• Georg Koch
    4.5k
    Kako bi mi igrali da nam je Jakir na klupi...strasno
  • Benito
    823
    i tam zapliva u prvom poluvremenu kad ga je lopta preskočila...sve mi je slabiji i slabiji
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jakirovic je javno kritizirao Djouahru i svejedno mu je dao minute i ne samo njemu. Sve vise mi se svida kao trener.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kako bi mi igrali da nam je Jakir na klupi...strasnomm8

    Je ali onda ne bi valjalo jer ga je zm doveo, on ga je i preporucio za Dinamo prije Biscana tako da bi onda problem bio sto se u upravi nista nije promijenilo
  • Krizy
    43.2k
    Omjeri od dolaska u klubove:

    Tomas: 9-3-2 31-22 (71.4% bodova)
    Bišćan: 10-5-2 32-9 (68.6% bodova)
    Jakirović: 17-4-6 51-21 (67.9% bodova)
    Leko: 17-4-7 42-28 (65.5% bodova)
  • Georg Koch
    4.5k
    bas nikakav podatak, ako malo razmislis i vidis s kojim kadrom raspolaze Biscan,a s kojim ostala trojka
  • Krizy
    43.2k
    Pa iščitaj da nema ništa bolji % od njih a ima puno jači kadar. To i je smisao. Mora je imati 75% s obzirom na to koliko smo skuplji od ostalih. Nisam ga s ovim išao braniti.
    Realno glupa statistika jer ne otkriva ništa posebno, mogao je imati 15 pobjeda u domaćim natjecanjima i opet bi bilo loše jer je katastrofa u LP-a.

    Zadnjih 10 utakmica:

    Tomas: 7-2-1 27-18 (76.7% bodova)
    Jakirović: 7-1-2 26-7 (73.3% bodova)
    Leko: 7-1-2 14-5 (73.3% bodova)
    Bišćan: 6-2-2 20-8 (66.7% bodova)
  • vjeko1701
    8k
    Vidim tu je bio neki odgovor meni koji je nestao, ako ko ima kaj reći, može i u inbox
  • Cosey
    501
    Mislim da je glavni favorit za naslov Hajduk (iako Dinamo ima jaču momčad) i tu se slažem s Lesičkim (jučer kod Mijajlovića) gdje kaže da nismo svjesni opasnosti.

    Sezona je duga i problem je što se 8 kola (skoro četvrtina prvenstva) igra do kraja prijelaznog roka pa ni nemaš definiran roster do tada. Sve to stoji. Hajduk će te male tekme odigrati pod jakom euforijom i ne očekujem tu previše kikseva.

    Također da kažem da pokušavam gledati objektivno, možda i malo pesimistično pa, budući da nisam insider i ne razumijem koja se politika odvija iza kulisa, ne zauzimam strane. Ne jer nemam mišljenje nego nemam dovoljno informacija.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kad se Lesički pretvorio u nekog koga svi slušaju, kome svi vjeruju i koji je citiran ovod sve u 16?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Screenshot-20230821-090921-Chrome.jpg
    Rano je Misko poceo s oglasima..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mislim da je glavni favorit za naslov HajdukCosey

    Prerano je jos za definiranje favorita
  • marcio amoroso
    36.4k
    Hvala sportskoj politici kluba. Doveli su nas do toga da je klub koji nema za biber i koji ima duplo manji proračun favorit protiv nas u prvenstvu.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Doveli su nas do toga da je klub koji nema za biber i koji ima duplo manji proračun favorit protiv nas u prvenstvu.marcio amoroso

    Nije to ništa, AEK koji po TM vrijedi 60 milja EUR izbacio je Dinamo koji je tada vrijedio 110 milja.

    Trenutno su neuspješni na planu rezultata, a vezano za kapital kluba kroz igrače smanjili su ga za 20 milja EUR jer je nova vrijednost Dinama na TM 90 milja s obzirom na to da je Šutalo otišao. Kad odu Ivanušec i Livaković idemo lagano na vrijednost kluba kroz igrače na 65 milja EUR vrijednosti igrača.

    Trener nas je uvjeravao da AEK ima puno dobrih igrača "koji ne mogu igrati u Ligama petice pa su došli u AEK". Dinamo ima najmanje 5 igrača koji MOGU igrati u Ligama petice, četiri igrača koji su igrali finale Lige nacije, trojicu koji imaju medalju sa SP od prije 9 mjeseci. Da smo igrali protiv prvaka Grčke čija tri igrača igraju u reprezentaciji koja ima broncu sa SP i srebro iz LN vjerojatno ne bismo ni izlazili na teren.

    Znači rezultatski lošije nego prošle sezone, vrijednost kadra smanjena, a dovedeni perspektivni Kaneko i Bernauer.

    Ima vremena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.