• SAS1987
    14.7k
    Ikwuemesi iz Celja koji se povezivao sa Dinamom je prodan u Salernitano za 1.8 milje.
  • Mihaljević
    9.8k
    Moli se Šimić, Barišić, Marić , Mamić , Perasica , Isus Krist i Bišćan , da otvore ovaj link.

    Da se ovdje ne može naći stoper, vezni i napadač... Samo da ih dovedemo i da pokidamo sve na tri fronta , a ne da se ciganimo za svaki cent...
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    https://www.transfermarkt.com/eden-hazard/profil/spieler/50202
    Ovaj tu mi je zanimljiv. Dosta dobre reference, ali nisam siguran jel u formi :lol:
  • dZg1986
    518
    https://www.transfermarkt.com/tiemoue-bakayoko/profil/spieler/182618

    Dobro bi nam došao, vidim da se i Zvezda interesirala za njega, ima iskustva, fizički jak

    EDIT: Vidim da je i u istoj agenciji kao Olmo i Majer, dakle ovo je sasvim izvedivo
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne znam, jel netko već napisao, ako je pardon na ponavljanju, ali listam malo i vidim jednog nama dobro poznatog igrača da je slobodan, a baš nekim slučajem igra poziciju na kojoj nam treba zamjena za Petka kad se umori (ako se očito na Drmića više ne računa) https://www.transfermarkt.com/mario-gavranovic/profil/spieler/61380
  • Neki tip
    21.3k


    I nimalo ti čudno ne djeluje što je s 23 godine plaćen 40 milijuna, što mu je s 27 još uvijek procijenjena vrijednost bila 20 milijuna, a godinu i pol poslije je osam puta manja pa je sad procjena 2.5?

    Ne zanima te zašto je čitavu prošlu sezonu skupio 39 minuta? Naime, ozlijeđen nije bio. Šetao je između klupe i tribine.

    Pa više sam ja odigrao nogometa tijekom godišnjeg odmora.

    Sezonu prije? U Serie A sudjelovao u 14 utakmica s 35 minuta u prosjeku. Očito toliko dobro da je sljedeću sezonu odgledao.

    Trpi ova tema svašta, nije ovo nikakav napad na tebe, jer tu svatko može "željeti" koga god hoće, ali ispada da je sve što je potrebno za naći igrača upisat na TM poziciju i filter free agent.

    Samo kratkim i površnim pregledom statistike za ovog tipa (random sam ga odabrao, jer je eto zadnji) ne vidim koji će nam on k.

    Ako se već igrate skauta, razumijem da to može biti zabavno, dajte bar opišite malo igrača, karakteristike, statistike.

    To što nema klub i što ga možda traži Zvezda, a fizički je jak, opis je potencijalno kvalitetnog Delije, a ne igrača Dinama.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Filip Uremović
    Lucien Agoume
    Marko Pjaca

    Igrači koji bi pomogli odmah.
  • nwankwo646
    342
    Ima stvarno dobrih igrača bez ugovora, nemoguće da će se svi negdi smistit... Kayode je u Austriji trpa, nešto se tada i za Dinamo spominja pa ga je City uzea... Ili Šahtar, ne sićam se, s njim bi proba.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Joel Mvuka, desno krilo igrao protiv nas sa Bodom Glimt.
    Ima 20.godina,radio nam je velike probleme. Istekla mu je posudba i vratio se u Lorient, tamo čak ni u prijateljskim nije nešto igrao. Ako nije ozljeda u pitanju vjerovatno ne računaju na njega, a nama sa Spikicem ce pomoc i da ozlijeđen igra.
  • Joey Barton
    255
    Komnen Andrić, KTC. Uklopili bi se već na parkingu.
  • Rex Ramae
    2.8k
    vratio se u Lorient, tamo čak ni u prijateljskim nije nešto igraoStr1nger Bell

    Lik koji ne igra ni u prosječnom francuskom prvoligašu bi nam trebao biti pojačanje? Možda si stvarno u pravu ali meni to na prvu zvuči stvarno suludo.
  • Beowulf112
    326
    Mvuka je nas lani brzinom ubijao...prolazio je pored nas kao da ne postojimo
  • Eduardo
    20k
    s kakvim su referencama stigla dosadašnja 'pojačanja' samo dio rečenice u kojem spominješ 'prosječnog francuskog prvoligaša' mi zvuči kao premija.
  • Rex Ramae
    2.8k
    :lol: :lol: ali taj ni ne igra u "prosječnom francuskom prvoligašu". Da budem iskren uopće ne znam kakav je igrač i kao što sam gore napisao možda bi stvarno bio pojačanje, bode me u oči kako je napisao da ne igra tamo u tom Lorientu a nama bi bio dobar i spominje samo tekmu protiv nas gdje je Ljubičić bio na lijevom beku a to su mu prve tekme na toj poziciji bile pa ne znam koliko je mjerodavno.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ja sam recimo prilično siguran, po onome što sam gledao cijelu prošlu sezonu a kasnije i na Euru za mlade, da bi Jurica Pršir bio pojačanje za naš vezni red.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.