• Alen
    79
    Jel Bjelica još slobodan, ako je , vrijeme je da se vrati na klupu
  • markoli
    1.7k
    Ozbiljno? Gdje vi živite? Bjelica je trener Trabzonspora.
  • IceMan
    1.5k
    Jakir, Vaha,Kek…


    Rijeci odstetu za Jakira, po meni.

    Evo javljaju da je Sutalo prodan pa love nebi trebalo nedostajat..
  • markoli
    1.7k
    Jakir neće otići iz Rijeke usred sezone sigurno, niti bi ga Rijeka pustila.
  • BBB Baranja
    232
    Toliko godina smo se borili za pravedniji Dinamo, a onda dode Simic i postavi svog pajdu Biscana za trenera pokraj zivog, zdravog i slobodnog Bjelice
  • PlavacZRima
    273
    Očito je negdje zapisano bilo da se sve na nama mora slomiti. Od događanja koja nemaju veze s nogometom (Neredi u Ateni,UEFA-ine kazne(Kako samo za nas a ne i za cigane grke)), do sudačkih grešaka (Meni je cijelu utakmicu sudac izgledao dekoncentrirano što i najbolje pokazuje onaj crveni karton,ne znam kako može objasniti 5 min nadoknade kada je ekipa koja gubi obavila svih 5 zamjena bzinom svijetlosti,a mi napravili samo 1,VAR kod obranjenog penala...). Jel Bišćan mogao napraviti bolje zamjene-Je,ali da i je i da se opet ovo desilo bilo bi koji ku*ac je mjenjao tako da sumnjam da je moglo dobro ispasti. Možda Bišćanu nije suđeno ko treneru Dinama,nadam se da to nije istina te i dalje ima moju podršku. Spomenuo bi još samo da dok sam u bircu jučer gledal tekmu bilo je milijun komentara "jebeš ovo ono... nema šanse da odem na tekmu protiv Sparte",takav stav mi nije jasan sad treba stati uz ekipu jer je očito sve protiv nas, a ako nećemo biti uz njih tko će?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    prijatelju da nisam u situaciji u kakvoj jesam, spavao bi na Maksimiru. Ali nikad nisam bio u hrvatskoj da je dinamo igrao a ja ga nisam gledao. A i cibonu, zagreb jer volim sport i svoju zemlju. Slažem se potpuno da je sramota da dodje 13 milja na stadion. Taman da je šuma, treba je napuniti sa izgori. Ali tako je kako je. A ubjedjen sam da svi koji su ovdje, podrže, napišu nešto, čuju nešto pametno pa ponekad i ono što nije, svima nam je stalo do dinama. I svima bi bilo lakše da smo riknuli 5-0 sinoć nego prosuli pobjedu onako.
  • Juznjak
    3k
    Još jedna utakmica za koju mi je prva pomisao bila kako fali Ademi. Ne zbog neke kvalitete nogometa nego je jednostavno donosio strašnu kurčevitost i u svakoj je sekundi svima davao do znanja za kakvu veličinu od kluba se igra i da se treba igrat srcem i mudima.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Šteta što nam Bjelica nije trener, on zna spriječiti da ne dobijemo dva gola u nadoknadi.boem

    Shaktar 2019.e u Zagrebu?
  • DZGIS
    957


    Sarkazam, pretpostavljam
  • Gelipter
    3.5k
    Jučer sam otkrio još novih 234573739 emocija kod sebe, mislio sam da se nakon prve tekme na Maksimiru ne mogu blesavije osjećati kad ono...

    Rezime jučerašnje tekme: Najgore je imati pa nemati.

    Kakav flashback, vraćanje na onaj dinamovski dobro poznati osjećaj iz prošlosti...

    Nisam spavao ništa noćas, a i dalje imam osjećaj da je ovo neki ružan san sve

    Jbt nakon Atene Sparta, pa jel dosta više s tim grcima :eyes:

    Svi na Maksimir u četvrtak, podrška igračima i svima koji su najebali u zadnja dva tjedna. Ili jesmo ili nismo!
  • superhik
    10.4k
    Jedno mi nije jasno. Ajde da kao trener zakažeš zbog pritiska, možda i neiskustva...
    Ali jebemu kao igrač si igrao jednu od najjačih liga svijeta, bio finalist Lige prvaka, bio kapetan... Pa da u tebi ne proradi taj igrački instinkt da znaš kako zatvoriti takve utakmice zato što si ih već igrao hrpetinu.
  • mniokl
    254
    Najgore sto se pet minuta sudacke nadoknade s 4 izmjene u 3.ligi zatvara rutinski.Za to ti ne treba nikakvo iskustvo samo malo razuma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.