• NitkoBitan
    17.6k
    Ljudi, ali ako hladne glave sagledamo,Majki2111

    Znam da nisi bas najnormalniji, ali ako mozes u ovom trenutku sagledat stvari hladne glave :death:
  • luka modic
    622
    Ni Guardiola nije nijednu zamjenu uradio citavu utakmicu danas...
  • Hrc-Vg
    349
    Ak ovo žuto neandretalsko govno vidim na cesti, dobiva hračku u čelo, a kaj bu poslije samo Bog zna.
  • Cif
    59
    jesu se i Cityevi igraci jedva vukli po terenu poslije 80 minute?
  • Majki2111
    3.2k
    Mogu, kako ne. Cijela inicijativa AEKa u dvomeču se može sažeti u izjavi da nas je Livaković spasio većeg poraza. Ni Livakovićeih 6 obrana danas nije bilo dovoljno.. A još tekma u ZG!? Kakav si na terenu, nogomet će ti vratit-sve po zaslugama. Rezultat je uvijek zaslužen.
  • Nino Bule
    13.8k
    Bas me zanima dokle ce aek dogurat i kakvi cemo mi biti poslje ovog, mene iskreno nisu toliko dojmili, vise me razocarala nasa nemoc
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Prosjecan decko iz Dubrave jbg
  • Jaro
    7.4k
    Kaj je najzalosnije @Majki2111 je u pravu. Da je Livakovic kojim slucajem prodan prije dvomeca s AEKom, ne bi mi kukali radi gola u 100oj minuti niti proklinjali Vidu i Biscana.
    Sto je covjek sve poskidao - zato je ovo jos i gore - nakon realno lose utakmice (jos i 2 ponistena gola AEKa) - ti u nadoknadu od 5 min ulazis s 2-0 i uspjes prosuti. Obrana prekida izgleda kao da se djeca sa skolskog brane - panika je doslovno svaku utakmicu. A 5 minuta nadoknade se moglo potrositi sa zamjenama (kad ih vec nisi koristio cijelu utakmicu), zutim kartonima, pa i crveni klupe ako treba...
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Vidim da se digla frka oko Vide,crko mi je max tv na moru prije penala(sutra ce me HT čut),na sažetku ne vidim neku veliku proslavu poslije gola?

    Jel poslije divljao ili?
  • marcio amoroso
    36.6k
    A 5 minuta nadoknade se moglo potrositi sa zamjenama (kad ih vec nisi koristio cijelu utakmicu), zutim kartonima, pa i crveni klupe ako treba...Jaro

    Ovdje sve počinje i završava. Napravi zamjenu, malo odugovlači, pokupi žuti, onda se klupa buni, dobije isto žuti itd. Uvedi Perića i Boška za branjenje prekida. Mi smo jednostavno čekali da izgubimo.
  • Kepec
    5.7k

    Priča se o njegovoj proslavi gola i slavlju. Čovjek je zabio za svoj klub u 100.minuti za prolazak za ligu prvaka. Kaj bi trebao pokuljeno otić do centra? Ne zanimaju me te fore Dinamo je bio njegov klub, Dinamo ga je stvorio itd. Da, BIO je njegov klub, trenutno je to aek i kraj priče. Uostalom, po meni suzdržao se koliko je mogao i trebao. Ispali smo i najmanji problem bi trenutno trebao biti Vida i njegova proslava, sudac, aekovi navijači i ostalo.
  • obelix
    92
    Praznina.

    Ali je barem osjećaj nakon godina i godina

    Teska tuga zbog svega kaj se događalo oko ovog dvomeca
  • Gorica86
    278
    diže prste u zrak ko da je zabio za anđela, a ne za grčkog cigana s nožem
  • Majki2111
    3.2k
    I da i ne, po meni. Danas smo mi probali se branit iskakanjem Bulata i ljubičića visoko, ali dost puta su oni nas predribljali i tu je obrana patila u srednjem bloku. Imaju vezne iigrače bar za klasu 2 jače od naših. Bogdan je morao spašavat profesionalnim žutim jer su nas par puta na ćevape poslali.

    Možda konzervativnije postavit utakmicu... Ne znam. Al i meni nije jasno zašto nije bilo zamjena.... Bar Perić za skok ako ništa drugo, umjesto Bulata. Ko Krznar protiv Totenhama Perića na defanzivno veznog 2 minute prije kraja :grin: .
  • Papastrumf
    12.4k
    Rekao sam vec, ima nesto dobro u svemu ovome. To sto vidim koliko ovo ljudima znaci jer ovo se izgubilo zadnjih 15 godina.

    Sad se nadam, na tragu onoga sto je @marcio amoroso napisao, da ce se to napokon odraziti i na broj ljudi na tribinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.