• OsamŠest
    3.3k
    Kaj mislite jel radimo kaj u tisini kao bogdan i max ili je to to i igrat cemo sa 13 igraca u rotaciji?Olmic

    Ti nam reci :smile:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ma ja vjerujem da je i njima voda do grla dosla, da ce biti do kraja roka dosta ulaznih transfera... Cak se ne bih zacudio da vidim i Bubanju iz Lokomotive u ekipi
  • marcio amoroso
    36.4k
    Livi, Nevistić. Zagi
    Moha, Rile, Šutalo, Perić, Bernauer, Perković, Mika
    Mišić, Bulat, Ljubičić, Sučić, Baturina
    Ivanušec, Marin, Špikić, Kaneko, Rukavina
    Petko, Drmić, Emreli

    3 vratara i 20 igrača.
  • OsamŠest
    3.3k

    Za naslov, kup i proljeće sasvim dovoljno :grin:
  • Olmic
    3.6k
    sad izbaci livija i ivanuseca
  • Maximo
    490


    I sve ove koji bišćanu nisu ni u 3. Momčadi,dođeš do brojke od 13
  • Olmic
    3.6k
    bas to. Biscan perkovica, drmica, rukavinu, perica, sutala, marina ne ferma ni pol posto…
  • LeonianWrynn
    162
    Mislim da bi prosječan srednjoškolac bolje vodio klub od ovih...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    marinaOlmic

    Ne bih se bas slozio za njega.

    Inace, mislim da bi sutra, prekosutra moralo stici koje novo ime. Ako ne bude onda ocito netko opstruira rad kluba.
  • emilperska
    5.5k

    Preobracena tajnica i nosačica torbi u Međugorje nam je postala Margaret Thatcher koja uci trenera i sportskog direktora kako se radi transfer politika. Pa kakvo je to bogatstvo u internim rezervama, tko to ima?
  • Mihaljević
    9.8k
    Ovi što pričaju da smo Pašalića i Ivanovića mogli dobit za džabe, a u istom komentaru vrijeđaju Šimića što je doveo Bernauera iz druge francuske... Dečki da vas podsjetim , njih dva su došli iz treće Njemačke...
  • Orc123
    7.9k
    a daj se bar informiraj prije nego repliciras! Ima 167min od 360 mogucih! S drugw strane Stojkovic ce imati 340 min od 360! I jedan i drugi na epu mladih! Svakome je jasno da ga stede jer svaka jaca tekma predstavlja rizik da ostanu bez njega na duzi period a tako i bez zarade!
  • Georg Koch
    4.5k
    Meni je fascinantno sta to Rijeka ima bolje u dijelu Uprave(trenera sigurno ima boljeg) da mi koji trazimo desno krilo, i 20dana smo dovodili Kaneka, nismo u stanju bili Pasalica dovesti.
    1. Ne da bi bio za rotacije Spikicu, nego je doktor znanosti za Spiku.
    2. Mislim da je i za mladu repku igrao, pa valjda je Biscan upoznat sa njim.
    3. Jeftiniji je sigurno od Pasalica bio.
    4. Mali je bomba.

    Stvarno nase novo vodstvo luta li ga luta. Daj Boze da nam se sve ne obije o glavu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Pasalicamm8

    Jeftiniji je sigurno od Pasalica biomm8

    :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions