• Nino Bule
    13.6k

    Sreca ti i takvi ne odlucujete o nicemu takvom i gledat cete simica u klubu jos neko vrijeme
  • Efes Pilsen
    8.3k
    U ovakvim okolnostima i previranjima rezultati Biscana su strik oko vrata Simica. Medijski narativ stavlja Peras u prvi plan umjesto da je se bombardira clancima i pritisce za ulogu u Mamicevom sudenju. Nije slucajno ni pusteno da je ona Bjelicu dogovorila, a Simic inzistirao na Biscanu.
    Ja vjerujem da je Simic pod pritiskom, nece ga smjenjivat, ali ce ga pritisnut da se iskljuci sam.
  • DiddyGuela
    2k


    Au kako si se nasao prozvanim.
    Skoro pa ko ona "Mi imamo svoj dinamo, drugi neka naprave svoj".
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ovom presicom nam je Bišćan pokazao koliko mu je Dinamo bitan. Vrata su tamo, sam izađi jer sramotiš i sebe i nas.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Zao mi je Igora i sve....ali kad gledam ovu njegovu pressicu nakon tekme ne vidim na koji nacin on moze prodrmat decke pred utakmicu sa Spartom....
  • og1986
    2.9k
    Nije slucajno ni pusteno da je ona Bjelicu dogovorilEfes Pilsen

    Ovo je Bjelica i sam potvrdio. Da su ga zvali tu večer. Ali sljedeće jutro je primio vijest da će krenuti sa Bišćanom.
  • dzggzd
    171
    Pa sta bi trebo na presici poslje ovoga pjevat ?
  • Jurki
    11.7k
    Ajmo ciste cinjenice staviti na stol.
    Znaci Biscan je trener 4 mjeseca.
    Automatizama igre nema.
    Defenzivno kurcina to zgleda.
    Pomaka u igri prema napred nema. Sve se svodi na individualnu kvalitetu.
    Razjebal je pozicije igracima.
    Rile stoper? Zasto?
    Peric je kaj od standardnog stopera dosel do drkaca kurca na klupi. A Perke je odlican stoper.
    Zakaj je ispal iz prvih 11 to samo Biscan zna.
    Zamjene totalno ne tempirane..ko da ne gleda tekmu nego po nekom svom špurijusu koji ne daje nist a kamoli rezultat.
    Veceras da smo se postavili kak spada ovo bi prosli bez brige. A ovakav nogomet. Boze dragi spasi nas.
  • striko
    1.5k
    U Bjelice se ne bi ni minuta odigrala u produžetku. Izmjene, grčevi galama na sve duznosnike uefe oko njega...
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ako svaku utakmicu gubiš u zadnjih 10 minuta i ako ne možeš izaći iz svojih 16 metara te se igra viktorija na tvoj gol onda je očito problem fizičke spreme kod igrača.

    Još znamo da Bišćan ima povijest loših kondicijskih stanja njegovih ekipa: https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/kod-keka-smo-trenirali-ko-babe-a-trcali-ko-konji-sad-treniramo-ko-konji-a-trcimo-ko-babe-otkriva-li-znakovita-izjava-glavni-problem-rijeke-9368057

    ''- Kod Keka smo trenirali k’o babe, a trčali k’o konji, sad treniramo k’o konji, a trčimo k’o babe... - znakovita je rečenica koju smo čuli u mix zoni nakon utakmice protiv Hajduka koja nekako upućuje da je problem Bišćanove momčadi pretreniranost, posljedica čega je nedostatak svježine u završnicama utakmice, pucanje mišića, manjak koncentracije u završnici...''

    sad zbrojimo 2 i 2, zašto Dinamo redovito pada u završnici? Ja mislim da je zbog lošeg fizičkog stanja ekipe. Šteta što Dinamo nije zaposlio Martina Mayera koji je bio kondicijski trener za vrijeme Bjelice kada je Dinamo bio fizički najmoćniji. Nažalost on je sada u Rapid Beču a Bišćanov loš posao u kondicijskom dijelu će donijeti hrpu ozljeda u bliskoj budućnosti.
  • Nino Bule
    13.6k

    Rekao bi ti isto ovo da si napisao da treba smjeniti sportskog direktora almerije nakon 4 mjeseca, jednostavno guranje dokazano najgoreg recepta kao rjesenje u vođenju kluba je nesto sto te za mene cini klaunom i znam da neces napisat nista pametno na tu temu ikada
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jako sam podrzavao Bišćana i vjerovao mu, od samog pocetka, ali izgubio sam to povjerenje. Nisam za otkaz, tu su još barem dve utakmice sa Spartom i HNL u kojima ne smije kiksati, ali zalosti me kaj od njega cujem uglavnom rubno osnovane izlike i prebacivanje odgovornosti.

    Drag mi je lik, oduvijek je bio, ali ako on nema povjerenja u klupu - a to se ne moze promijeniti jer mi nismo City da dovedemo 5 pojačanja u dva tjedna - onda ne vidim neki dugoročni potencijal s njim.

    Nije mi jasno da toliko ne vjeruje ni jednom stoperu osim Šutala koji odlazi da mu stopera igra Risto… za pet dana će mu protiv Sparte u prvoj momčadi igrati Perić ili Bernauer (ili Perković?), igrači kojima danas nije vjerovao ni zadnjih 20 minuta utakmice. Ja nisam strucnjak, nisam nikada trenirao nogomet i priznajem da neke stvari ne znam, ali zamjena Špikić - Marin kao jedina izmjena u cijeloj utakmici? Pa stari, koji k?

    Nemamo automatizama u igri uopce, obrana u prekidima je stravična, njegovo vođenje utakmica je meni osobno neshvatljivo, govor tijela i pristup melankolični i neobjašnjivi… mi opet ne izgledamo kao uigrana momčad, iako je u odnosu na momčad koju je preuzeo kad je došao ona pojačana za - po do sada viđenom - sasvim solidnog lijevog beka i par igraca u rotaciji.

    Ne znam, nisam za ishitrene odluke i ostavku sada, ali ne izgleda mi ovo dobro. Naprosto ne vjerujem da on moze u dva-tri tjedna od momčadi oslabljene za Šutala i Ivanušeca napraviti nešto bolje i drugačije.
  • DiddyGuela
    2k


    Sportskog direktora Dinamo nema.
    Izgubljen si ko Bišćan u sudackoj nadoknadi.
  • Jurki
    11.7k
    I ovak jebe mi se ko je Dinamovac i zeli klubu sve najbolje.
    Dopeljaj profice koji ce napraviti posel.
    I ja sam Dinamovac i kaj to znaci da sam za trenera ili sd-a? Jesam kurac.
    Hocu profice a za koga ko navija boli me kurac.
    Edit: ili smo Europski klub di nema mjesta emocijama ili smo kurcina. Kraj
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Stvarno bi htio napisat nesto pozitivno i reci Igore ostani, ali kolekcija izgubljenih utakmica u sudackoj nadoknadi je tragicna vec sad, a ima on ohoho karijere pred sobom.
    Nemoguce da niti jedam igrac iz drugog plana ne valja za bar krast vrijeme, NEMOGUCE.
    Efes Pilsen

    upravo to....


    trudim se, al ja ne vidim ništa pozitivno...čovjek nije trener dinama par tjedana, već mjesecima.
    pomaka nema!

    također - vidim ogromnu dozu tvrdoglavosti, koja čak graniči sa inaćenjem.
    što nikad nije dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.