• Salva
    2.4k
    Točno to. Nakon bolikurčine, da ne kažem sreće, protiv Skenderbeua, Red Bullova, Young Boysa i sličnih, ima nešto dobro u tome da danas, i već četvrti put u mjesec dana, neću spavati do ranog jutra.
  • dotepenacdubrava
    6
    Za Ligu prvaka svakako nismo, zbog toga mi nije krivo, krivo mi je samo što su ovi prošli...

    Mi nikad kvalifikacije nismo igrali na nekoj visokoj razini, bilo je tu i ispadanja, a i prolaska na "guzove" protiv svakakvih ekipa. Razlika sada je, barem po meni, što imamo 3-4 igrača u prvih 11 koji kvalitetom nisu na razini Dinama kakvog mi očekujemo. Moharrami i Ljubičić mogu biti okej zamjene zadnjih 15-20 minuta, Špikić nažalost ni to. Nadodajte još ozlijeđenog Baturinu i Ristu na stoperu i imamo pola ekipe ispod potrebnog nivoa. To je to.

    Također, meni je i Ivanušec razočaranje. Obje teme protiv Hajduka i AEKa nije bio na razini. Lijepo je zabiti hattrick raspaloj Astani i golčinu Istri, ali fali njegov doprinos u većim utakmicama, i to ne samo ove sezone. Nisam baš siguran da će se proslavit gdjegod otišao na kraju.

    Biščanu bi svakako dao priliku da odradi prvi dio sezone. Možda je mogao Ivanušeca premjestit u sredinu jer ju danas uopće nismo imali, ubacit Perića oko 80e minute, napravit još pokoju zamjenu... Nadam se samo da će doći nekoliko pojačanja pa da vidimo onda gdje smo i šta smo.

    Za kraj bi samo želio reći da ohladite glave. Ovakve poraze smo doživljavali prije, a bit će ih i u budućnosti. Doći će i vrijeme kad nećemo izboriti skupine europskog natjecanja i vrijeme kada nećemo bit prvaci Hrvatske...jednostavno mora, takav je zakon svemira. Ali to NIJE OVA GODINA! Klubu je potrebna podrška više nego ikad, ionako previše naših navijača samo čeka kiks da mogu zazivati onu bagru od prije.

    To je to od mene, vidimo se na tribini!
  • dinon7
    511

    Hvala kolega na komentaru o Ivanusecu. Ja neću jednu suzu pustiti ako taj dečko ode. On protiv Hajduka i danas nije postojao na terenu. Duguje Dinamo toliko da niti sam nije svjestan koliko.
    Samo Dinamo vratiti će se ova ekipa kao i mnogo puta do sada
  • über alles
    1.5k


    Ovo nikad zaboravit !
  • Svi na Sjever
    2k
    Očekivano teška večer,najžalosnije sto u 89' znaš da ces primit gol u nadoknadi jer trener nista nije naučio ni primjenio po tom pitanju.

    Skidam kapu igračima realno za ovu tekmu,jedino karakter nisu pokazali kod odbijanca jer nisu vjerovali u čovjeka koji je najzaslužniji da dodjemo do 0-2 al opet tesko bi prezivjeli produzetke.

    Ɓiscan je i samo sa dvije zamjene mogao ovo privest na kraju, da je Ivanuseca oko 70'-75' vratio u sredinu(ja ne znam kome ce se taj covjek prodat kao krilo) i Perića za skok.
  • Jura
    211
    Šokirni smo svi završnicom ove tekme ali ako prođemo Spartu i uđemo u Europsku ligu moglo bi sve završiti lijepo kao i 2018 godine, tada smo ispali od Young Boysa. Sparta Prag je ključna tekma i nakon toga možemo suditi svima u klubu a do tada ajmo im dati podršku.
  • seljak86
    2.4k
    Najviše boli što su lažljivi cigani prošli... jebe mi se za europu inače... ostajemo samo DINAMO i mi. Amen.
  • Kepec
    5.1k
    Svaka čast svima koji su danas vrućih glava, nervozni i s po dosta pivi u sebi davali podosta konstruktivne komentare vezane za igru, trenera i igrače.
    Laku noć, živi mi bili.
  • flexXy
    2k

    Rekao sam istu stvar, da smo ispali od Antwerpa ili bilo kojeg kluba tog ranga nebi bilo primjedbi. Al nazalost nas ponijelo ovo izdrkavanje grckih smradova po nasem klubu i drzavi. Nadam se da cemo im uskoro vratit, odvratan klun i odvratna nacija
  • Ali
    2k
    Nemojte vrijeđati Vidu.

