• Imamo Dinamo
    3.6k

    Krivo sam se izrazio. Dinamo već godinama igra na Petkovića koji se spušta, ne igra kao klasična devetka. Igrači su naviknuti na njega, ne može se samo tako njega zamijeniti, treba se mijenjati čitava ideja igre
  • Juznjak
    3.8k

    Izgleda da neki ovdje misle kako ćemo mi imati 33/33 u preostalim utakmicama HNLa… Nema smisla ovako razgovarati, nigdje to nitko nije napisao niti itko to misli.

    Tko umanjuje sve što Hajduk trenutno radi?Imamo Dinamo

    Pa evo svaku njihovu pobjedu do sad se pišu takve stvari. Prvo im je bilo lako protiv umorne Rijeke, onda im je lako protiv Belupa koji je užasno slab i sad im je opet lako protiv jadnog Rudeša. Ima istine u svemu tome, ali pišu se 3 boda i to je jedino bitno. I nama je trebalo bit lako protiv Gorice pa znamo kako je završilo.

    imamo takvog na klupi, bišćan ga ne koristi uopće, prijašnji treneri ga nisu uspjeli uklopiti...db-izbjeglica

    Znači nemamo ga. Dok ne vidimo na listi strijelaca igrača Dinama s 20+ golova mi takvog nemamo.


    Mislim da nam to ne pomaže puno što se tiče pogleda na situaciju u HNLu. Dapače, odmaže nam.
  • nwankwo646
    342
    Hajduk ove godine nije hajduk od prošlih godina, ode svi misle to je hajduk oni će kiksat, oni će se usrat, oni ovo oni ono, mora doć i dan kad tako neće bit, šta znači da mi moramo upregnuti i ovaj zaostatak, s ovim kadrom, je ozbiljna stvar.
  • vjeko1701
    8k
    Malo se ohladio od svega...

    Prvo, Ovaj Rudeš, da je tu neka sposobnija momčad, ovo bi sad bilo 1:1, Hajduk nema sredinu trenutno a ovi su nesposobni kazniti već nekoliko poklona.


    Ajde molim te, koji Dinamo zadnjih godina je imao takvog? Odkad smo se uozbiljili u europi ne igramo na jednog izraženog pojedinca nego nam se opasnost raspoređuje po momčadi. Ja bi osobno radije 3-4 igrača sa desetak golova u sezoni nego jednog s 20+ a to je upravo ono kaj Dinamo ima.
  • Juznjak
    3.8k

    Draže je i meni što imamo par igrača s više od 10 golova po sezoni, ali sigurno da i kad imaš izraženog pojedinca ima brojne pluseve. Najbolji su primjeri Bayern s Lewandovskim i City s Haalandom.
  • austrijanac
    4k
    Ja bi osobno radije 3-4 igrača sa desetak golova u sezonivjeko1701

    Tako igramo zadnjih 5-6 sezona, ali eto ova je problem.
  • vjeko1701
    8k
    Pa da, al nama treba baš igraćina da bi tako graqdili igru ono njega. Barem neki Kramarić il možda Morelos ako se sredio u glavi...možda da imamo odvojenu HNL momčad neki novi Gavranović
  • austrijanac
    4k
    Bogami Rudes se skockao i da su ovako odigrali prvo, kao drugo poluvrijeme, mogo je tu bod bit.
  • jedan u nizu
    8.2k
    ne gledam tekmu ali 16-8 u sutevima, jednak posjed,11-2 u kornerima.
    pricajte ljudi, jeli rudes digao igru na respektabilan lvl ili je hajduk jednostavno hajduk
  • vjeko1701
    8k
    Statistika dosad. Bodovi su im tu i slažem se da se ne treba sprdati jer su dobri ove sezone...al ne treba ni glorificirati. Rudeš uz kroničnu nekvalitetu uspio ovako odigrati protiv njih.

    Capture.jpg
  • Gelipter
    3.7k
    Zaslužio je Rudeš barem jedan pogodak. Hajduk nakon rana dva gola ništa. U redu, igraju koliko im treba, ali sramota je da ih je po statistici, ali i igri "drugoligaš" pojeo.
  • marcio amoroso
    36.4k
    U zadnjih 11 utakmica HNL-a imaju 9 pobjeda i 2 remija.
    Gol razlika 20-1.
    Eto koliko su smiješni.
  • dzg717
    1k
    Ako vam Livaja nije igrac za nesto vise od HNL onda nije ni Ivanusec
  • Gelipter
    3.7k
    bez daljnjega, jedan sam od onih koji ih stvarno ove sezone ne podcjenjuje. Imaju ozbiljniju ekipu, puno će manje kiksati, neće igrati Europu za razliku od nas, mi se mučimo zasad, euforični su kao i početkom svake sezone, ali ovog puta i opravdano. Ipak, ako protiv Rudeša odigraju ko pičke ne znam zašto se to ne bi moglo reći nevezano uz ovo sve gore navedeno. Nadam se da će već protiv Varaždina sljedeće kolo kiksati, a zanimljivo će biti u listopadu kad zaredom igraju protiv nas, osijeka i rijeke. Nadam se da do tada već neće napraviti preveliku prednost jer to će biti malo ozbiljniji izazovi i tu će se vidjeti koliko su zapravo napredovali.
  • blue heart 72
    1.7k
    Dojam sim, dojam tam. Nepobitna je činjenica da oni marljivo skupljaju bodove. Po meni je razlika između njih i nas da oni odlučnije kreću u tkz. manje tekme i onda nakon vodstva smanjuju gas. Dok mi nekako laganini u lergasu čekajući neku inspiraciju pojedinca. Mi sa premalo igrača ulazimo u završnicu, tako da nam ostaje jalov posjed i onda dižemo ritam, ali teško je očekivati da ćeš onda u tome uspjeti u zadnjih 30 minuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.