• Nogo
    3.6k
    Prvo BBB i zamjena domaćinstva. Doma dobiješ gol za 1:2 u nadoknadi.
    Ovdje umjesto da uvedeš Perića, Francuza,Baturinu.
    Ja prosto ne mogu vjerovati!!!!!!!
  • sport
    3.3k
    Petko još jednom dokazao da boljeg igrača od njega mi ne možemo dovesti.
  • Muka
    357
    Decki su se borili, to smo svi htjeli. Ja im nemam sta zamjeriti. Toliko od mene. Vidjelo se naspram sudackih odluka da je ovo jednosmjerna ulica. Nemojte biti razmaženq djeca.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Igor vcrs mora bit van i gotovo, ovo vise nie normalno, obe tekme je sjeba
  • Mlađi referent
    12.3k
    UEFA izbacila i nas i Hajduk.Bruh

    Niti jedne niti druge.
    Obje ekipe je izbacilo prvenstveno manjak kvalitete i onda malo nesreća (ilitiga sreća!)
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Za ovo mora odgovarat Bišćan i onaj koji je doveo Bernauera i Kaneka s obzirom da im trener neda 20minuta po utakmici.
  • Blue Austrian
    337
    Igor mora dobiti otkaz
  • NitkoBitan
    17.1k
    Biscane ako imas imalo obraza daj ostavku. Za koji k on ceka sa zamjenama? Pa odugovlaci jebemu zivot i sve
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Bilo je par minuta da kažem braćo, jesam li vam rekao da će ovo biti predivna noć. Na žalost u mojih 5
    49 godina života ovo mi je najteža što se tiče dinama. Šok, neznam što mi je teže, vidjet idiota na liniji kako šuti, ne mijenja, dosad svaki put kad je trebao mljwsti on je zatvarao tekme, danas kad je trebao kontrirao upravi, ubaci marina, ili mi je muka vidjeti vidu kako slavi protiv dinama koji mu je dao sve. Dečki su izginuli na terenu ali neznalica od trenera uzeo nam je sve. Laku noć ma koliko ona bila teška, i ovo će proći
  • MolonLabe
    403
    Pratim aktivno na tribini Dinamo 17 godina, i pamtim ovakve veceri. Dosta njih. Mislio sam da su ovakve veceri iza nas.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Glavno da lik otpisuje igrače jer nisu dovoljno ratnici. :monkey:San Lorenzo

    dok sam gledao tekmu, meni je kroz glavu prostrujilo da se lik namjerno trsi i ne želi raditi izmjene...jer šatro nema pojačanja pa će on sad ispasti moralni pobjednik.

    čovjek je očito otpisao drmića, otpisao perića, otpisao perkovića, poklonio menala, poklonio bočkaja, poklonio jankovića...

    znači, sve do jednog igrači koji bi bili provotimci u praktički svakom drugom HNL klubu!
  • Krizy
    43.2k
    Ne vrijeđa se Vida zbog gola, nego proslave kao najveći četnik. Nisam siguran da bi Gaćinović žešće proslavio. Govno
  • Logistika
    1.3k
    Ovih 10 sto su ostavili muda ovih Atenskih 100 minuta...MOJ NAKLON
  • diebalo77
    184
    Bišćan out izborit Europsku ligu koja je naša realnost i tu možemo puno ostvariti uz dobrog trenera
  • Crle
    514
    Napada ga se jer je smeće zbog slavlja. Nek je zabio, ok, odi i šuti, al ne govno mora slavit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.