. Onda nek se odma umirovi?

    HNL nije zahtjevna liga i neće bit pod prevelikim opterećenjem. Livaja se više od pola utakmice šeće i igra vrlo niski tempo, al klasom rješava sve.

    Isto bi mi dobili s njim. Veliko ime kojeg će svaki suigrač i protivnik itekako respektirat, igrač koji će svakog suigrača činit boljim i sigurno svaku utakmicu u ligi riješit golom ili asistencijom.
  • Infinity
    16.4k
    Ja ne pamtim kad sam Pjacu posljednji put gledao, a vjerujem da mnogi koji o njemu pisu za ili protiv isto tako nisu.

    Pjaca je u posljednje tri sezone imao tek jednu ozbiljniju ozljedu zbog koje je propustio sest utakmica. Sve ostalo je bilo po 1-2 utakmice, nesto sto je normalno u karijeri jednog nogometasa.

    Ajmo reci da je vec neko duze vrijeme prilicno zdrav, ali mi oci bode druga stvar.

    Pjaca je prije tri sezone igrao u Genoi. Nije bio bas standardan, ali je igrao jako cesto. Nakon toga odlazi u Torino u kojem igra osjetno manje nego u Genoi. Klasicna rezerva. Proslu sezonu seli u Empoli i tamo igra svega 519 minuta. To je bas kovanje za klupu i pitam se koliko nam moze pomoci igrac koji posljednje tri sezone igra sve manje i manje?
  • Orc123
    7.9k
    On nije 2 godine zabio gol a trebao bi biti rjesenja za hnl ili europu?
  • marcio amoroso
    36.4k
    pitam se koliko nam moze pomoci igrac koji posljednje tri sezone igra sve manje i manje?Infinity

    Više nego Takuro sigurno.
  • Infinity
    16.4k
    Niska referentna tocka.
  • OsamŠest
    3.3k

    Drugačije su to ekipe od Dinama.. Dinamo je napadački orijentiran 90% utakmice i sigurno kao takav ima više prostora za pokazat ono što svi znamo da ima. Uz sve to, nećemo ga nakon jedne tekme stavit iduće 3 na klupu, nego će dobit kontinuitet.

    A i ovdje je doma, poznaje sve. Ostvario se u obiteljskom smislu i mislim da bi takav rasterećen i opušten, uz klasu koju posjeduje, bio pun pogodak.
  • hardek
    2.8k
    Dajem ruku u vatru da bi Pjaca u stanju kojem je u cijeloj sezoni (ako je koliko toliko zdrav) samo tako skupio 10 golova+asistencija.

    Ogromna je razlika igrat za klub donjeg dijela Serie A ili u Dinamu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.