    Prije 11 godina je udarcem glavom u 98 minuti dinamu donio LP, on ima taj instinkt od oca da zabije glavom... nitko nama nije kriv što naši igrači kod penala drže ruku na boku (vidi se na snimci) .

    On je takav igrač, borac, ide d kraja. Emotivac...
    Na Maksimiru je prvi tjerao grka da se makne ispred sjevera
  • Blue Austrian
    337
    Oci nemogu sklopiti zbog konja na klupi
  • NitkoBitan
    13k
    Ne znam koji je k Biscanu u glavi da prvu zamjenu tek radi u 86. minuti, u situaciji kada mi imamo prolaz dalje! Misic ne moze dalje, nekoliko igraca sigurno umorno... Pa nismo bili u situaciji da stedimo zamjene za produzetke. Ovo je Biscanov poraz. Nemre bit slucajnost da 3 tekme popusimo u sudackoj nadoknadi pred sam kraj tekme. Pa jebote zivot u situaciji kada branis rezultat iskoristi zamjene makar da ti potrose vrijeme :rage:
  • BBB Baranja
    234
    Sad nakon prospavane noci i koliko-toliko hladne glave mogu reci:
    GUBITE SE IZ KLUBA NESPOSOBNJAKOVICI I PREVARE OD TRENERA I KOMPICA MU U UPRAVI!
    (Ako ce me netko banirati zbog ovoga, nemam problema. Morao sam ovo istresti iz sebe)
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Nakon ponešto sati sna i dalje mi nije jasno zašto nisu obavljene zamjene...

    Volio bi da mi netko objasni zašto je perić izgubio svoje mjesto na terenu, makar kao rotacijski igrač. Ne pamtim da je odigrao nešto posebno loše pod bišćanom, jel kakva ozljeda u pitanju? Pokušavam dokučiti - zašto?!

    Suludo mi je što se momčad grčevito brani, al ajd... legitimna trenerska odluka... na klupi imaš obrambene igrače koji ti mogu pomoći...

    Perića koji je visok i jako dobar u skoku...

    bernauera koji je jako dobar s loptom u nogama, ne paničari, miran u predaji, ima odličnu dugu loptu za potencijalnu kontru...

    Imaš boška šutala, koji je jako kvalitetan igrač, rekovalescent nakon teške ozljede...al ono, jednom mora početi igrati, ako još nije spreman... nemoj ga ni stavljati u zapisnik, broj mogu popuniti i ja, bit ću jeftiniji...

    Imaš drmića, emrelija, iskusne igrače, ok, branimo se, al ako ništa... mogu pomoći trkački, pritiskati, ganjati loptu...

    Jbt, nije to zadatak u kojem treba napraviti nešto posebno, doslovno samo izdržati sudačku nadoknadu...

    Bišćan ne napravi ništa, zapravo... uvede marina! Igrača kojeg je valjda imalo najmanje smisla uvesti...
  • mali M
    3.6k
    Ma nemamo šta.. ja koji sam mu najveći odvjetnik kažem da je nemoguće više gledati Bišćanove pogreške u vođenju utakmice. Al to mi je nevjerojatno, dobra priprema tekme, kolko tolko dobro odabrana prva momčad, ali praćenje stanja na terenu i pravovremene izmjene nula. Moha/Rile kombinaciju neću ni spominjat. Ako smo igdje imali mir na poziciji to je bio desni bek i to je uspio spetljati... Ako jučer nije bilo, ali doslovno školski primjer kako doći do 90te sa željenim rezultatom i onda "kako zatvoriti urakmicu". Imaš na klupi 4 odlične obrambene opcije, da je žmirečki odabrao jednoga pogodio bi. Perić nutra na skok, Bena bi još sparkirao na "zadnjeg veznog". Obrani taj produžetak, tih pišljivih 5min... Ako ičega imamo posloženo prva momčad i rotacija, to je obrana. Samo je trebao reć nek se bilo tko digne da zatvaramo utakmicu.. neshvatljivo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.