• Georg Koch
    4.5k
    ? ;)
    Edit: Pasalic je besplatno doveden.
    Kaneko posudba 400K €, ne znam kolika je opcija otkupa.
  • Mihaljević
    9.8k
    Jedino se sutra nadam , nakon što se vratim sa posla u 2 vidim Stojkovića i Kačavendu u dresu... A predvečer da vidim naslov iz sportskih da smo zagrizli za Morelosa... Pa jel' tražim puno?
  • Endeavour
    571
    Meni nije jasna jedna stvar kod vaših komentara. Ako smo sto puta uhvatili novinare u lažima (Lesički&co), zašto ih i dalje uzimate kao relevantne izvore informacija.

    Tu ne mislim samo na transfere već i ovo oko uprave. Šimić je najzvučniji član uprave i nema mi logike da ga bilo tko opstruira, dapače mislim da on vodi glavnu riječ. U ostalom zar nije on izabrao Bišćana. Koji po “vašim” novinarima nije bio prvi izbor ostalih članova…

    Došli su stoper, krilo i odličan LB, a otišao stoper. Još vezni i krilo/napadač i za mene više nego dovoljno.
  • Maximo
    490

    "Došli su stoper, krilo i odličan LB, a otišao stoper. Još vezni i krilo/napadač i za mene više nego dovoljno"

    Dinamo je cijeli rok doveo 3 igrača,teško je vjerovati da će sad samo u 10 dana još 3
  • Smotanihaker
    700
    Nitko ga ne opstruira a onda pročitaš ovo...
    "Njegov dolazak u Dinamo želi Dario Šimić, o njemu već sve zna i Igor Bišćan, ali se još čeka "zeleno svjetlo" uprave kluba. A ono bi moglo stići već večeras, možda i sutra kad Vlatka Peras pokaže "palac gore", uz pomoć ostalih članova uprave (Podnar i Tomačić) dopusti Šimiću da krene u akciju dovođenja 29-godišnjeg napadača." Datum 21.7.2023
  • Joey Barton
    255
    Ajmo ovako do kraja prijelaznog roka:

    1. Produziti ugovor Livom
    2. Produziti ugovor Petku
    3. Obojici dignuti kip ispred Maksimira i moliti za njihovo zdravlje tokom cijele sezone
    4. Neprodati Ivanušeca
  • Nogo
    3.6k
    Najača rečenica Ljubića na tekmi Rijeka -Lokomotiva.
    "Možda je ovo zadnja utakmica Stojkovića za Lokomotivu ali pitaj Boga jel to tako."
  • Endeavour
    571
    Zašto smatramo da tu ima i 1% istine. Po raznim “izvorima” Petko i Livi su potpisali za nekoliko turskih klubova…
  • Orc123
    7.9k
    Meni fascinantno kako je Ajax lijepo sve crno na bijelo iznio koliko su platili Sutala! Znam koliko su neki ovdje pljuvali kad se reklo da bi ipak neke kljucne informacije trebale biti javne i transparentne, cak su i posprdni komentari bili da bas ce kao nasi sazvat presicu da bi obavjestavali neke navijace ali ocito da neki "mali" klubovi ipak to rade! Mi smo valjda preveliki pa je sve ovijeno velom tajne!
    I ono, da smo ako nista vise, barem 5% ugurali u ugovor od sljedeceg transfera jer on nece sigurno biti manji od 30m eura. Moramo inzistirati na nekom postotku kod takvih razvojnih igraca.
  • Crusades1986
    12.1k
    Koja je fora s ovim tvojim uskličnicima na kraju svake rečenice ili posta?
  • Orc123
    7.9k

    Navika frende, navika. Ako ti toliko smeta kod citanja promijenit cu.
  • Smotanihaker
    700
    Pa isti su to izvori po kojima ti tvrdiš da je Šimić Bog i batina a Vlatka valjda uplašena ženica.
  • Nevo7
    777
    Šunjić... Ne bi ga doveo jedino zbog ženske :lol:

    Kačavenda je kuk nabio u duelu i zato je želio van
  • Orc123
    7.9k
    Inace vidim da se Frigan i njegov Westrlo nisu proslavili u prva 4 kola....mislim da imaju sve poraze i jedan nerjeseno, a Frigan bez ikakvog ucinka!
  • Dinamouberalles
    218
    Meni nije zao Frigana ni malo , prije bi volio vidit gavrana nazad nego bilo kojeg napadača iz HNL
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions