• Captain America
    17.7k
    Ja uvijek navijam za Dinamo, ali ispadanje def nije tragedija.
  • austrijanac
    4.1k

    Slazem se da je EK puno lakse za branje bodova, cak i pozeljna.

    Ali Germanijak je u istom clanku i naveo trenere koji bi mogli preuzeti/koji se spominju.

    Nisam siguran da bi vecina njih s radoscu preuzela uzavrelu klupu dok se uprava bori.
  • emilperska
    5.5k
    Rjesenja koje spominju nekadasnji glavini trbuhozborci, a sad pitaj Boga ciji trbuhozborci na kladionarskom portalu u srpskom vlasnistvu su u najmanju roku populisticka i tipicna nekad za glavatu spodobu.
    Goran (izgubio sam sve bitne utakmice koje sam vodio) Tomic, Sergej (slucajno sam se nasao sa Zdravkom na kavi) Jakirevic, Vladimir (nitko me nikad iz Hrvatske nije za nista kontaktirao, ali me stalno spominju kad treba sjebat nekog) i Gonzalo (napravimo novu Istru od Dinama) Garcia
  • emilperska
    5.5k
    1. Ispast od Sparte
    2. Dobit Rijeku i Osijek
    3. Prodat kog se mora prodat ako se ikog mora prodat
    4. Dovest 4 pojacanja
    5. Nabit koeficijent u KL
    6. Osvojit naslov u HNLu
    7. Osvojit KL :naughty:
  • xavier
    12.1k
    Osvojit KL :naughty:emilperska

    I to u finalu koje se igra...na stadionu AEK-a :starstruck:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Vaha za 24sata: Kad vidiš da ti momčad pada u završnici, onda sam isceniraš prekid utakmice...

    Često sam to znao raditi. Ubacio bi loptu u igru, posvađao s četvrtim sucem ili bih pak sam ušao tri metra u teren. Pa nek me isključe, bitno da mi momčad dođe do zraka, kaže Vahid Halilhodžić

    Ovakav nama treba
  • mlinchica
    1.8k
    Pozdrav Zonašice i Zonaši
    Moj prvi upis, a možda i zadnji, sve ovisi o vama. Pratim vas i čitam već dugo, imam čak i neke favorite među vama (ove sarkastične šaljivce ☺️). Zadnjih par dana, a posebno od sinoć, registriralo se ovdje puno “novih” samo da bi napisalo da trener treba dati/dobiti otkaz. E pa ja sam se reg. da napišem suprotno - trener treba našu podršku, kao i igrači. Ne pamtim toliku negativu ovdje na Zoni, pretvara se ovo u FaceBook. Jel nam to ikad bio cilj? Da nas magarad čita i sprda se, da nas “naši” novinari čitaju i da hranimo njihove rušilačke tekstove? Došli smo do toga da se ovdje štuje i citira rad jednog lesija? Da krušelj na temelju upisa s Zone radi rušilački tekst za naš klub? Medo je objavio tekst, samo čekam da ga netko ovdje linka (a ne u rubrici Shit of….). Nemojte da sami kreiramo negativu za naš klub. Rušimo trenera koji to najmanje zaslužuje. Griješio je, svi ćemo se složiti, a sigurna sam i on sam. Onaj čovjek s sinoćnje pressice ne odaje osobu koja je namjerno kreirala poraz da nekome nešto dokaže, što se također ovdje insinuira. Stanimo na loptu, zbog Dinama, zbog borbe koja već traje desetljećima. Pamet i glave zajedno. Beli će i sam odustati ako vidi da ne može ostvariti zacrtano, bar je to do sada pokazao na prethodnim angažmanima. Kritike svi zaslužuju za loše predstave ali da se uz pomoć nas to pretvori u linč? Danas trener, sutra igrači, dan poslije klub? Beli je naš, uvijek bio i bit će, zaslužuje bar fer “suđenje”. I da, žena sam i nadam se da neću ovdje doživjeti “preporuku” da je bolje da odem u kuhinju. Stajala sam ja masu puta na našem Istoku, za naš Dinamo. U četvrtak svi na tribinu za naš Dinamo. Peace ✌
  • xavier
    12.1k


    Obično @marcio amoroso poželi dobrodošlicu, ali tebi ću ja...ajde da jedan od novih profila nema "index" komentare :clap:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    bravo, da je prošlo jučer, BIBI bi bio odličan, pokazao je da je momčad spremna i da može bez zamjena proć dalje. Jebiga pogriješio je, nema sreće, da je bilo sreće bili bi i u hnlu prvi i u playoffu lp, realno, ako ćemo gledati jučerašnju tekmu i prvo pol u zagrebu odlični smo bili, napravio je grešku jer nije zatvorio tekmu, ajmo dat podršku i idemo dalje, BIBI će prvi otići ako nejde.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Rijeka kući pa Osijek vani, to su najvažnije utakmice za Igora Bišćana, on tu mora uzeti 6 bodova i pokazati napredak u igri. Ekipa mora biti spremna za 90 a ne 70 minuta i prekidi se moraju bolje braniti.

    Spartu ako se prođe super, ako se ne prođe skoro pa svejedno jer nije velika razlika između Conference League i EL. Nažalost ja se bojim da će Bišćan pod pritiskom svih ovih zadnjih neuspjeha gledati kako da kratkoročno ostane na klupi i da će sve dati samo da se dobije Sparta. On vjerojatno samo želi preživjeti četvrtak. Podsjećam da kiks u jednoj od dvije teške HNL utakmice znači odlazak Hajduka na +10 i ako se to dogodi nitko neće Bišćanu reći ''čestitam Igore prošli smo Spartu pa nema veze što je Hajduk de facto stavio jednu ruku na titulu'' nego će dobiti otkaz. Dinamo svoje najvažnije utakmice u sljedeća dva tjedna igra vikendom a ne četvrtkom ali već vidim da će koncentracija i navijača i trenera i igrača biti na Sparti i da će na Sparti biti trostruko više gledatelja nego na Rijeci.
  • sport
    3.3k
    Ma ja ću biti na obje utakmice,nadam se i ostali.
  • Jaro
    7.3k
    Na HNL se moraju svi koncentrirati. Za europu ionak nema kadar(posto su otpisali zamjene, onima kaj su ostali ne vjeruju) - obrnuta rotacija do ispadanja iz cega vec. Opet ulazimo u razdoblje "skolovanja u Europi" ocito...
  • Keyser Soze
    10k
    Ja se nadam da uprava ima spremne nove ugovore za Livakovića, Petka i Ivanušeca jer nakon prodaje Šutala mislim da nema nikakve potrebe za daljnom prodajom, ako prodaju i njih očekujem kapitalce kao zamjene. Ako će nam tamo na jesen napad bit Špikić-Emreli-Kaneko neka cijela uprava leti van jer titulu uzeti nećemo bez Petka i Luke, a nama i s njima pojačanja (ne prinove) trebaju. Kaj se Bišćana tiče, jako sam htio da uspije u Dinamu, ali malo njegova tvrdoglavost i malo sterilnost uprave su doveli do ovog nedefiniranog kadra, moramo uzeti 6 bodova protiv Rijeke i Osijeka, inače Bišćan mora bit bivši, čak razumijem i one koji su odmah nakon utakmice zazivali njegov odlazak jer onakvi nelogični potezi su stvarno za zapitati se koliko smo pogriješili s njim kao trenerom ako smo imali Bjelicu na čekanju.
  • DiddyGuela
    2k
    - 8

    Loading...
  • Neki tip
    21.3k
    Pratim vas i čitam već dugo, imam čak i neke favorite među vama (ove sarkastične šaljivce ☺️).mlinchica

    Ma briga me ako se ovo i odnosi na nekog/neke drugog/druge, pa ispadnem idiot, ja ću si ovo shvatit i uzet osobno, a vi ljubomorajte. :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.